Skocz do zawartości

CZY FELGI WEJDĄ DO GT


bady

Rekomendowane odpowiedzi

oj nie polecam no chyba ze lubisz jezdzic na tak zwanych betonowych kolach ;d mialem takie w Gt'ku przez jakies pol roku i wiecej przypalow niz jazdy ;/ ale jak kapcia zlapalem zorientowalem sie po 30 km hhehe

215/35/18 subarka wyglada pieknie ale jazda max przypalowa osobiscie nie polecam . No i jeszcze cos ..mozesz szybko ukrecic skrzynie i sprzeglo jak lubisz poupalac ; ) zlozylem 16 i to byla jedna z lepszych decyzji przy czym na uroku nie stracily ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze na 18" w GT , beda ocieraly bankowo !

No chyba ze sobie takis zawias beton wstawisz :wink:

215/35/18 pasuje idealnie !

 

Zobacz stone: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

pomaga przy dobieraniu opon !

 

Ja dostałem kiedyś informację z wiarygodnego źródła że w GT-ku to będą obcierać o ranty nawet felgi w rozmiarze 7,5x17" ET45, które notabene są w ofercie nie-ASO z adnotacją że pasują do WRX i GT - jaka jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze na 18" w GT , beda ocieraly bankowo !

No chyba ze sobie takis zawias beton wstawisz :wink:

215/35/18 pasuje idealnie !

 

Zobacz stone: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

pomaga przy dobieraniu opon !

 

Ja dostałem kiedyś informację z wiarygodnego źródła że w GT-ku to będą obcierać o ranty nawet felgi w rozmiarze 7,5x17" ET45, które notabene są w ofercie nie-ASO z adnotacją że pasują do WRX i GT - jaka jest prawda?

 

moj znajomy miał takie w GT 215/35/18 et nie pamietam ale cal felgi 7..... miala niskie sprezyny i nic nie odcierało było ok:) miał zalozone ATS DTM wiec napewno panowie z ALCAR-u beda wiedziec co i jak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kiedyś informację z wiarygodnego źródła że w GT-ku to będą obcierać o ranty nawet felgi w rozmiarze 7,5x17" ET45, które notabene są w ofercie nie-ASO z adnotacją że pasują do WRX i GT - jaka jest prawda?

mialem taki rozmiar felg z opona 215/40 w GT sedan i nic nie obcieralo, zarowno na sprezynach -30mm jak i na serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Czy takie felgi beda ok do GT MY99?

 

Rozmiar 6,5 J x 16, ET 42, otwór piasty 57 mm

U mnie w GT 98 takie tylko szer. 7 cali ocierały z tyłu i troszkę na ciaśniejszych zakrętach z przodu.

 

Ale takie samo ET i otwór piasty? GRAF pisze ze trzeba stosować pierścienie centrujące a tego wolałbym uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

pozwole sobie odswiezyc temacik :mrgreen: chcialbym sie dowiedziec co byscie radzili aby moje felgi (dokladnie Meccanica Brembana, model 011 http://www.mb-italia.com) podeszly do audi a3 99'. piasta w audi jest ciut za duza niz otwor centrujacy felgi. jakies dystanse? z kolnierzem czy bez? jak to ogarne to moje felgi mozna bedzie uznac za sprzedane... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tu jest problem, bo mam do wydania ok. 1500zl i chce komplet 16tek (koniecznie). sprawa moich felg rozwinela sie na tyle, ze juz teraz tylko ode mnie zalezy kiedy je sprzedam, musze sie po prostu dowiedziec co zrobic zeby zalozyc je do tej a3. jesli idzie o moje przyszle felgi to chcialbym aby moje auto nabralo rasowo-rajdowego wygladu, myslalem o jakichs szprychach albo wzorze podobnym do compo mo5. opony mam 205tki. moze cos podpowiecie, poradzicie, jakies linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) moze cos podpowiecie, poradzicie, jakies linki?

jak masz do wydania 1.5k PLN, to bierz OEM'owe R-16 (najlepiej zlote :razz: ), nie sa zle (niezbyt ciezkie i dosc mocne), poza tym bedziesz mial gwarancje, ze beda idealnie pasowaly :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(niezbyt ciezkie i dosc mocne)
7,5kg to rzeczywiście niezły wynik jak na seryją felgę, ale co do ich wytrzymałości to się nie zgodzę, bo co roku musiałem prostować cały komplet :mad: w końcu jedna pękła i zmieniłem je na Compo - teraz mam spokój :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon napisał/a:

(...) moze cos podpowiecie, poradzicie, jakies linki?

 

jak masz do wydania 1.5k PLN, to bierz OEM'owe R-16 (najlepiej zlote :razz: ), nie sa zle (niezbyt ciezkie i dosc mocne), poza tym bedziesz mial gwarancje, ze beda idealnie pasowaly :smile:

oem felgi do '00 kosztują za sztukę 1000zl. nie wiem jak do modeli przed '00.

 

edit: taką cenę dostałem w ASO jakiś czas temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...