Skocz do zawartości

CZY FELGI WEJDĄ DO GT


bady

Rekomendowane odpowiedzi

oem felgi do '00 kosztują za sztukę 1000zl. nie wiem jak do modeli przed '00.

 

edit: taką cenę dostałem w ASO jakiś czas temu :wink:

alez mi chodzilo o uzywki - za 1k PLN to 4szt. mozna znalezc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ok, ale podpowie ktos co zrobic, aby te moje obecne felgi zamontowac do audi a3? przypomne, ze rozstaw srub pasuje, ale piasta jest ciut wieksza niz otwor centrujacy felgi

jezeli tak jest naprawde, to pozostaje jedno z dwoch:

- roztozczyc felgi

- stoczyc piasty :mrgreen:

 

i tak jak piszy aflinta, upewnij sie, ze te felgi (kombinacja szerokosci i ET) beda pasowaly do A3

(sprawdz, jakie sa parametry oryginalnych felg oooo i skorzystaj z kalulatora ET - jak roznice beda minimalne, to na 99% wszystko bedzie gralo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi byly przymierzane na aucie, najciekawsze jest to, ze producent pisze, ze moje felgi pasuja do audi a3 do 2002 roku, moze rzeczywiscie na piascie siedzial jakis pierscien centrujacy albo na feldze cos bylo. chociaz nie wygladalo to tak, bo przypatrywalem sie. sam juz nie wiem :roll: lepiej mi podpowiedzcie jakie 16tki teraz do siebie pakowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
ja mam 225/45 17''/7'' i obciera tylko jesli z tylu ktos usiadze, lub jesli wpadne w duuzy dolek :) ale to nic szczegolnego

zawieszenie tyl seria, przod kyb agx

to znacznei wiecej niz seria, jak sie jezdzi na takich kolach, nie zamulaja Ci auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 205/45/16 odstawienie chyba 48 borbety felga 7,5 cala (kola chyba z bmw tak mi sie zdaje) i przy max zaladowanym aucie tyl tarl

 

ps wina wybitych amorow i sprezyn

 

Chyba nie za bardzo BMW, które ma rozstaw 5x120, jeżeli nie od Subaru, to: od VW, Audi, Toyoty, Skody. Pozdro, E :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znacznei wiecej niz seria, jak sie jezdzi na takich kolach, nie zamulaja Ci auta?

wczesniej jezdizlem na 225/35/17

teraz cm wyzej, na 16'' nie jezdizlem, nie mam porownania, ale napewno byla by mala roznica. ogolnie jezdzi sie dobrze, dobra przyczepnosc i hamowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znacznei wiecej niz seria, jak sie jezdzi na takich kolach, nie zamulaja Ci auta?

wczesniej jezdizlem na 225/35/17

teraz cm wyzej, na 16'' nie jezdizlem, nie mam porownania, ale napewno byla by mala roznica. ogolnie jezdzi sie dobrze, dobra przyczepnosc i hamowanie :)

 

to nie jest centymetr wyzej

 

felgi maja oznaczenie

 

szerokosc w mm/procent pelnego profilu/srednica obsadzenia na feldze

 

czyli 225/45/17 to jest 225 mm/45% profilu/17 cali felge

 

opona o profilu 45 nie musi byc wyzsza o 1 cm od opony o profilu 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...