Skocz do zawartości

Historia rajdów, czyli wszystko co najlepsze!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

25/11/01 - 20 years ago - Burnsie partied hard that night! We were just harmless fans who blagged our way into the Cardiff nightclub to make sure he knew we’d supported him all the way! His T shirt was legendary.

 

 

261215727_10161111759539688_4009700712078512737_n.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

25/11/01 - 20 years ago - Burnsie partied hard that night! We were just harmless fans who blagged our way into the Cardiff nightclub to make sure he knew we’d supported him all the way! His T shirt was legendary.

 

 

261215727_10161111759539688_4009700712078512737_n.jpg

 

Zdecydowanie za szybko "zakończył" karierę ...eh, wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
11 minut temu, WRC fan napisał:

W sondzie na Dirtfish było inaczej :biglol:

 

I nie było reasumpcji? :huh:

 

To jakieś wywrotowe treści ze zgniłej Ameryki, niespójne z jedynie słuszną linią partii... 

 

 

:EDIT: 

 

Dobra, wszystko gra... już się wystraszyłem że jakieś Camry czy coś. 

 

YOUR FAVORITE WORLD RALLY CAR #1: ŠKODA OCTAVIA WRC

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przekręcać fakty, bo było to baaaaardzo dawno. Jeszcze za małolata kojarzę, na kanale Polonia1 leciał włoski serial o kierowcy rajdowym, prawdopodobnie odzwierciedlał prawdziwa postać. Bohater ścigał się Lancia Delta, czy ktoś z was kojarzy jaki to mógł być tytuł i o kogo chodziło?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi, czy gdzieś można obejrzeć dokument o sezonie Subaru WRT który chodził kiedyś na Discovery. Najlepiej z polską wersją, bo w domu nie wszyscy anglojęzyczni, ale wszyscy zarażeni rajdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przymar napisał:

Mnie bardziej ciekawi, czy gdzieś można obejrzeć dokument o sezonie Subaru WRT który chodził kiedyś na Discovery. Najlepiej z polską wersją, bo w domu nie wszyscy anglojęzyczni, ale wszyscy zarażeni rajdami.

Na torrentach próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Na torrentach próbowałeś?

Mam alergię na takie rozwiązanie. XXI wiek mamy, myślałem, że można takie coś w cywilizowany, legalny sposób załatwić. A sam serial na tamte czasy naprawdę robił wrażenie. Takie trochę rajdowe Drive To Survive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neutrino33 napisał:

A takie coś znacie?

 

 

Niesamowite bo nietrzeb być inżynierem żeby od razu zobaczyć ze to nie mogło się dobrze prowadzić. 

Z drugiej strony zaledwie 3-4 lata później wystawili ZX Dakar który to techniczne nie bazował na przepisach Grupy B i całkowicie dominował przep parę lat. Nie pamiętam tylko czy była to ich konstrukcja czy bazowała na 205 a potem 405 T16 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fulcrum napisał:

z tego co pamiętam, to ten ZX bazował na 405. a tak swoją drogą, pamiętacie 405mi16? chyba ostatni taki ostry Peugeot

Ja pamiętam 405 T16 , 200KM i 4x4.To byl niezly cichociemny sprzęt bo z zewnątrz wygladal jak M16.

49005984467_6ffc22ed60_b.jpg

28591541662_c34ab7a1aa_b.jpg

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 07:20, przymar napisał:

Mnie bardziej ciekawi, czy gdzieś można obejrzeć dokument o sezonie Subaru WRT który chodził kiedyś na Discovery. Najlepiej z polską wersją, bo w domu nie wszyscy anglojęzyczni, ale wszyscy zarażeni rajdami.

To chyba o ten dokument chodzi co prawda po angielsku, ale można włączyć tłumacza.

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...