Skocz do zawartości

Historia rajdów, czyli wszystko co najlepsze!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2022 o 17:40, turdziGT napisał:

I jeszcze zdrowe bylo , większość sportowców paliła :biglol:  

ttcdeg6wc8b21-1.jpg

1009097.jpg

1421239227015.jpg

DQWKvcpX4AAFuM7.jpg

Teraz wszyscy piją napoje energetyczne....z dwojga złego nie wiem co bardziej niezdrowe. W tamtych czasach do tytoniu też z rzadka dodawano polepszaczy, a w tych puszkach dzisiaj to cała tablica Mendelejewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Neutrino33 napisał:

Teraz wszyscy piją napoje energetyczne....z dwojga złego nie wiem co bardziej niezdrowe. W tamtych czasach do tytoniu też z rzadka dodawano polepszaczy, a w tych puszkach dzisiaj to cała tablica Mendelejewa.


Chyba nie sądzisz ze jak zawodnik ma bidonik z logo energetyka, sponsora zespołu to pije to świństwo? ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:


Chyba nie sądzisz ze jak zawodnik ma bidonik z logo energetyka, sponsora zespołu to pije to świństwo? ;) 

Wiem co było w beczkach z napisem Mobil 1 - tytularnego sponsora Janusza Kuliga swego czasu. Myślę, że w tym wypadku mamy do czynienia z podobna sytuacją :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to ci checa nie wiedzialem ze Seb testowal Cordobe WRC. Chyba szybko zrozumial ze zeby cos osiagnac musi wsiasc do topowego auta :)

To byly czasy i wtedy producentow bylo ? 6 -7 ?

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WRC fan napisał:

Dokładnie plus prywaciarze. I mieliśmy np takie San Remo 2000 i 2001, gdzie na liście startowej było grubo ponad 30 aut WRC.

 

...i ci prywaciarze jakoś tak mocno nie odstawali. O ile dobrze pamiętam, ten akurat raczej odstawał od czołówki, całkowicie białym, bez żadnych naklejek sponsorskich śmigał Francuz o nazwisku bodajże D'Or (czyli złoto). Jak się ma takie nazwisko to cię stać na taką ekstrawagancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość się nazywał Frederic Dor. Całkiem niedawno jego byłe WRC było na sprzedaż. W linku jest fajne wyjaśnienie, że miał na tyle hajsu żeby jeździć autem w specyfikacji fabrycznej i jeszcze dopłacać, żeby nie było oklejone żadnym logotypem sponsorskim.

 

https://girardo.com/car/1999-subaru-impreza-wrc99-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tutek napisał:

Gość się nazywał Frederic Dor. Całkiem niedawno jego byłe WRC było na sprzedaż. W linku jest fajne wyjaśnienie, że miał na tyle hajsu żeby jeździć autem w specyfikacji fabrycznej i jeszcze dopłacać, żeby nie było oklejone żadnym logotypem sponsorskim.

 

https://girardo.com/car/1999-subaru-impreza-wrc99-0

 

 

 

Dor was a very successful businessman, allowing him to finance competing with the very latest works-specification World Rally Cars, being maintained and run by the Prodrive Subaru World Rally Team. Dors passion was competition, even paying a higher price to compete in a completely plain white works specification Subaru WRC99!

For Dor, there was no financial restriction to his World Rallying

 

Tak trzeba żyć ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

 

 

Dor was a very successful businessman, allowing him to finance competing with the very latest works-specification World Rally Cars, being maintained and run by the Prodrive Subaru World Rally Team. Dors passion was competition, even paying a higher price to compete in a completely plain white works specification Subaru WRC99!

For Dor, there was no financial restriction to his World Rallying

 

Tak trzeba żyć ;) 

 

Ależ ja cały czas tak żyję...tylko nie mam tych pieniędzy co Pan D'or, ale pieniądz rzecz nabyta i podlegająca opodatkowaniu dlatego Pan D'Or wiedział, że szybciutko trzeba to zamieniać na doznania, wspomnienia i piękne chwile....tego nikt nie da rady nam odebrać. :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...