Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2023 o 07:44, Xathrin napisał(a):

Alipine A110R?

Jedyne RWD na które choruję to:

- 911 GT3 RS

- 718 GT4 RS

- AMG GT R Pro 

 

Nie stać mnie aktualnie na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem żadnego z powyższych :unsure: Ale staram się jak mogę żeby to zmienić, więc kto wie ;)

 

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mam zamówionego w ostatniej puli (z listopada 2022) GR Yaris'a nowego u dealera - pod koniec tego roku ma być do odbioru, jeszcze się nie zaczął produkować :-). Rozważam trochę rezygnację (mam opcję innego wydania pięniędzy) - może ktoś byłby zainteresowany, za wiele bym "odstępnego" nie chciał - wyjdzie 200kPLN. Wersja Dynamic, biała perła. W razie zainteresowania proszę o priv.

Edytowane przez bendi
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 13:25, bendi napisał(a):

mam zamówionego w ostatniej puli (z listopada 2022) GR Yaris'a nowego u dealera - pod koniec tego roku ma być do odbioru, jeszcze się nie zaczął produkować :-). Rozważam trochę rezygnację (mam opcję innego wydania pięniędzy) - może ktoś byłby zainteresowany, za wiele bym "odstępnego" nie chciał - wyjdzie 200kPLN. Wersja Dynamic, biała perła. W razie zainteresowania proszę o priv.

 

Połowa zamawiających GRy tuż przed odbiorem zaczyna mieć nagle opcję innego wydania pieniędzy i za "drobne" odstępne chce przedilować swój slot.:biglol:

 

 

 

  • Haha 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dirkdiggler napisał(a):

 

Połowa zamawiających GRy tuż przed odbiorem zaczyna mieć nagle opcję innego wydania pieniędzy i za "drobne" odstępne chce przedilować swój slot.:biglol:

 

 

 

Bo jakos tak juz zarobić sie na tym chyba nie da, ekscytacja juz nie ta. Za 167 to było OK, za 200…  No cóż. Są inne opcje wydania pieniędzy ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po swoim przykładzie mogę powiedzieć tylko tyle że przez dwa lata czekania na samochód wiele może się zmienić. Część osób które te auta zamówiła to faktycznie spekulanci, jednak sporo osób myślę zostało postawionych w podobnej sytuacji jak ja.

Zamówiłem auto w 2021 roku z terminem dostawy +\- 7 miesięcy. Dostanę je prawdopodobnie w przyszłym tygodniu po dwóch latach oczekiwania.

W tym czasie zdążyłem się  wyprowadzić z Polski. Zmienić pracę i założyć swoją działalność. Kupić innego hot hatcha etc. Dwa lata to jednak sporo czasu i sporo się może zmienić. 

Sam się zastanawiam czy zostać z dwoma hot hatchami w domu czy jednak pozbyć się jednego. 

A jak się pozbyć to którego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2023 o 08:43, Tsunetomo napisał(a):

Bo jakos tak juz zarobić sie na tym chyba nie da, ekscytacja juz nie ta. Za 167 to było OK, za 200…  No cóż. Są inne opcje wydania pieniędzy ;)

 

 

 

Wczoraj kumpel dzwonił pytać o GRa bo mówi że ceny spadły, sprawdzam, patrzę i faktycznie.

 

Szał minął? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał(a):

 

 

Wczoraj kumpel dzwonił pytać o GRa bo mówi że ceny spadły, sprawdzam, patrzę i faktycznie.

 

Szał minął? 

Ponad 40 sztuk na portalu. 
Ja tam wole swoje GC 8, na felgach od Ciebie ;) 

cena tez rośnie szybciej niż Yarisow. A, i nie trzeba było 167 K mrozić.

Chyba kultowy ten Yaris nie bedzie. Ale kto to dzis przewidzi. 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tsunetomo napisał(a):

Ponad 40 sztuk na portalu. 
Ja tam wole swoje GC 8, na felgach od Ciebie ;) 

cena tez rośnie szybciej niż Yarisow. A, i nie trzeba było 167 K mrozić.

Chyba kultowy ten Yaris nie bedzie. Ale kto to dzis przewidzi. 

 

 

 

Dzisiaj przewidzieć to trudno cokolwiek niestety. 

 

Tylko ciekawe ile nam jeszcze pozwolą pojeździć klasykami ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 19:54, chojny napisał(a):

 

Dzisiaj przewidzieć to trudno cokolwiek niestety. 

 

Tylko ciekawe ile nam jeszcze pozwolą pojeździć klasykami ;) 

 

 

Weź nie strasz.  Myslisz, ze wprowadza jakies durne opłaty czy zakazy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 10:59, matros1 napisał(a):

Po swoim przykładzie mogę powiedzieć tylko tyle że przez dwa lata czekania na samochód wiele może się zmienić. Część osób które te auta zamówiła to faktycznie spekulanci, jednak sporo osób myślę zostało postawionych w podobnej sytuacji jak ja.

Zamówiłem auto w 2021 roku z terminem dostawy +\- 7 miesięcy. Dostanę je prawdopodobnie w przyszłym tygodniu po dwóch latach oczekiwania.

W tym czasie zdążyłem się  wyprowadzić z Polski. Zmienić pracę i założyć swoją działalność. Kupić innego hot hatcha etc. Dwa lata to jednak sporo czasu i sporo się może zmienić. 

Sam się zastanawiam czy zostać z dwoma hot hatchami w domu czy jednak pozbyć się jednego. 

A jak się pozbyć to którego.

 

 

Jak na tyle czekania i hajcu to dupy nie urywa. Mnie przynajmniej nie urwało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 10:59, matros1 napisał(a):

Po swoim przykładzie mogę powiedzieć tylko tyle że przez dwa lata czekania na samochód wiele może się zmienić. Część osób które te auta zamówiła to faktycznie spekulanci, jednak sporo osób myślę zostało postawionych w podobnej sytuacji jak ja.

Zamówiłem auto w 2021 roku z terminem dostawy +\- 7 miesięcy. Dostanę je prawdopodobnie w przyszłym tygodniu po dwóch latach oczekiwania.

W tym czasie zdążyłem się  wyprowadzić z Polski. Zmienić pracę i założyć swoją działalność. Kupić innego hot hatcha etc. Dwa lata to jednak sporo czasu i sporo się może zmienić. 

Sam się zastanawiam czy zostać z dwoma hot hatchami w domu czy jednak pozbyć się jednego. 

A jak się pozbyć to którego.

 

 

A odstąpić od Umowy? Zakładam, że po dwóch latach czekanie można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tsunetomo napisał(a):
W dniu 3.09.2023 o 10:59, matros1 napisał(a):

A odstąpić od Umowy? Zakładam, że po dwóch latach czekanie można ;)

 

Ale czemu miałbym odstępować od umowy. Chcę zdecydować którego chce zatrzymać. IMG_7874.thumb.jpeg.533252293b8dc4bc891f3f74171d505f.jpeg

 

 

Edytowane przez matros1
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2023 o 21:27, turdziGT napisał(a):

Jak na tyle czekania i hajcu to dupy nie urywa. Mnie przynajmniej nie urwało.

A jest coś innego w tej cenie co można porównać? No i do czego tego Yarisa porównywać? 

Cena z jednej strony spora a z drugiej na tle Meganki to jak promocja. 

 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie wiem. Ja pamiętam z dawnych czasów jak wsiadłeś do EVO 9 czy  STI z 2L to na prawdę robiło to wrażenie. W tej chwili nie ma tych samochodów wiec nie ma z czym porównać dlatego myślę ze bylo tyle hype na to auto. Ja nadal uwazam ze E9 czy E10 to dalej bardziej dzika i ekscytująca maszyna.  

Z kolei wsiadam w Fiestę ST mojej zony i ona lepiej skręca, prowadzi sie jak gokart ma bardziej bezpośredni układ kierownumiczy o wiele lepsze fotele i ogólnie pozycje za kierownicą lepszy dźwięk nie wspominając o praktyczności. Ok jest trochę woniejsza nie duzo ale jest i nie ma AWD ale na krętej drodze daje tyle samo jak nie więcej frajdu. Kosztuje polowe a używka 1/3 tego. Nie wiem jak przetestowałem tego Yarisa to byłem trochę rozczarowany bo spodziewałem sie czegoś więcej. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzejemy się, tu jest problem ;) PESELu nie oszukasz. 

 

Evo 9 miałem wiele lat temu i to chyba właśnie to auto Yaris mi najbardziej przypomina. 

Do meganki nie ma tego jak porównać. 

To co mogę powiedzieć po dwóch dniach jazdy i 1500 km, Renault zdecydowanie bardziej nadaje się na daily niż Toyota. 

Pozycja siedząca jaka jest każdy wie, napisano i pokazano już chyba wszystko na ten temat. Nie martwi mnie to specjalnie bo wrzucam kubełek a to odmienia to auto zupełnie. 

Muszę tym autem pojeździć po torze i pokręcić jakieś piruety żeby wydać werdykt. Jednak jeżeli ktoś kupił to auto do używania jako daily bez planów upalania, to wydaje mi się że będzie zawiedziony. Tu masz rację, pod tym względem Fiesta i podobne spisze się lepiej. 

 

Edytowane przez matros1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...