Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Nie. To zupełnie nie to. Tu nie ma emocji. Tu nie ma szybszego bicia serca. Dlatego, @Tsunetomo, Nie ma porównania do seryjnego Sti.  Dźwięk, wygląd - kolor - spojlery, legenda i historia.... Brak tego. I jeszcze, w moim wypadku, rozmiar. Auto jest za małe. 

Dodatkowo sposób jazdy i zachowania się auta. Nie ma tu zamaszystych boczurów (na siłę się da ale ciężko i po mokrym raczej) , altonenów itp. 

Ale jednak, to ten "nudny" Yaris jest szybszy. Szybszy Od seryjnego Sti.  Ale jazda nim nie daje takiej przyjemności. 

Po odchudzaniu (dla zasady), programie, nałożeniu dobrej opony będzie konkurencją dla dużo mocniejszych aut. 

Dzięki, właśnie o taką opinię mi chodziło. Pewnie z ciekawości zapiszę się pojeździć nim gdzieś na torze, a nuż coś „kliknie” i zachoruję, zeby zmienić Subarynę na GRa. A jak nie, to przy Subaru jest co robić i nadal będzie daleko nawet  do cennika GRa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, llkuba napisał:

 

Kask, pamiętaj o kasku heheh :)

Domniemuje, że próbowałeś się zmieścić? Ja mam przeciętne 186, do Mx-5 się mieściłem (co prawda bez kasku) to i tu powinienem dać radę. Nie każdy jest jak Marcin ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Domniemuje, że próbowałeś się zmieścić? Ja mam przeciętne 186, do Mx-5 się mieściłem (co prawda bez kasku) to i tu powinienem dać radę. Nie każdy jest jak Marcin ;)

 

 

To muszę Ciebie zaskoczyć nie jeździłem GR-em :lol:. Mam tylko 175cm. Nie widzę sensu jeździć autem którego nie planuje kupić ;) ale jak będzie taka możliwość to chętnie usiądę na miejscu pasażera :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tsunetomo napisał:

Domniemuje, że próbowałeś się zmieścić? Ja mam przeciętne 186, do Mx-5 się mieściłem (co prawda bez kasku) to i tu powinienem dać radę. Nie każdy jest jak Marcin ;)

 

do Mx-5 i większych się wciskało, tylko w oczy trochę wiało:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radekk napisał:

do Mx-5 i większych się wciskało, tylko w oczy trochę wiało:biglol:

Wersje PRHT dla nich odpadały. Ja sie w takiej mieściłem „na styk”. Bez kasku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Wersje PRHT dla nich odpadały. Ja sie w takiej mieściłem „na styk”. Bez kasku :)

 


 

Zawsze można wymienić fotele na inne, bo niby siedzi się dość wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, llkuba napisał:

 

:thumbup: zapytaj się Pana z Toyoty czy zostaje w salonie a jak nie to zapytaj się czy ma pampersa i siatkę :biglol:.


 

Coś wspominał o udziale własnym w wypadku wypadku, w sumie ta sama procedura co w przypadku Supry. 
 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OWOC napisał:

A tak gwoli ścisłości to realnie jest  delikatni ponad 1300 ;)

chyba na wadze z autozłom :). Tu masz profi wagę łącznie z balansem, oraz pokazane jak można zrzucić 33kg, i obniżyć fotel o 4cm. 

https://trackparts.ch/GR-Yaris-Tracktool-Umbau?fbclid=IwAR1lPdfFYhWzi438kxyqnG9AJjpD5mrP7ZM2z03Z_xYqnhxyQCP4cK04FBk

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinwrxsti napisał:

Nie. To zupełnie nie to. Tu nie ma emocji. Tu nie ma szybszego bicia serca. Dlatego, @Tsunetomo, Nie ma porównania do seryjnego Sti.  Dźwięk, wygląd - kolor - spojlery, legenda i historia.... Brak tego. I jeszcze, w moim wypadku, rozmiar. Auto jest za małe. 

Dodatkowo sposób jazdy i zachowania się auta. Nie ma tu zamaszystych boczurów (na siłę się da ale ciężko i po mokrym raczej) , altonenów itp. 

Ale jednak, to ten "nudny" Yaris jest szybszy. Szybszy Od seryjnego Sti.  Ale jazda nim nie daje takiej przyjemności. 

Po odchudzaniu (dla zasady), programie, nałożeniu dobrej opony będzie konkurencją dla dużo mocniejszych aut. 


 

Niektórzy twierdzą ze charakter pojawia się kiedy samochód ma jakieś niedoskonałości, czy wyjątkowe cechy na tle konkurencji. 
 

Jestem ciekaw pierwszych „poprawionych” do zabawy GRow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

chyba na wadze z autozłomu gdzie zawsze jest więcej :). Tu masz profi wagę łącznie z balansem, oraz pokazane jak można zrzucić 33kg, i obniżyć fotel o 4cm. 

https://trackparts.ch/GR-Yaris-Tracktool-Umbau?fbclid=IwAR1lPdfFYhWzi438kxyqnG9AJjpD5mrP7ZM2z03Z_xYqnhxyQCP4cK04FBk

 


 

Czyli jednak 12XX. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, chojny napisał:

Jestem ciekaw pierwszych „poprawionych” do zabawy GRow

Pewna polska firma zrobiła sam catback 3" w porozumieniu z dealerem ANWA Kraków ( nie traci się gwarancji ) i sam catback dał + 10KM. Trochę mi się nie chce w to wierzyć do końca, ale cóż pożyjemy zobaczymy.

W temacie boczurów i latania bokiem, wejdzcie sobie na profil FB Tomka Czopika, jak ostatnio latał na torze :) 

 

132977472_4106685232693467_7313713997298819052_o.jpg

133560433_1639148349602344_163083799178444458_o.jpg

Edytowane przez carfit
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, chojny napisał:


 

Zawsze można wymienić fotele na inne, bo niby siedzi się dość wysoko. 

Tak, ludzie z forum Mazdy mieli kogoś, kto obniżał fotele o jakies 5 cm. Off-top, ale jak widzę ceny Mx-5 z lat 94-2000, szczególnie limitowanych wersji to robi sie drogo. O speed nie wspominam nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tsunetomo napisał:

Tak, ludzie z forum Mazdy mieli kogoś, kto obniżał fotele o jakies 5 cm. Off-top, ale jak widzę ceny Mx-5 z lat 94-2000, szczególnie limitowanych wersji to robi sie drogo. O speed nie wspominam nawet. 

Z tego co można przeczytać każdy kto ma ok 180 cm + , będzie miał problem w GR, ale myśle że to nie bedzie za chwile problemem, to samo było w Focusach RS, tylko tam było więcej miejsca na głowę, ale siedziało się za wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:

mus to mus :mrgreen:

załóż biały kombinezon, biały kask z czarną szybą, mów po angielsku i udawaj STIG-a ;) może na tor Poznań Cię zaproszą :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...