Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
UWAGA!!! KOMUNIKAT

 

NIESTETY!! (...) NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNA PRÓBA ZOSTANIE ODWOŁANA (PRZYKRO MI :???: ) (...)

Jestem załamany :roll: , ... nie wiem jak się pozbieram :wink: , ale akcesu nie odwołuję :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest propozycja skróconej wersji toru z łącznikiem po "utwardzonej nawierzchni" ale rozpatruje ją wyłącznie jako 4 próbe jeżeli bedzie rzeczywiście równo i czasowo sie wyrobimy. W zwiazku z odszkodowaniem jakie powinni wszyscy od AK-Rzemieślnik otrzymac byc moze ze zostanie zorganizowana "dogrywka" do CynyIV o Puchar Kuby Mroczkowskiego :twisted: i AK-Rzemieslnik :twisted: Termin tej bezpłatnej imprezy :idea: ustalę w bezpośrednich rozmowach z Prezesem.....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beeeeeeeeeeeeeeez dramatu, Nie szkoda łez jak asfalt slomki za miękki gdy swojsko płoną porcje etyliny w naszych mężnych subarakach - wystarczy kielbaska i cos do niej - wystarczy ze sie spotkamy na łonie natury i sie blizej poznamy - my bedziemy ok 11 - cala rodzina - fajnie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy zrezygnować z próby startu i hamowania i zamiast tego zrobić jakieś zakręty?

Niech będzie nawet ta sama próba jechana dwa razy.. :roll:

 

Proba zrywu i ham. jest bardzo przydatna . Część zawodnikow nie potrafi zahamowac :!: tam gdzie powinna i jak wiesz musi cofac lub ruszac do przodu by przejechac linię :mrgreen: Ale skoro jest taki sygnał to porozmawiam czy zamiast tej trudnej próby :mrgreen: nie zrobić 1 przejazdu skróconego toru.

AK

ps.Hamowanie miało byc na betonie z piaskiem.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy zrezygnować z próby startu i hamowania i zamiast tego zrobić jakieś zakręty?

Niech będzie nawet ta sama próba jechana dwa razy.. :roll:

 

Proba zrywu i ham. jest bardzo przydatna . Część zawodnikow nie potrafi zahamowac :!: tam gdzie powinna i jak wiesz musi cofac lub ruszac do przodu by przejechac linię :mrgreen: Ale skoro jest taki sygnał to porozmawiam czy zamiast tej trudnej próby :mrgreen: nie zrobić 1 przejazdu skróconego toru.

AK

ps.Hamowanie miało byc na betonie z piaskiem.. :razz:

 

ja tez nie potrafie hamowac i dołączam się do prośby Shodana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdobodobnie jednak nie przyjadę :evil: , no chyba że jakims cudem wyrobimy sie w piątek z autem Jakuba 001, to będę na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II próba jest najlepsza! To jedyna gdzie nie dostane taryfy za pomylenie trasy :mrgreen: Oczywiście jak odpowiednio szybko wrzuce wsteczny i wroce tam gdzie powiniem był zahamować :lol:

 

Szalenie szkoda, że nie będzie toru tym razem, ale dzięki temu szkuje się kolejny event więc trzeba się tylko cieszyć :smile: W dodatku dwa w cenie jednego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja :!:

Ze względu na sporą liczbę widzow ktorzy oprócz grila :razz: czyms muszą sie zająć (np. oglądaniem sprawności zawodnikow komentowanym przez Szaję :twisted: ) próba na torze Slomczyn, może nawet w formie ciekawszej dla widzów, ODBĘDZIE SIE :idea::mrgreen:

Pozdr.AK

ps.prawdopodobnie nie będzie próby 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak odpowiednio szybko wrzuce wsteczny i wroce tam gdzie powiniem był zahamować

Nie wolno cofać po przekroczeniu mety stop :!:

 

(...) Część zawodnikow nie potrafi zahamowac tam gdzie powinna i jak wiesz musi cofac lub ruszac do przodu by przejechac linię (...)

 

Wydaje mi się, że w tym przypadku chyba można - inaczej wiekszosc zawodnikow nie ukonczylaby tej proby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja :!:

Ze względu na sporą liczbę widzow ktorzy oprócz grila :razz: czyms muszą sie zająć (np. oglądaniem sprawności zawodnikow komentowanym przez Szaję :twisted: ) próba na torze Slomczyn, może nawet w formie ciekawszej dla widzów, ODBĘDZIE SIE :idea::mrgreen:

Pozdr.AK

ps.prawdopodobnie nie będzie próby 3

 

Nie będzie 3 próby, czyli nowej na giełdzie Słomczyn, która miała zastąpić próbę na torze Słomczyn?

 

Bo już się trochę pogubiłem...

 

PS ponawiam moje pytanie: czy kibice, którzy dotrą do Słomczyna na własną rękę, nie będą mieli problemu z wejściem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAJU

 

w związku, ze związkiem proszę o skreślenie :evil:

 

w związku ze związkiem jakiego związku :?:

 

chyba się na mnie nie obraziłeś :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja :!:

Ze względu na sporą liczbę widzow ktorzy oprócz grila :razz: czyms muszą sie zająć (np. oglądaniem sprawności zawodnikow komentowanym przez Szaję :twisted: ) próba na torze Slomczyn, może nawet w formie ciekawszej dla widzów, ODBĘDZIE SIE :idea::mrgreen:

Pozdr.AK

ps.prawdopodobnie nie będzie próby 3

 

to co ja mam w koncu wkleic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...