Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

raju, za te foty AK masz u mnie przy okazji drinka... a jak Cię podmiot liryczny za karę wywali z roboty, to obiecuję coś pomóc... :mrgreen:

 

Pierwsza fotka mnie wzruszyła, bo:

a) też kiedyś miałem takie pióra, ale wtedy już drzwi Syrenek się otwierały bardziej nowocześnie,

B) się zastanowiłem - czy wtedy temu młodemu człowiekowi za fajerą dwusuwowego paścia przyszło do głowy, czym kiedyś przyjdzie mu jeździć...? ;-)

 

Ostatnie zdjęcie też zasługuje na słowo komentarza. Ta mina...

"Kto kuźwa przykręcił ten korek trytytką!!!?" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju, wykreśl mnie z cyny. Zostałem zaproszony na ślub+wesele do znajomych i się nie wyrobie poprostu aby być tu i tu...

 

miekniesz ;) w zeszlym roku tez po slomce pojechalem na slub i wesele do kumpla ;)

Adamus, ślub jest o 15 (strasznie chora godzina) o 12 musiał bym się zebrać, bo zanim dolece na swoją wioche, umyje się i spowrotem do wawy do ślub.... Jak być to na całości.... ty się szykuj na plejady, bo tam jestem na 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, za te foty AK masz u mnie przy okazji drinka... a jak Cię podmiot liryczny za karę wywali z roboty, to obiecuję coś pomóc... :mrgreen:

 

Pierwsza fotka mnie wzruszyła, bo:

a) też kiedyś miałem takie pióra, ale wtedy już drzwi Syrenek się otwierały bardziej nowocześnie,

B) się zastanowiłem - czy wtedy temu młodemu człowiekowi za fajerą dwusuwowego paścia przyszło do głowy, czym kiedyś przyjdzie mu jeździć...? ;-)

 

Ostatnie zdjęcie też zasługuje na słowo komentarza. Ta mina...

"Kto kuźwa przykręcił ten korek trytytką!!!?" :mrgreen:

 

WiS, tu w motelu, na drugim piętrze u księgowej, w takim małym pokoiku, na ścianie wisi cała "galeria" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nikt nie odpowiada na pytanie na temat alkoholizowania się, mam pytanie (raju do Ciebie) czy recepcja ma podgląd do forum czy mam jeszcze rezerwować nocleg telefonicznie :?: Skoro jest zniżka 50% to pewnie wezmę dwie doby, na jedno wyjdzie :mrgreen: ale jeśli mam sam siedzieć z soboty na niedzielę to się zanudzę... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nikt nie odpowiada na pytanie na temat alkoholizowania się, mam pytanie (raju do Ciebie) czy recepcja ma podgląd do forum czy mam jeszcze rezerwować nocleg telefonicznie :?: Skoro jest zniżka 50% to pewnie wezmę dwie doby, na jedno wyjdzie :mrgreen: ale jeśli mam sam siedzieć z soboty na niedzielę to się zanudzę... :cool:

 

Restauracja w sobote nie czynna (bar moze byc w ograniczonym zakresie) więc jezeli 10-15 osob chciałoby sie spotkac i cos zjeśc i wypić :mrgreen: to nie ma problemu ale musze wczesniej wiedziec :idea:

AK

ps.Paweł C tel do motelu 022-8866074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłem na ciebie więc nie daj ciała brachu :twisted::mrgreen:

 

Cholipka, zaczynam odczuwać presję :mrgreen: W ramach tuningu umyję auto przed Cyną, zawsze to trochę lżejsze będzie :twisted:

 

ja się zajmę rywalami :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłem na ciebie więc nie daj ciała brachu :twisted::mrgreen:

 

Cholipka, zaczynam odczuwać presję :mrgreen: W ramach tuningu umyję auto przed Cyną, zawsze to trochę lżejsze będzie :twisted:

 

ja się zajmę rywalami :twisted::mrgreen:

 

wsparcie se zalatw - bo inaczej i tak nikt Cie na powaznie nie potraktuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsparcie se zalatw - bo inaczej i tak nikt Cie na powaznie nie potraktuje :mrgreen:

 

mam saperkę :mrgreen: poradze sobie :twisted: (może kaczora przyciągne) :cool:

 

dolek se wykopiesz :?: :razz:

 

a jak tam zarosniety sie miewa :?: :mrgreen:

wykopie i zasadzę ciebie i twoją wannę (może powstanie coś pożytecznego :wink: :twisted: )

 

się miewa kołtun?...jak zawsze pewnie...brzydki (jak był) niemiły (jak zawsze)i ordynarny (frustrat) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykopie i zasadzę ciebie i twoją wannę (może powstanie coś pożytecznego :wink: :twisted: )

 

się miewa kołtun?...jak zawsze pewnie...brzydki (jak był) niemiły (jak zawsze)i ordynarny (frustrat) :mrgreen:

 

odezwal sie kierowca dylizansu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...