Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Ta "nowa, utwardzona nawierzchnia" w Słomczynie - o której wyżej pisze Andrzej - to coś, po czym Yarki mogą jeździć bez ryzyka zostawienia połowy autka w jakimś piaszczysto-błotnym wądole...?

 

WiS wpadaj - ponoć po torze ma jeździć 911 GT3, więc myśle, że Jarek nic nie zostawi w wądole ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WiS wpadaj

 

Tfffu - wypluj to słowo, ja się już na wnuki szykuję, a nie takie-tam... :shock:

 

A serio - nie tym razem, bo mam akurat 2.06. wiadomy jubel w Krakowie, ale mam nadzieję, że AK jeszcze niejedną Cynę zorganizuje :twisted:

Natomiast jak byłem w Słomczynie poprzednio, to bałem się na toto wyjechać Nissanem - wiedząc, że powinien wrócić o własnych siłach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS wpadaj

 

Tfffu - wypluj to słowo, ja się już na wnuki szykuję, a nie takie-tam... :shock:

 

A serio - nie tym razem, bo mam akurat 2.06. wiadomy jubel w Krakowie, ale mam nadzieję, że AK jeszcze niejedną Cynę zorganizuje :twisted:

Natomiast jak byłem w Słomczynie poprzednio, to bałem się na toto wyjechać Nissanem - wiedząc, że powinien wrócić o własnych siłach :wink:

 

 

WIS, szkoda myślałem, że powtórzymy maraton u Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wis jak nie możesz to szkoda , ale jakąś miła osobe ostatnio woziłem po torze co z Toba przyjechała to moze jakiś przedstawicieli przyślesz :?: :mrgreen:

AK

ps.Gal no co tam z tym Twoim odlotem....i przylotem...będziesz :?:

 

Proszę chętnych o zgłoszenia bo podobno trzeba jakieś grupy startowo-godzinowe tworzyć , żeby sie nie korkowały zbytnio próby i sam start :mrgreen:

Nie chciałem żeby wjazd na pkc (wcześniejszy lub pózniejszy) był karany pkt. więc trzeba jakies godz. odbioru dokumentów i sam start zsynchronizować czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Gal no co tam z tym Twoim odlotem....i przylotem...będziesz :?:

Jasne, że będę.

Proszę chętnych o zgłoszenia bo podobno trzeba jakieś grupy startowo-godzinowe tworzyć , żeby sie nie korkowały zbytnio próby i sam start :mrgreen:

Nie chciałem żeby wjazd na pkc (wcześniejszy lub pózniejszy) był karany pkt. więc trzeba jakies godz. odbioru dokumentów i sam start zsynchronizować czasowo.

Na tym się niestety nie znam.

Muszą sobie sami radzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakąś miła osobe ostatnio woziłem po torze co z Toba przyjechała

 

Nie omieszkam pozdrowić... :cool:

 

BTW., "miła osoba" dojrzewa do nabycia SUV-a, może wpadniemy za jakiś czas pogadać o geszefcie pt. Forek :wink:

 

WIS, szkoda myślałem, że powtórzymy maraton u Andrzeja.

No, miło było - ale niestety, replay inną razą... "Zjazd absolwentów" mam, a staroście roku, który w dodatku o jublu przypomniał i powołał komitet organizacyjny, jakoś głupio nie przyjechać :roll:

 

Za to jak w wakacje się trafi następna Cyna, to się już wpisuję :twisted: - nie ręczę, że na tor :mrgreen: , ale na afterek w Andrzejowym motelu z pewnością :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam rozruszać co tam trzeba

 

Niestety tego, co należałoby rozruszać u shodana, nie da się rozruszać na Cynie :mrgreen:.

 

Może spróbować :?: Potrzebne jakies materiały pomocnicze :?: Jakis eksponat :razz:

Czy coś... :roll:

AK

 

ps.Wis pozdrow koniecznie. Zapraszam z tym For. szkoda ze tak póżno bo było coś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako sekretarz rajdu "CYNA IV" ogłaszam oficjalną listę nagród w 3 kategoriach:

Klasa Turbo, Klasa bez Turbo, Klasa inne:

 

Miejsce I - wiosenna kurtka z najnowszej kolekcji SPRT :mrgreen: + WIELKI PUCHAR

Miejsce II - Polar z aktualnej kolekcji SPRT oraz szalik SUBARU :lol: + PUCHAR

Miejsce III - Plecak z serii SWRT z podpisem P. Solberga :mrgreen: (podpis się zmazał) :razz: + PUCHAREK

 

Generalka I, II, III miejsce dodatkowo ręcznik plażowy SUBARU Think, Feel, Drive z Imprezą :mrgreen: oraz PUCHARY, wielkie, ogromne jakieś podobno :mrgreen:

 

No i to tyle. Głodni nie będziecie, pić też Wam damy :wink: :mrgreen:

 

PS. Wszystkich wielbicieli "wolnychssaków" zapraszamy, impreza ma na celu doskonalenie umiejętnosci oraz technik jazdy.

tłumaczenie: (wolnyssak) - Subaru bez kurnika na masce :lol:

 

Pozdrawiam

Sekretarz Raju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

 

a dziękować, dziękować :grin:

tak, pamiętam, pamiętam te sprzęgło :shock:

no wiesz, jakby Ci to powiedzieć...zawsze masz szanse się poprawić :mrgreen:

 

raju, Ty mi już kiedyś obiecałeś jakąś nagrodę (nawet już nie pamiętam za co )

 

przypomnę Ci, że chodziło o Twoją spostrzegawczość :mrgreen:

kojarzysz :?: :lol:

 

Zaraz, zaraz, to jak zdejme kurnik z maski będe mógł startować w klasie wolnossącej Graweruj moje imie na pucharze

 

Mam taki jeden wolny, z zeszłego sezonu, akurat przewiduje 3 miejsce w klasie bez turbo. Jutro prześlę kurierem.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest jakaś lista, zapisy?

 

koper@subaru.pl, wyślij proszę stosowne podanie, a ja, jako I Sekretarz Rajdu CYNA IV, będąc pod samym Szefem wszystkich Szefów, rozpatrzę Twoje podanie :wink: :mrgreen:

 

PS. Napisz na maila że się zgłaszasz i ile osób ewentualnie z Tobą będzie.

 

Pozdrawiam

Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...