Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

 

Jak pamietam , ze względu na Swoje dobre serce :mrgreen: holowałes jakieś auto (z uszkodzonym sprzegłem :!: )ze Slomczyna do W-wy przez zakorkowane Janki :cool:

Albo miękie serce i twada d.. albo odwrotnie...musisz wybrac sam :roll:

Pozdr.AK

ps.na Cynie sprzegła nie spalisz nie ma gdzie :!: zapraszam z rodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

raju, Ty mi już kiedyś obiecałeś jakąś nagrodę (nawet już nie pamiętam za co )

 

przypomnę Ci, że chodziło o Twoją spostrzegawczość :mrgreen:

kojarzysz :?: :lol:

 

 

Mam ! :twisted:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=376937#376937

 

bingo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

 

Jak pamietam , ze względu na Swoje dobre serce :mrgreen: holowałes jakieś auto (z uszkodzonym sprzegłem :!: )ze Slomczyna do W-wy przez zakorkowane Janki :cool:

Albo miękie serce i twada d.. albo odwrotnie...musisz wybrac sam :roll:

Pozdr.AK

ps.na Cynie sprzegła nie spalisz nie ma gdzie :!: zapraszam z rodzina

 

Panie Andrzeju.

 

Moja rodzina jest czteroosobowa. Jak do tej pory wspólnie uczestniczyliśmy w plejadach. Również wspólnie udało się nam zaliczyć parę kółek na jesiennej cynie zaraz po wręczeniu nagród.

 

Chętnie wzięlibyśmy udział ale czy można będzie pojechać z dzieciakami?. Oczywiście w fotelikach pasach i kaskach rowerowych.

 

Pozdrawiam,

jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie dojazdowej tak ale na próbach zręcznościowych dzieci czekają aż Tata wróci :mrgreen:

AK

ps.pasażerowie wysiadają na probach sportowych i oglądają :mrgreen: Proby sa tak zlokalizowane ze nie ma problemu ( na 2-giej trzeba przejśc 150m) w aucie mogą byc 2 osoby :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie tez wybieram na te kielbaski - bo godzina osma rano w sobote to dla mnie swit straszny i gleboka noc - z zoną sie wybieram by zobaczyla ze sti to nie jest ani potwor ani zadna straszna bryka a najnormalniejszy na swiecie samochod dla kazdego mezczyzny - moze ulegnie i pozwoli ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju - gratuluję nominacji na Pierwszego Sekretarza :grin: :grin: :grin:

 

Jeżeli chodzi o doskonalanie umiejętności - musiałbym mieć jakiekolwiek - przepraszam jedną umiejętność chyba mam - palenie sprzęgła :grin: :grin: :grin:

 

Jak pamietam , ze względu na Swoje dobre serce :mrgreen: holowałes jakieś auto (z uszkodzonym sprzegłem :!: )ze Slomczyna do W-wy przez zakorkowane Janki :cool:

Albo miękie serce i twada d.. albo odwrotnie...musisz wybrac sam :roll:

Pozdr.AK

ps.na Cynie sprzegła nie spalisz nie ma gdzie :!: zapraszam z rodzina

Całe życie próbuję się oduczyć, ale niestety chyba pozostanę przy wersji z twardą d... :smile:

Robię wszystko żeby zasiąść na trubynach w pełnym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :!:

 

Ponownie zapraszam do uczestnictwa w Cynie IV :!:

Szczególnie wsztkich posiadaczy Subaru wolnossących. Impreza będzie o charakterze sportowo-rekraacyjno-towarzyskim :mrgreen: Trasa absolutnie nie dewastująca samochodu :!: . Tor Słomczyn z nową nawierzchnią szutrową, gładka jak stół :mrgreen: Kiełbasa prosto od babci z Grójca :mrgreen: + musztarda "saperska" :mrgreen: Na godzine 11 zapraszam wszystkich, którzy chcą spędzić miło czas w pełnej rodzinie Subaru, obserwując zmagania "forumowych szatanów" :twisted: Fanatyków Ułęża oraz Formuły 1 informuję, że będzie sam El VERT z Małżonką :mrgreen: Na chwilę obecną jest już ok. 30 osób startujących :mrgreen:

START z Motelu Subaru Al. Krakowska 151, ok. godz 7:30, wg. kolejności zgłoszeń, czyli przyjazdu. Słabo obsadzona klasa bez Turbo oraz Klasa INNE, a nagrody czekają. Tak więc, zgłoszenia mailem koper@subaru.pl :!: Zapraszam Kraków, Poznań, Kielce,Wrocław, Olsztyn. Napieracie ludziska na IV już, kultową CYNĘ :cool:

 

Pozdrawiam

AK

 

PS. Pomagałem Szefowi napisać - Raju :wink: :mrgreen: :cool:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... a to napieranie juz zupelnie mnie zmylilo :razz:

Dobrze, że nie zmuliło :mrgreen:

 

Ale, ale ...... EL VERT będzie - trzeba być :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

START z Motelu Subaru Al. Krakowska 151, ok. godz 7:30, wg. kolejności zgłoszeń, czyli przyjazdu.

hmm to ja mam takie nieskromne pytanie (sorki za off):

ile potrzebuję czasu żeby się w godzinach porannych przebić przez wawę? nawigacja mi wyliczyła prawie 3 godziny spod domu (trasa szczytno -> pułtusk -> nieporęt -> aleja armii krajowej -> prymasa tysiąclecia -> aleja krakowska). wiem, że w godzinach porannych do wawy w 2 godziny powinienem dolecieć, ale nie potrafię przewidzieć ile będę jechał pod sam motel, a nie chciałbym pocałować klamki i jechać dalej jako kibic... ktoś może mnie uświadomić? a może jakąś inną (szybszą) trasę polecicie? będę mocno dźwięczny.

 

 

p.s. chociaż widzę, że i tak się nie wyśpię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuro "zawodow" czynne od 7.30. Start 1-ego zawodnika o godz. 8. w kolejności zglaszania sie po dokumenty w biurze zawodow Al. Krakowska 151.Jak przyjedziesz np. o 8.30 załatwisz sprawe w biurze powiedzmy 15minut to wystartujesz np. o 9.Start od 8 do 9.30 jak komu pasuje :mrgreen:

Pozdr.AK

ps.Start w tym samym miejscu co biuro zawodow :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie dojazdowej tak ale na próbach zręcznościowych dzieci czekają aż Tata wróci :mrgreen:

AK

ps.pasażerowie wysiadają na probach sportowych i oglądają :mrgreen: Proby sa tak zlokalizowane ze nie ma problemu ( na 2-giej trzeba przejśc 150m) w aucie mogą byc 2 osoby :idea:

 

Skoro tak to czy ktoś może wybiera się z dziećmi. Moje mają 5 i 3 lata więc same nie poczekają. My też możemy się w zamian zaopiekować czyimś potomstwem.

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

w załączniku umieszczam "druk zgłoszeniowy". Niech każdy startujący wydrukuje sobie druczek, wypełni, wszystko będzie sprawniej i szybciej :mrgreen:

 

Pozrdo

Sekretarz Raju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie dojazdowej tak ale na próbach zręcznościowych dzieci czekają aż Tata wróci :mrgreen:

AK

ps.pasażerowie wysiadają na probach sportowych i oglądają :mrgreen: Proby sa tak zlokalizowane ze nie ma problemu ( na 2-giej trzeba przejśc 150m) w aucie mogą byc 2 osoby :idea:

 

Skoro tak to czy ktoś może wybiera się z dziećmi. Moje mają 5 i 3 lata więc same nie poczekają. My też możemy się w zamian zaopiekować czyimś potomstwem.

 

Pozdrawiam,

Jako

 

Ja zamierzam być jako kibic z 7-mio latkiem więc opiekę da się pewnie zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...