Skocz do zawartości

levorg nowy


Patryk Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Jumpman napisał:

Chyba mamy zapowiedź jak będzie wyglądać nowe WRX STI....

Jest niby spoko ale coś mi nie pasuje, jak by przednie reflektory były nieproporcjonalnie za małe do reszty auta

Jak będzie wyglądać to już wiadomo :) To akurat WRX ale STI będzie miało po prostu dodatkowe skrzydło i może jakieś drobne akcenty. Jest też gdzieś wizualizacja białego STI ale nie chce mi się szukać ;)

 

new wrx.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Blixten napisał:

" Japonia wprowadza zmiany w swoich mapach dla zagranicznych turystów. Ich celem jest uniknięcie złych skojarzeń związanych z tradycyjnymi buddyjskimi symbolami religijnymi. Chodzi między innymi o swastykę. Zostanie zastąpiona przez wizerunek pagody. Celem zmian jest ułatwienie życia zagranicznym turystom, nierozumiejącym znaczenia swastyki w buddyzmie. Symbol ten kojarzy im się tyko z Hitlerem, co denerwuje wielu.... " 

Co za nonsens dostosowywać się do tych turystów którzy przyjeżdżając do kraju tak odległego nie otworzyli nawet przewodnika turystycznego.

Faktycznie, tak oznaczane są świątynie na wszystkich mapkach i nie mieliśmy z interpretacją żadnego problemu.

Edytowane przez mechanik
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mechanik napisał:

Co za nonsens dostosowywać się do tych turystów którzy przyjeżdżając do kraju tak odległego nie otworzyli nawet przewodnika turystycznego.

Faktycznie, tak oznaczane są świątynie na wszystkich mapkach i nie mieliśmy z interpretacją żadnego problemu.

Zgadzam się z Tobą, że prędzej to goście powinni się dostosować do gospodarzy, a nie odwrotnie. 

Sądząc po tym jak rozprawili się z samurajami, wydaje się, że zmiana map dla turystów też łatwo im przyjdzie.

 

Wracając do tematu, gdyby tylko Levorg miał większy prześwit, wziąłbym go pod uwagę jako następne auto. 

Nie wiem jak sprawdza się nowy panel środkowy, ale trochę żal tradycyjnego "mysiego kina" Pertyna.  

Zamiast tego mogliby zmienić dźwignię zmiany biegów na jakieś bardziej nowoczesne rozwiązanie. 

Na pewno wiadomo, że nie będzie oferowany w Europie ? 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blixten napisał:

Zgadzam się z Tobą, że prędzej to goście powinni się dostosować do gospodarzy, a nie odwrotnie. 

Sądząc po tym jak rozprawili się z samurajami, wydaje się, że zmiana map dla turystów też łatwo im przyjdzie.

 

Wracając do tematu, gdyby tylko Levorg miał większy prześwit, wziąłbym go pod uwagę jako następne auto. 

Nie wiem jak sprawdza się nowy panel środkowy, ale trochę żal tradycyjnego "mysiego kina" Pertyna.  

Zamiast tego mogliby zmienić dźwignię zmiany biegów na jakieś bardziej nowoczesne rozwiązanie. 

Na pewno wiadomo, że nie będzie oferowany w Europie ? 

Na pewno wiadomo:) Tylko RHD będzie produkowane.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Naprawdę opłaca im się produkować ten model tylko na 3 kraje? Z czego jakoś nie pasuje mi Levorg do Australii. Nigdy tam nie byłem, ale tam spodziewałbym się jakiegoś cruisera.

 

image.thumb.png.155166df3bc46b843501da2258239ac7.png

 

 

image.png

Edytowane przez xemir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

@xemir przeprasza, ale nie rozumiem

 

Podałem powyżej poziomy sprzedaży per region i model ze strony Subaru.

W EU z tego co widzę, to w 2019 sprzedali ok. 1400 Levorgów (https://carsalesbase.com/europe-subaru-levorg/) czyli pozostałe ~13.5k poza Europą.

Nie mogę znaleźć ile sprzedali w Azji a ile w pozostałych regionach, ale zakładam, że sprzedaż w AU/NZ będzie na poziomie EU z tym, że nie mają tam takich restrykcji dotyczących emisji i nie muszą zmieniać strony kierownicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

i bum ... w Japoni car of the year 

 

idealny dla nas. poniżej 2.0 wiec oplaty nizsze a wydaje się ze osiagi subiektywnie wystarczające :)

 

tak wiem wiem kierownicy nie będzie po jedynej słusznej stronie :(

 

https://www.wapcar.my/news/allnew-2021-subaru-levorg-recognised-as-the-best-car-to-come-out-of-japan-this-year-21073

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...