Skocz do zawartości

Subarowa choroba postępuje


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rosaskc napisał(a):

Dlaczego 17tki? Czemu taki wzór? Nie za duże ET? :P

 

Mam odpowiedź na te wszystkie pytania:

 

image.thumb.png.9fbe01ef8ea67c8f57212577eabc7c9b.png

 

;)

Ale ten powód już znamy od dawna, lecz mnie to o wzwód nie przyprawia :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rosaskc napisał(a):

Prodrive P25 fajniejszy? Ma felgi 18 cali :P

Nie , najfajniejsze zwykłe kupę GieCe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rosaskc napisał(a):

Dlaczego 17tki? Czemu taki wzór? Nie za duże ET? :P

 

Mam odpowiedź na te wszystkie pytania:

 

image.thumb.png.9fbe01ef8ea67c8f57212577eabc7c9b.png

 

;)

Z jednej strony fajnie, że jak w oryginale, ale mi te felgi nie pasują tutaj. Za małe i za głęboko siedzą.

13 minut temu, rosaskc napisał(a):

Prodrive P25 fajniejszy? Ma felgi 18 cali :P

W P25 jest Prodrive GC-012, ale myślę, że można znaleźć coś ładniejszego.

Edytowane przez Bonless
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kretal napisał(a):

A z tej perspektywy, @Żeton'owa customa felga i 245/40/17?

 

IMG_5724.jpeg

Ale to będzie smutne jak staniecie wszyscy na tym samym zlocie i prawie tacy sami :biglol: Dobrze że będę się wyróżniał :yahoo:

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oktan napisał(a):

Ale to będzie smutne jak staniecie wszyscy na tym samym zlocie i prawie tacy sami :biglol: Dobrze że będę się wyróżniał :yahoo:

Pytanie było o felgę i perspektywę zdjęcia :P

A jak wszystkie staną to zobaczymy czy będzie smutno ;)

Edytowane przez kretal
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rosaskc napisał(a):

Dlaczego 17tki? Czemu taki wzór? Nie za duże ET? :P

 

Mam odpowiedź na te wszystkie pytania:

 

image.thumb.png.9fbe01ef8ea67c8f57212577eabc7c9b.png

 

;)

Tutaj też można znaleźć odpowiedź :biglol:

https://forum.subaru.pl/topic/100927-skoda-lepsza-od-subaru/#comment-1076821

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a ja w projekcie innej 22ż dałem takie oto

 

IMG202303101316372.thumb.jpg.d1433adbb683dd57673cbe7cda16cb25.jpg

 

5x114.3

18x8

Et35

 

Jednak do projektu z rozstawem 5x100 wreszcie udało mi się znaleźć felgi idealne do custom widebody.

 

Są to speedline 5x100

18x8

Et uwaga ! 22

 

Siedzą idealnie na body 22b bez obcierek. Przypominam, że miałem już na jednym aucie te same felgi z et11 i były śliczne, ale obicerki na każdym kroku bo są to felgi pod body WRC lub piasty WRC... Et22 ponoć ma być Perfect i wyglądem gdzie otwór w centralnej części nadal jest mocno wklęsły jak w et11 ale jednak nie jest problematyczny w użytkowaniu :-) 

 

tak to wygląda:

 

Screenshot_2023-03-19-08-51-15-08_1c337646f29875672b5a61192b9010f92.thumb.jpg.ca9841c3c536fee658b3027406300ba2.jpg

 

Jakby ktoś był chętny to zapraszam na priv bo od niedawna mam do nich dostęp. 

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2023 o 10:17, Oktan napisał(a):

Ale to będzie smutne jak staniecie wszyscy na tym samym zlocie i prawie tacy sami :biglol: Dobrze że będę się wyróżniał :yahoo:

Z zazdrości tak piszesz, bo na pewno chciałbyś mieć taką "repliczkę"  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mly96 napisał(a):

Z zazdrości tak piszesz, bo na pewno chciałbyś mieć taką "repliczkę"  :P

Właśnie wcale mnie nie kreci, totalnie, ale nie mam nic naprzeciw tym co ich kręci bądź mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Oktan napisał(a):

Właśnie wcale mnie nie kreci, totalnie, ale nie mam nic naprzeciw tym co ich kręci bądź mają :D

Wiem, domyślam się, tak po prostu prześmiewczo napisałem, mnie też to średnio kręci, bo kojarzy mi się trochę z replikami Ferrari na bazie MR2 :biglol:

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mly96 napisał(a):

Wiem, domyślam się, tak po prostu prześmiewczo napisałem, mnie też to średnio kręci, bo kojarzy mi się trochę z replikami Ferrari na bazie MR2 :biglol:

Masz dość bujną wyobraźnię w takim razie :facepalm: bo jeśli miałoby to być MR2 -> Ferrari, to ja bym raczej myślał o Daewoo Nubira -> Impreza STI ;) tu jednak to inaczej wygląda jak sam wiesz. Ale też słowo 'replika' jest chyba z góry negatywnie nacechowane. Na szczęście nie wszyscy lubimy to samo, bo inaczej byłoby nudnoooo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kretal napisał(a):

Na szczęście nie wszyscy lubimy to samo, bo inaczej byłoby nudnoooo :)

 

Jakby każdy miał na imię Adam i miał żonę Ewę ( ja akurat mam :biglol:) to byłoby mega nudne fakt :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kretal napisał(a):

Masz dość bujną wyobraźnię w takim razie :facepalm: bo jeśli miałoby to być MR2 -> Ferrari, to ja bym raczej myślał o Daewoo Nubira -> Impreza STI ;) tu jednak to inaczej wygląda jak sam wiesz. Ale też słowo 'replika' jest chyba z góry negatywnie nacechowane. Na szczęście nie wszyscy lubimy to samo, bo inaczej byłoby nudnoooo :)

Replika to raczej totalnie neutralne słowo, w żaden sposób nie obraża (chyba, że ktoś jest mocno przewrażliwiony), co innego ulep, kundel, podróba i tym podobne, które faktycznie są negatywne. Tu nie chodzi o bujną wyobraźnie, tylko o to, że te auta udają coś czym nie są. To jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :)

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mly96 napisał(a):

Replika to raczej totalnie neutralne słowo, w żaden sposób nie obraża (chyba, że ktoś jest mocno przewrażliwiony), co innego ulep, kundel, podróba i tym podobne, które faktycznie są negatywne. Tu nie chodzi o bujną wyobraźnie, tylko o to, że te auta udają coś czym nie są. To jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :)

a czym są? bo mechanicznie jak w tym przypadku oferują nawet więcej niż pierwowzór, baza i rodowód z grubsza ten sam. A że w tej budzie wcześniej był wolnossak, to co? Piękne jest to body, nie dziwię się że ktoś chce takie mieć, tym bardziej że zrobione bez druciarstwa. Chociaż "zwykłą" kupete też bym brał jak dotacje ;) mnie śmieszą co najwyżej monstrualne kurniki z laminatów, albo szalone zderzaki i dokładki, ale jeśli coś kiedyś w jakimś subaraku fabrycznie było, a nie udaje szybszego niż jest to super:)

Edytowane przez VEC
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, VEC napisał(a):

a czym są? bo mechanicznie jak w tym przypadku oferują nawet więcej niż pierwowzór, baza i rodowód z grubsza ten sam. A że w tej budzie wcześniej był wolnossak, to co? Piękne jest to body, nie dziwię się że ktoś chce takie mieć, tym bardziej że zrobione bez druciarstwa. Chociaż "zwykłą" kupete też bym brał jak dotacje ;) mnie śmieszą co najwyżej monstrualne kurniki z laminatów, albo szalone zderzaki i dokładki, ale jeśli coś kiedyś w jakimś subaraku fabrycznie było, a nie udaje szybszego niż jest to super:)

Odpowiedź jest prosta, to jest replika. Nawet gdyby nie była sklejona z włókna i szpachli tylko na metalowych błotnikach to dalej nią pozostanie, bez znaczenia czy pomalujesz to na fajniejszy kolor i włożysz lepsze części. Nie neguję tworzenia takich aut (wręcz szanuję za ogrom włożonej pracy) czy posiadania i nie narzucam nikomu mojego poglądu na to. Uważam, że auto prezentuje się na fotkach baardzo dobrze, z odpowiednią mechaniką musi również świetnie jeździć, ale będąc obiektywnym, to dalej auto, które jest zrobione na podobiznę 22b. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rosaskc napisał(a):

Built, not bought.

 

Wietrzymy ;)

 

A5C0562E-506F-4728-A179-307A70F1341A.thumb.jpeg.6fbf49484e9f5ce5ceb0cdf7daba8b37.jpeg

Piękna fota, ale dystanse mus totalny ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mly96 napisał(a):

Odpowiedź jest prosta, to jest replika. Nawet gdyby nie była sklejona z włókna i szpachli tylko na metalowych błotnikach to dalej nią pozostanie, bez znaczenia czy pomalujesz to na fajniejszy kolor i włożysz lepsze części. Nie neguję tworzenia takich aut (wręcz szanuję za ogrom włożonej pracy) czy posiadania i nie narzucam nikomu mojego poglądu na to. Uważam, że auto prezentuje się na fotkach baardzo dobrze, z odpowiednią mechaniką musi również świetnie jeździć, ale będąc obiektywnym, to dalej auto, które jest zrobione na podobiznę 22b. 

A ja to ujmę w ten sposób :-) 

 

jakbym miał możliwości finansowe kupić 22b oryginalne to i tak 5x bardziej wolę mieć tą całą replikę.

 

Bo można sobie nią bez stresu jeździć po drogach i się cieszyć z jazdy. 

 

Posiadacze oryginalnych 22b raczej z tych magazynierów. 

 

 

A te WRC widebody co po rajdach jeżdżą też udają WRC i jakoś tam się nikt nie śmieje ;) tylko każdy się podnieca, że zarypiste Subaru cieszy oczy i uszy :-) 

 

ps. To wcale nie jest replika ! To jest 22ż, a nie 22b. Jak wół napisane. B)

 

IMG_20220624_102017_210.thumb.jpg.53242bc9bfb8c19d9fea44e6fa6db268.jpg

  • Super! 12
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
20 godzin temu, HoQ napisał(a):

@rosaskc wóz marzenie, graty :) 

Co do spasowania felg to... jak już dostrzeżesz to co my to podpowiem tylko że rozstaw ten sam co segment C grupy VAG :biglol:

 

Pokażesz coś wnętrza czy jeszcze in progress?


Dobra, już, coś zamówimy, bez spiny ;)

 

Co do wnętrza, to jeszcze praca wre, ale w sumie możnaby pokazać, jednak zdjęcia nawet nie mam :biglol: Jak wsiadam do fury, to telefon na bok i gaz do dechy :ph34r:

Radio dzisiaj z paczkomatu odebrałem. Sam się zastanawiam, czy dobrze trafiłem z epoką i czy będzie dobrze do wnętrza pakować…

 

2587DD78-5FE8-4CBB-A9A5-E628DAF0C691.jpeg.5ce2f0a7edb7d60454df472873c0b44d.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...