Skocz do zawartości

Teorie spiskowe


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, euyot napisał:

Ciekawe jak by wygladalo to od strony prawnej. Kto by sie musial zgodzic na takie rozpylanie.

Nikt. Z komentarzy dowiedziałem się, że proceder trwa od dawna:P

np.

robią to od lat , a teraz udają głupiego , że dopiero mają to w planach. Trzyletnia susza w Polsce była efektem tego „ratowania” planety. Brak deszczu, szarawe niebo w lecie i upały po 35*. Zaczęła się „pandemia” , przestali opryskiwać i od razu zaczął padać deszcz i nagle zrobiło się chłodniej . Chmury jak za dawnych lat nagle zaczęły się formować i wszystko wraca powoli do normy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nikt. Z komentarzy dowiedziałem się, że proceder trwa od dawna
np.
robią to od lat , a teraz udają głupiego , że dopiero mają to w planach. Trzyletnia susza w Polsce była efektem tego „ratowania” planety. Brak deszczu, szarawe niebo w lecie i upały po 35*. Zaczęła się „pandemia” , przestali opryskiwać i od razu zaczął padać deszcz i nagle zrobiło się chłodniej . Chmury jak za dawnych lat nagle zaczęły się formować i wszystko wraca powoli do normy.


Niestety z moich obserwacji wynika że jeśli jest susza wiosną to na żniwa pada. Taka hipoteza z mojej strony. Już 3ci rok się sprawdza. ;)

A to że robią opryski wywołujące susze od lat, to wiadomo, pewno chco to gmo wprowadzać szybciej. :mrgreen:

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej sie nie da
Da się. Odpowiednia ustawa i cyk. ;)

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

jak protesty antyrzadowe zostaly przekabacone na protesty antykoscielne.

tak w skrócie wszyscy protestujacy zostana przetestowani na covida, wyniki beda rekordowe, wina za to zostana obarczeni organizatorzy protestow + mocne zaostrzenie lockdownu, finalnie ogromny chaos i z chaosu i nowy porzadek na bazie zamordyzmu.

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/lot-richarda-byrda-nad-antarktyda-tajemnicze-istoty-utajnione-relacje-teorie-spiskowe/cy33f7z,07640b54

 

"Kiedy 29 listopada 1929 roku, po raz pierwszy w historii ludzkości, amerykański lotnik Richard Byrd przelatywał ponad biegunem południowym, nadał przez radio niezwykły komunikat. Relacjonował, że widzi pokryty zielenią ląd, na którym pośród wolnych od lodu jezior, pasły się wielkie, podobne do bizonów zwierzęta oraz poruszali się prymitywni ludzie."

 

zawiodłem sie na zakonczeniu:(

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, euyot napisał:

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/lot-richarda-byrda-nad-antarktyda-tajemnicze-istoty-utajnione-relacje-teorie-spiskowe/cy33f7z,07640b54

 

"Kiedy 29 listopada 1929 roku, po raz pierwszy w historii ludzkości, amerykański lotnik Richard Byrd przelatywał ponad biegunem południowym, nadał przez radio niezwykły komunikat. Relacjonował, że widzi pokryty zielenią ląd, na którym pośród wolnych od lodu jezior, pasły się wielkie, podobne do bizonów zwierzęta oraz poruszali się prymitywni ludzie."

 

zawiodłem sie na zakonczeniu:(

 

zawiodłem się że tylko 4 posty wstecz przejrzałeś:P

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Dziwne, że człowieka-bizona "Q" nie było i ludzi-jaszczurów hodowanych gdzieś koło Nowego Jorku
 
Jacy ludzie jaszczury to fejk przecież. Jaszczury to rasa kosmitów, którzy poprzez szczepionki będą przejmować ludzkie ciała
:biglol:
Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu


  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...