Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

@mattipk ja jeżdżę na takim secie...
wiela wyżej nie jest (może sumarycznie 5cm) ale na psyche przy pokonywaniu trudności ma znakomity wpływ .
I tak powoli zaczynam myśleć o Ironmanach ale o tym może w niedzielę w „Otwocku”...
Otwock, coś przegapiłem?

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kurde kurde znowu kurde,

W piątek zapropwadzam jednak Bordowego Szuwara do blacharza i poprawiam  nadkola tylne - Adam (Dziedzic) naprawdę mnie przestraszył. zamówiłem dwie zimówki na jedna oś - po tym pęknięciu sprężyny amortyzotora jak mi się wbiła w jedna oponę. Dziś mi padl akumulator, musze kupic nowy. odkręcając urwała mi się śruba trzymajaca stary akumulator - kurdę ten bolid ma 23 lata i pół miliona kilomettów - co najmniej. 

 

Czyli to jeden z najdroższych samochodów świata - opanuję to jakoś,

 

Ale mam pytanie do wszystkich mądrzejszych ode mnie. Do bagażnika wyprawowego dachowego typu Koziołek, dokupiłem lampy led tez typu Koziołek. Blacharz mi zdejmie tapicerke w kuferku  do tej swijej roboty z nadkolami i pomyslalem że trzeba go poprosić aby wiązke kabli położył jak położy znowu tapicerkę w bagażniku po robocie. I pytanie - dwa Ledy na przód i i dwa ledy na tył bagażnika dachowego - ile kabli we wiązce powinienem położyć. Adam! Ile Ty masz?

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...