Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi



Torpedownia w Babich Dołach,
Auto na parkingu przy 43 Bazie Lotnictwa Morskiego, bliżej się już nie dało 


Fajne , w Mechelinkach mogłeś na klif wjechać autem, kiedyś się przynajmniej dało i też torpedownie ładnie widać:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś bezzdjęciowo ale się pochwalę, że "z górki i z wiatrem" (ummm dobra, było płasko i z bocznym, wiuchało niemiłosiernie) rozpędziłem żuczka do magicznych 203 km/h i mogłby pójść dalej ale speniałem, @Niuta szczęśliwa... aczkolwiek chyba bardziej z tego, że nic się nie stało. Jak tam u Was dziś z wiatrem (wiatrami? - tu wersja dla spożywających grochówkę)?

 

@_akir_ fajnie się Wam...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzer

Dobre dobre z tą SKMka,

To taki lokalny TGV. Usmiałem się jak przeczytałem.

Odebrałem dziś Bordowego Szuwara od Blacharza i jestem już prawie gotowy na Banie Mazurskie. Kupiłem tez na wszelki wypadek kalosze - takie gumofilce - oby się nie przydały, ale bardzo wygodne i chyba mi w nich "do twarzy".

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przygotowania?
U mnie opony AT założone, żonowe kaloszki zamówione (ostatnio swoje zniszczyła jak poszliśmy na łosie pogapić się), CB radio mam (pożyczony zapaśny Alan 48 - wielka cegła! - jutro zobaczę czy działa jak trzeba), jakąś saperkę się dorzuci i chyba można jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak utrzyma się taka pogoda jak do tej pory to zastanawiam się czy aby nie zmienić opon na letnie? Steków jeszcze się nie dorobiłem ale może lepiej będą się spisywać niż zimowe
Zostań na zimowych, mają agresywniejszy bieżnik niż letnie i w błocie coś tam zrobią. Letnie momentalnie się zabiją i będzie jak na lodowisku.
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, GregorWOT napisał:

Kupiłem tez na wszelki wypadek kalosze - takie gumofilce

Właśnie, dobrze że przypomniałeś. Muszę kupić różowy spray i zrobić szablon logo STI. Trzeba moim i Tusi gumofilcom zrobić +3 do respektu :D

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KPR napisał:

Podsumowując zatem to poza autem ;), paliwem :D i radiem CB to co jeszcze trzeba zabrać? Pytam by się później nie okazało,  że czegoś ktoś nie wziął:)

 

szpadel, gumiaki i dobry humor :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...