Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2020 o 23:54, KPR napisał:

Tutaj jest cały zestaw, gdyby ktoś potrzebował.  Ja zaraz zamawiam:)

 

https://allegro.pl/oferta/radio-cb-president-bill-asc-sirio-omega-27-mag-7510611582

 

Zgodnie z zapowiedzią... wyposażyłem się w CB Radio:)

Radio President Bill ASC

20200115_185754.thumb.jpg.357b448cacade100d6881bd068f2f216.jpg

 

z anteną SIRIO Omega 27 MAG

 

Zestaw gotowy do drogi;):)

 

 

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zawieszenia. Pewnie temat już był wałkowany itp ale powiedzcie mi, przy zakładaniu iron manów auto teoretycznie podnosi się o 3,5 cm. W takim przypadku potrzebne są jakieś podkładki pod wahacze itp? Bo ostatnio mechanik mówił mi, że do 3cm nie trzeba noc dodatkowo wkładać a powyżej to wcześniej wspomniane podkładki trzeba. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zawieszenia. Pewnie temat już był wałkowany itp ale powiedzcie mi, przy zakładaniu iron manów auto teoretycznie podnosi się o 3,5 cm. W takim przypadku potrzebne są jakieś podkładki pod wahacze itp? Bo ostatnio mechanik mówił mi, że do 3cm nie trzeba noc dodatkowo wkładać a powyżej to wcześniej wspomniane podkładki trzeba. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji :-D
Potrzebujesz podkładki pod tylny wahacz wzdłużny, inaczej koło się przesuwa do przodu.fb0a0462123e89c2af3d8477e71c1cb9.jpg

Taptane Tapatalkiem

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zawieszenia. Pewnie temat już był wałkowany itp ale powiedzcie mi, przy zakładaniu iron manów auto teoretycznie podnosi się o 3,5 cm. W takim przypadku potrzebne są jakieś podkładki pod wahacze itp? Bo ostatnio mechanik mówił mi, że do 3cm nie trzeba noc dodatkowo wkładać a powyżej to wcześniej wspomniane podkładki trzeba. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji :-D
Zastanów się na liftem zamiast Ironman, bo będzie twardo i wcale nie będzie 3,5 cm liftu, niestety nie pamiętam ile było od środka piasty do błotnika ale wydaje mi się że Ironman dał 2 cm liftu przy czym auto załadowane nie siada tak jak na zwykłych sprężynach.
No i lift tańszy bo masz podkładki na amory i podkładki pod wahacz, w przypadku Ironman musisz kupić 4sprężyny i podkładki pod wahacz.

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może masz rację.. te sprężyny + podkładki to już robi się spory koszt. No i to utwardzenie zawiasu może być uciążliwe w codziennym użytkowaniu. Po zmianie przednich amorów i tak już wyraźnie się podniósł co i tak mnie mega cieszy :) to takie podkładki żeby podniosło zawieszenie nie więcej niż 3cm i dobre atki powinny zrobić swoje na naszych wyjazdach ?

Edytowane przez mattipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mattipk napisał:

...to takie podkładki żeby podniosło zawieszenie nie więcej niż 3cm i dobre atki powinny zrobić swoje na naszych wyjazdach ?

@mattipk ja jeżdżę na takim secie...

wiela wyżej nie jest (może sumarycznie 5cm) ale na psyche przy pokonywaniu trudności ma znakomity wpływ :D.

I tak powoli zaczynam myśleć o Ironmanach ale o tym może w niedzielę w „Otwocku”...

Edytowane przez arkadio
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Rozrabiara napisał:

Panowie i Panewki!

Ten niezwykły poniedziałek, bo blue monday i rekordowo wysokie ciśnienie 1044hPa, zapisze się czymś o wiele ważniejszym na kartach mej historii.

Oto i one, jeszcze nie ubłocone. :D

 

 

 

Prosto ze strony demar.com.pl :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...