Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Zodiak napisał:

Widzę, że temat z noclegiem jest kłopotliwy, zdecydujemy się tylko na imprezę.
Tylko pytanie jak ta impreza organizacyjnie ma wyglądać? Własny koszyk + napoje (te mniej i bardziej wyskokowe ;)) 50-70zł za osobę, to dość bogato.

Z doświadczenia wiem że zawsze się znajdzie miejsce do spania. Kwestia twardości i wygody...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rozrabiara napisał:

A dlaczego ma być biednie lub dość biednie??

Poza tym to bardzo względne.

Słusznie. Dla jednego najtańsza wódka to już bogato, dla innego 18yo single malt porządny to bida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zodiak napisał:

Dobra, nie roztrząsajmy, co dla kogo jest bogato. Chciałbym wiedzieć, co wchodzi w skład zrzutki na imprezę, tylko tyle i aż tyle.

W skład wchodzi wieczorna biesiada.

Z doświadczenia wiem, że @Panzerpferd staje na świńskim ogonku żeby wszystko było jak najlepiej, smacznie, syto,  w miłej atmosferze i do rana.

O alkohole każdy dba na własną rękę.

Z tego co zauważyłam jest frakcja winna, łiskaczowa i piwna. :)

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My do rana bawić nie będziemy - dwóch chłopaków (8 i 12 lat) z nami będzie ;) Jak przewidziane jakieś ognisko lub grill, to może weźmiemy coś ze sobą? Po prostu chcemy spędzić z całym patokolektywem trochę czasu, deko zintegrować się i wrócić do domu ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak będzie lało to raczej ognicha nie będzie, wiaty pewnie są więc grill się pewnie uda.
Spokojnie możecie przywieźć własną paszę, w Zamościu było bardzo dużo dobrego jadła, które de facto dojadaliśmy następnego dnia i raczej nikt głodny nie wyjechał

Taptane Tapatalkiem

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisujac sie na zlot/świniopas akceptuje sie jego warunki. Jest zacnie. Nie płacimy milionów za organizacje. Ostatnio była biesiada wspaniala. Nikt na nikim nie zarabia. Rozumiem twoj brak zaufania Zodiak, jak masz ochote wpaść z własną kiełbasą to ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam co "Wielka wyrocz..." wróć... Panzer powie/napisze i się się dostosuję, nie byłem wcześniej na świniopasie i nie wiem dokładnie jak to się wszystko odbywa. Jak to mówią wszystko w swoim czasie... Choć u @Niuta niepewność jak to będzie wzbiera... ale kobiety podobno tak mają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakieś krzywe fazy macie. Po prostu nie przewiduję pobytu na całej imprezie, nie posądzam nikogo o chęć skrojenia mnie na kasę. Zadałem proste pytanie i zaczyna się dorabianie jakichś ideologii i szukanie jakichś sensacji. Mam zamiar spędzić z Wami trochę czasu (pewnie około 2 godzin) i jeśli na późniejsze godziny są przewidziane jakieś atrakcje kulinarne, to nie widzę sensu płacenia 200zł za całość. Tak po prostu. Nie szukajcie sensacji gdzie jej nie ma.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany! Coś się szykuje prawie w moich okolicach. Z Kętrzyna mam w sumie niedaleko. Z tego co wyczytałem, z noclegiem sob/nie raczej krucho. Ale rozumiem, że na sam rajd plus część ogniskową można się jeszcze dopisać, tak? Muszę sprawdzić plany na 29.02

Pzdr

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zodiak napisał:

My do rana bawić nie będziemy - dwóch chłopaków (8 i 12 lat) z nami będzie ;) Jak przewidziane jakieś ognisko lub grill, to może weźmiemy coś ze sobą? Po prostu chcemy spędzić z całym patokolektywem trochę czasu, deko zintegrować się i wrócić do domu ;)

Kochani spokojnie :bowdown:

Jeszcze sprawy żarełka nie omawiałem z Panem na Klewinach, ale do tej pory zasada była taka, że za dzieci płatne 50 procent składki.

Nauczony też ostatnią imprezą, gdzie od groma rzeczy zostało będę celował raczej w dolną jej część. 

@Zodiak jeśli się zdecydujesz zostać tylko na części imprezy to oczywiście policzę Was mniej.

Dajcie mi jeszcze trochę czasu i kredyt zaufania, mam kilka dużych spraw na łbie.

Będzie Pan zadowolony :D

Edytowane przez Panzerpferd
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Infra napisał:

jak nawet stówka z przodu, to jest mało jeśli warunki komfortowe.

Z Panzerem w końfortowych warunkach? Pfff, oplułłem się :mrgreen:

Powiem tak, miejscówka u Kazika wytrzymała moje i Tuśki wesele, a to chyba o czymś świadczy.

 

ps. Na weselu był pan młody, panna młoda, świadkowie, moja siostra i ognisko

QŃec! :biglol:

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...