Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mechanik napisał:

Chodzi o porównanie zawieszenia na nsztywnych mostach (terenówki) z zawieszeniem niezależnym (wszelkie SUVy).

Porównywanie tych aut i systemów przypomina mi trochę porównanie wspomnianego już wcześniej T-34 z kołowym transporterem opancerzonym. To różne ligi stworzone dla różnych celów. Ale wrażenie po tym filmie zostaje :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porównanie mi wpadło.
Nieistotna jest marka. Chodzi o porównanie zawieszenia na nsztywnych mostach (terenówki) z zawieszeniem niezależnym (wszelkie SUVy).
 
Wiadomix że mosty na wykrzyżu zawsze wygrają, czyżbyś chciał się dowartościować po zakupie Jeep'a?

Taptane Tapatalkiem

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanie zupełnie na serio. Zapisani jesteśmy, ale czy nasz XV '18, zupełnie salonowy, bez zmotek (planuję tylko płytę pod silnik dołożyć) da radę i co ważniejsze czy wróci cały? :D Po błocie, lasach i innych szutrach śmigam regularnie, ale tu się zapowiada naprawdę grubo (chyba) i trochę się obawiam.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bmbm spokojnie. Ż tego co patrzyłem to po tym jak Panzer prowadzi trasy i z opisu Akira z poprzedniego świniopasa damy spokojnie radę naszymi piętnastkami. Ja ze zbrojeń jedynie płyty (założone poplejadowo bo tam faktycznie na próbach ogień).

Edytowane przez moominko
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bmbm napisał:

Złego pewnie nie, ale jednak auto potrzebuje na codzień :D

Dokładnie tak jak i nasz. Trudniejszy etap bedzie jeden, reszta to jak zwykle kaszka z mleczkiem. Trzymam kciuki za błoto, jak popada będzie fajnie, ale auta nie uszkodzisz, chyba że na własne życzenie :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bmbm napisał:

Złego pewnie nie, ale jednak auto potrzebuje na codzień :D

 

2 minuty temu, _akir_ napisał:

@bmbm tutaj każdy jedzie daily samochodem, wiec jak sam nie bedziesz upalac to nic nie powinno sie stac

Dokładnie jak wyżej, mój forek też jest używany na codzień, kto by tam innym chciał jeździć?

Ciśnienie tym bardziej wzrasta że kilka dni później mamy zamiar jechać forkiem do Afryki B)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bmbm, @moominko Ja osobiście najbardziej obawiam się mrozu, a konkretnie zmrożonej ziemi. Najsłabszym punktem naszych wielozadaniowych XV jest ten długi dziób z przodu.. Jak będzie twarde podłoże plus duże dziury/koleiny to tu widzę największe ryzyko uszkodzenia auta. Więc tak jak napisał @Panzerpferd - trzymamy kciuki za błoto, wtedy będzie bezpieczniej. Trudne odcinki można zawsze objechać, a naczelną zasadą oczywiście #beznapinki :)

Edytowane przez keyman
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, keyman napisał:

@bmbm, @moominko Ja osobiście najbardziej obawiam się mrozu, a konkretnie zmrożonej ziemi. Najsłabszym punktem naszych wielozadaniowych XV jest ten długi dziób z przodu.. Jak będzie twarde podłoże plus duże dziury/koleiny to tu widzę największe ryzyko uszkodzenia auta. Więc tak jak napisał @Panzerpferd - trzymamy kciuki za błoto, wtedy będzie bezpieczniej. Trudne odcinki można zawsze objechać, a naczelną zasadą oczywiście #beznapinki :)

E tam się przejmujesz.... jak coś odpadnie znaczy że tak miało być, tylko producent się jeszcze nie domyślił ;) na plejadach się nie martwiłem i tu nie zamierzam... Luz, dobry humor i mega zabawa i tak ma być.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moominko napisał:

E tam się przejmujesz.... jak coś odpadnie znaczy że tak miało być, tylko producent się jeszcze nie domyślił ;) na plejadach się nie martwiłem i tu nie zamierzam... Luz, dobry humor i mega zabawa i tak ma być.

i to jest beznapinki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _akir_ napisał:

i to jest beznapinki :D 

"Bez napinki" to @Niuta na plejdach była "szybciej, dawaj dawaj dawaj, szybciej" gdy ja jedynie myślałem, że muszę w poniedziałek jechać tym autem do roboty ;)  a że żony trzeba słuchać to nawet czasy (szczególnie drugiego dnia) wstydu nie przynosiły ;) 

 

@bmbm @keyman a coby się za bardzo nie stresować polecam (jak już ten zderzak odpadnie)

 

Edytowane przez moominko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...