Skocz do zawartości

Legacy Wagon by Danko


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś kiedyś widzial Szyszki do wydechu do h6? Nie widziałem nigdzie takich na 3 rury. 

Poza tym nuda, zaczynamy rozbiórkę więc pewnie pojawia się tutaj różniste foty z prac. 

Ostatni raz w takiej formie wrzucone fotki do głosowania do kalendarza - komu Legaś się nie znudził, zapraszam :rolleyes:

 

I dla funu i uwagi, jedna ze świetnych fot wykonana przez moich dobrych znajomych z Flatout Power Festival 2022  :superhero:

20220814-_DSC3505.jpg

Edytowane przez Danko
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tinuviel napisał(a):

Przypomniałem sobie że mam jedno zdjęcie Legacy z deszczowego Japfestu 2020 którego chyba Ci w końcu nie wysłałem :)

1327280574_Screenshot2022-11-10at15_41_50.thumb.png.b5e0bec957b91cca2979735ad136e3ee.png

Wysłałeś wysłałeś :thumbup:

Gdzieś kiedyś je chyba nawet wrzucałem :superhero:

No i jakie tu towarzystwo! @JoteeNi @WaldekW

 

Wizualnie od tamtego czasu Legaś az tak dużo się nie zmienił.. W 2023 będzie świeżo! Ja już wkroczyłem w stan pt. chcę już nim jeździć! 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 12:53, Danko napisał(a):

Czy ktoś kiedyś widzial Szyszki do wydechu do h6? Nie widziałem nigdzie takich na 3 rury. 

Poza tym nuda, zaczynamy rozbiórkę więc pewnie pojawia się tutaj różniste foty z prac. 

Ostatni raz w takiej formie wrzucone fotki do głosowania do kalendarza - komu Legaś się nie znudził, zapraszam :rolleyes:

 

I dla funu i uwagi, jedna ze świetnych fot wykonana przez moich dobrych znajomych z Flatout Power Festival 2022  :superhero:

20220814-_DSC3505.jpg

Szyszki ?  Chyba nie jestem na fali.

Proponuję od razu wywalić EGR'a, i wstawić dodatkową magistralę chłodzenia 4 i 6 cylindra. Z doświadczenia wiem co mówię. Te dwa cylindry najszybciej się gotują w tym silniku.

Jakby co, pisz na PW, chętnie pomogę w tym czym potrafię.

Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie, takie projekty uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MacGregor napisał(a):

Szyszki ?  Chyba nie jestem na fali.

Proponuję od razu wywalić EGR'a, i wstawić dodatkową magistralę chłodzenia 4 i 6 cylindra. Z doświadczenia wiem co mówię. Te dwa cylindry najszybciej się gotują w tym silniku.

Jakby co, pisz na PW, chętnie pomogę w tym czym potrafię.

Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie, takie projekty uwielbiam.

Na pewno się odezwę! Szyszki to elementy do kolektorów łączące kilka rur w jedną. W tym przypadku 3 rury w jedną. Czyli jakby końcówka kolektora. 

Egr wywalić dorzucę z miejsca. 

Magistralami mnie zaciekawiłeś 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś 30% roboty wykonane.. Wyciągnięty motor. 

Czas na kolejne 50 - wiązkę :ph34r:

 

Przy okazji na pewno na już do zmiany:

-gumy dyfra, agonalny stan, 

-tylne tuleje wahacza z przodu - może anti lift kit uda się ogarnąć w rozsądnej cenie, 

- poraz kolejny - Górne mocowania amora z przodu, już mają luz... 

Jak ktoś ma zdjęcie H6 pod maską bez pokrywy - chętnie przygarnę :)

20221204_201036.jpg

20221204_195257.jpg

20221204_201028.jpg

  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.12.2022 o 10:31, thomson0073 napisał(a):

Co tam w temacie?

Póki co niewiele do pokazania, wiązka się powoli dłubie, wszyscy chorujemy więc na tydzień temat się zatrzymał. 

Z ciekawych rzeczy.. Dotarły ode mnie kratki od @JoteeN do zderzaka b specowego :P

 

Czego kompletnie się nie spodziewałem, to zupełnie inne koło ma sprzęgło od klimy z h6 - jest na grubszy pasek. 

Szczęście w nieszczęściu, bo w imprezie ostatnio padło, a dwa dni temu zamiennik, który jest stożkowy (jak wszystkie...) zaczął się przypalać i musiałem całkiem klimę odłączyć. Wykorzysta się więc moje stare, sprawne, tamte zareklamujemy. 

 

Tak na chłodno celuję w połowę stycznia z wyjechaniem, wcześniej i tak mnie nie ma na miejscu przez pracę, stąd pośpiech zmalał. A jak dobrze pójdzie, to pod koniec stycznia wpadnie kolejny smaczek estetyczny, który zawsze chciałem mieć :superhero:

Edytowane przez Danko
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Amnesdużo nowego, post napisany w weekend, ale nie wrzuciłem ostatecznie w chwilach delikatnego nie pocieszenia sytuacją. 

____________

Dzieje się, tak szukając pozytywów. 

Co do reszty - well - "trochę" zakres prac nam się rozszerzył. Jendo jest pewne - jak to już wreszcie poskładamy, śmiem nazwać to pewniakiem. 

Ze względu na to, co widoczne na zdjęciach, robimy głowice i blok. Rozrząd csly nowy, łańcuch jest już rozciągnięty. 

Do tego wywalone będzie grzanie przepustnicy i egr. 

Z nudy w międzyczasie założyłem zderzak, niestety dokładka nie pasowała - sprzedana w jakieś 30 min:superhero:

__________

Uprzedzając - jeszcze nie żałuję decyzji o swapie, dla przeciwników takich rozwiązań :ph34r:

Działamy, jakoś to będzie :coffee:

20230121_223704.jpg

received_863270078231321.jpeg

received_510268194553263.jpeg

20230118_001003.jpg

20230118_000959.jpg

20230117_214228.jpg

Edytowane przez Danko
  • Super! 1
  • Trzymaj się 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...