Skocz do zawartości

Legastrates


Herostrates

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszą robotę stylistyczną, jaką zrobili Japończycy w tym aucie po lifcie, to zmiana tylnych świateł. Przedlift zawsze mi się kojarzy z jakąś Kią Clarusem albo innym Daewoo Leganzą, a polift cud, miód i orzeszki! :thumbup:

 

P.S. Ale Vectry to ja tu nie widzę... 

autowp.ru_subaru_legacy_2.5_gt_spec.b_2.jpg

subaru_legacy.jpg

opel_vectra_sedan_2.2_dti_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dj Brabus napisał:

Moim zdaniem najlepszą robotę stylistyczną, jaką zrobili Japończycy w tym aucie po lifcie, to zmiana tylnych świateł. Przedlift zawsze mi się kojarzy z jakąś Kią Clarusem albo innym Daewoo Leganzą, a polift cud, miód i orzeszki! :thumbup:

 

A widzisz, ja dużo czasu poświęciłem na poszukiwania mojego speca bo właśnie miał być konieczne polift w sedanie i w sumie to jak kupiłem to jakoś zaczęły mi się przedlifty bardziej podobać, szczególnie jdm spec. Dziwnie to działa haha.

 

Tak czy inaczej w żadnej wersji Legacy nie przypomina mi innego auta, a jesli już to o zgrozo trochę audi A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift gorzej wygląda z niedymionymi tylnymi lampami.

 

Skoro już wrzucacie zdjęcia aut, które nie są tematem wątku to przy okazji wrzucę zdjęcia swojego - dowiózł nas bez problemu trasą rajdu Kormoran na odludzie w środku lasu, gdzie chronimy się przed koronawirusem. 

 

 

IMG_20200429_181155.jpg

IMG_20200428_184244.jpg

IMG_20200428_184240.jpg

Edytowane przez dr.elich
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już po zabiegach :yahoo: Auto przeszło korektę lakieru, po pracach lakierniczych zostało sporo kurzu i pyłu. Położona została powłoka. Lakier nabrał pięknej barwy i jest jak szkło. Środek został wyprany i wyczyszczony, skóry zakonserwowane. Wyszło cudownie. Szkoda tylko, że pogoda zmienna i trochę popadało. Kilka zdjęć na szybko. 

 

IMG_5561.jpeg

IMG_5550.jpeg

IMG_5553.jpeg

IMG_5549.jpeg

IMG_5556.jpeg

IMG_5557.jpeg

IMG_5558.jpeg

  • Super! 9
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Już po zabiegach :yahoo: Auto przeszło korektę lakieru, po pracach lakierniczych zostało sporo kurzu i pyłu. Położona została powłoka. Lakier nabrał pięknej barwy i jest jak szkło. Środek został wyprany i wyczyszczony, skóry zakonserwowane. Wyszło cudownie. Szkoda tylko, że pogoda zmienna i trochę popadało. Kilka zdjęć na szybko. 
 




Ile panie za takie kompleksowe SPA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, so_what napisał:

Legac wygląda obłędnie :puchar:

Aż się łezka w oku kręci :D

Piękna i solidna baza już była :bowdown:, ja tylko delikatne szlify robię :) Jeszcze raz dziękuję @so_what Jak widzisz auto ma się u mnie dobrze :yahoo:

Edytowane przez Herostrates
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu widać, że jest to Diamond Grey Metallic - jak wątek zakładałeś to myślałem, że auto ma czarny lakier;) Ten kolor jest przepiękny, kawał dobrej roboty! Gratki auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, taki zabieg korekty polega tylko na polerowaniu i nałożeniu odpowiednich kosmetyków, czy miejsca z ubytkami lakieru też naprawiają? O cenę nie pytam bo domyślam się, że to też trochę zależy od stanu auta jaki dostaną w swoje ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orear napisał:

A powiedz mi, taki zabieg korekty polega tylko na polerowaniu i nałożeniu odpowiednich kosmetyków, czy miejsca z ubytkami lakieru też naprawiają? O cenę nie pytam bo domyślam się, że to też trochę zależy od stanu auta jaki dostaną w swoje ręce. 

Jeśli masz lakier to możliwe jest uzupełnienie drobnych ubytków, ale to usługa dodatkowa. Tak będę np robił za dwa tygodnie w Forku. Mam kilka odprysków, mam lakier i dozownik. W przypadku Legacy, najpierw był lakiernik a potem detailing. U mnie zakres premium czyli:

- bezpieczne mycie samochodu (pre-wash + właściwe mycie)
- glinkowanie - usunięcie z lakieru osadów z drzew, żywicy
- dekontaminacja - usunięcie smoły i asfaltu
- wieloetapowa korekta lakieru (usuwa do 90% zarysowań)
- dokładne oczyszczenie felg aluminiowych oraz nadkoli
- nałożenie dressingów na elementy zewnętrzne
- zabezpieczenie lakieru powłoką Max Protect UNC-R
- hydrofobizacja szyb (niewidzialna wycieraczka)
- czyszczenie i zabezpieczenie wnętrza (skóry/tapicerka, elementy plastikowe)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...