Skocz do zawartości

Jakie sprzęgło do SPRT? I zamieszanie wokół tego


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już powinieneś mieć ceny.

Na Twoim miejscu założyłbym AP Racing organic z seryjnym kołem zamachowym.

 

marcin@klubsubaru.pl skoro tak szybko działasz to ja off-topnę trochę: poproś Damiana o odpowiedź na mojego maila w sprawie rozpórki do Legacy wysłanego wczoraj rano :D Całe 48h na napisanie: "nie wiem / jutro / za tydzień" powinno mu wystarczyć. Chyba, że mnie nie lubi :(

 

Leszek wyrazy współczucia. Najpierw bandyta, teraz to... ale nie martw się. Wszystko będzie ok. Co do sprzęgła - jak nie wywalczysz rękojmi, to zakładaj proponowane organiczne i zapomnij o bzdurach z utratą gwarancji na silnik. Będziesz się martwił jak coś się zepsuje - szansa niewielka, a serwis robiący naprawę i tak nie będzie się grzebał w sprzęgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powinieneś mieć ceny.

Na Twoim miejscu założyłbym AP Racing organic z seryjnym kołem zamachowym.

 

marcin@klubsubaru.pl skoro tak szybko działasz to ja off-topnę trochę: poproś Damiana o odpowiedź na mojego maila w sprawie rozpórki do Legacy wysłanego wczoraj rano :D Całe 48h na napisanie: "nie wiem / jutro / za tydzień" powinno mu wystarczyć. Chyba, że mnie nie lubi :(

 

 

to zes Damiana wsypal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że montowanie seryjnego sprzęgła jest nieco pozbawione sensu. Ale ceny sprawdzimy i podamy Ci.

 

Tez tak uważam ale sprawdzcie ceny i podajcie mi, dziękuje :mrgreen:

Leszek!

Cene serii podawalem Ci parę razy 1820zl +1000 kolo zamachowe.

ps.żaluję że sprawa nie wyszla przy zakupie.PeterR sądzę sfinansowal by wymiane a u mnie w ciągu 1 dnia wyjechalbys na serii i nie byloby tematu.Niestety tak jakoś pechowo sie stalo że dopiero po paru dniach zaczęlo się ślizgac ale bywa...

ps.Az sprzęglo jak wiesz można "zalatwić" w godzine każde-dlatego nie podlega gwarancji. Chyba że uszkodzenie innego typu-wtedy tak.Z wrx czy Sti można robic wszystko pod warunkiem trzymania lewej nogi na podlodze :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, moje wyrazy współczucia. Rozmawialiśmy na PW i nie chcialeś słuchać :!: Teraz to chrzanić gwarancję wkładaj tak jak pisze marcin@klubsubaru.pl, koło seria, AP Racing i będziesz zadowolony. Gdyby coś zamieniasz na serię i gwarancja dalej aktualna.Wszystko robisz oczywiście u "pana Miecia" lub zadzwoń to powiem Ci gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek!

Cene serii podawalem Ci parę razy 1820zl +1000 kolo zamachowe.

ps.żaluję że sprawa nie wyszla przy zakupie.PeterR sądzę sfinansowal by wymiane a u mnie w ciągu 1 dnia wyjechalbys na serii i nie byloby tematu.Niestety tak jakoś pechowo sie stalo że dopiero po paru dniach zaczęlo się ślizgac ale bywa...

ps.Az sprzęglo jak wiesz można "zalatwić" w godzine każde-dlatego nie podlega gwarancji. Chyba że uszkodzenie innego typu-wtedy tak.Z wrx czy Sti można robic wszystko pod warunkiem trzymania lewej nogi na podlodze :roll:

AK

 

Panie Andzreju oreintuje się w cenach i szukam oczywiście najtańszej, z gwarancją, że nie ma to ja się godzę ale czemu nie nie pozwalają włożyć nic mocniejszego ale zaraz dzwonie do Poznania i wsadzam serie ręcę mi już opadły. Nie wie Pan czy Raju coś wskurał bo coś mnie unika.

Skuter, Pedro i inni nie będę wsadzał ap racinga bo ja mam takie szczęście do aut że mi na pewno coś padnie i będę miał problemy, tak jak Przemeq napisał, solberg edition dał rade to i to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Az sprzęglo jak wiesz można "zalatwić" w godzine każde-dlatego nie podlega gwarancji.

 

Silnik tez można załatwić w godzinę.

 

No tak. Idiota zrobi to nawet na postoju. :mrgreen:

SkuterJet jak pisalem wcześniej Leszek może zalożyc jakie chce sprzęglo bo i tak nie jest na gwarancji i nie musi tego robic u p.Miecia może w ASO. Ceny w ASO rownież w wielu przypadkach niższe niż u" p.Miecia".

Pozdr.Ak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Idiota zrobi to nawet na postoju. :mrgreen:

SkuterJet jak pisalem wcześniej Leszek może zalożyc jakie chce sprzęglo bo i tak nie jest na gwarancji i nie musi tego robic u p.Miecia może w ASO. Ceny w ASO rownież w wielu przypadkach niższe niż u" p.Miecia".

Pozdr.Ak

 

Nie dzwoni Pan czasami do SIP-u żeby, przy okazji się zapytać co jest w końcu z tym, że nie mogę założyć nic innego jak seria lub to metalowe exedy bo ja już ich słuchać nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęgła - jak nie wywalczysz rękojmi, to zakładaj proponowane organiczne i zapomnij o bzdurach z utratą gwarancji na silnik. Będziesz się martwił jak coś się zepsuje - szansa niewielka, a serwis robiący naprawę i tak nie będzie się grzebał w sprzęgle.

 

Rekojma rekojma, ostatnio wrocila do kolegi rajdowka po 14 dniach, padla skrzynia, nowy nabywca nawet nie dyskutowal, albo zwrot kasy za auto albo wymiana wadliwego elementu, auto ma byc sprawne, ciekaw jestem jak to sie ma formalnie i prawnie, moglby to ktos wyjasnic dokladnie i podeprzec jakimis aktami? (nie chcial bym tego testowac na wlasnej skorze)

 

Notabene szokuje mnie podejscie Sarwisu w Poznaniu, sprzeglo padlo i trzeba wymienic i nawet nie pofatygowali sie by sprawdzic czy to aby na pewno to i co dokladnie sie uszkodzilo, nie wiem jak dla mnie to troche naciaganie klienta na pieniazki, a tak swoja droga czemu autko trafilo akurat do poznania?

 

CO do gwarancji to ja jednak chyba wrocil bym do serii, gwarancja zostaje auto jezdzi normalnie a nie hardkorowo i cena 3 razy taka, a nawet jak wytrzyma mniej kilometrow to w cenie 1 stalowego mamy 3 seryjne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, też jestem ciekawy odpowiedzi na Twoje pytanie.

Autko trafiło do Poznania bo to dla mnie najbliższy (powiedzmy najlepszy Szczecin odpada) serwis.

co do serii to już bym dawno do niej wrócił ale szkoda mi koła zamachowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęgła - jak nie wywalczysz rękojmi, to zakładaj proponowane organiczne i zapomnij o bzdurach z utratą gwarancji na silnik. Będziesz się martwił jak coś się zepsuje - szansa niewielka, a serwis robiący naprawę i tak nie będzie się grzebał w sprzęgle.

 

Rekojma rekojma, ostatnio wrocila do kolegi rajdowka po 14 dniach, padla skrzynia, nowy nabywca nawet nie dyskutowal, albo zwrot kasy za auto albo wymiana wadliwego elementu, auto ma byc sprawne, ciekaw jestem jak to sie ma formalnie i prawnie, moglby to ktos wyjasnic dokladnie i podeprzec jakimis aktami? (nie chcial bym tego testowac na wlasnej skorze)

 

Notabene szokuje mnie podejscie Sarwisu w Poznaniu, sprzeglo padlo i trzeba wymienic i nawet nie pofatygowali sie by sprawdzic czy to aby na pewno to i co dokladnie sie uszkodzilo, nie wiem jak dla mnie to troche naciaganie klienta na pieniazki, a tak swoja droga czemu autko trafilo akurat do poznania?

 

CO do gwarancji to ja jednak chyba wrocil bym do serii, gwarancja zostaje auto jezdzi normalnie a nie hardkorowo i cena 3 razy taka, a nawet jak wytrzyma mniej kilometrow to w cenie 1 stalowego mamy 3 seryjne ...

 

Slyszalem kiedys ze serwis Poznanski jest dosc łasy na kase. Podobno byly przypadki ze przeglad 100 tys km kosztowal w 1 aucie 5000pln a w innym prawie 7000pln a inne ASO robia ten przeglad wg wytycznych SIP kasuja max 3000pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem kiedys ze serwis Poznanski jest dosc łasy na kase. Podobno byly przypadki ze przeglad 100 tys km kosztowal w 1 aucie 5000pln a w innym prawie 7000pln a inne ASO robia ten przeglad wg wytycznych SIP kasuja max 3000pln.

 

no to trzeba będzie uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, ile kosztuje seryjne sprzeglo do STi'06? Ja na seryjnym sprzegle (STi SE) zrobilem 60 000 km i nic zlego sie nie dzieje. A samochodu nie uzywam bynajmniej wylacznie do jezdzenia po bulki do sklepu.

 

 

60 000 :shock: :shock: :shock: ja mam na swoim 8500 i w sobotę powiedziało papa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO w znacznym stopniu wplywa na to technika ruszania

 

Ano wpływa :)carfit, po I ma już mocno nie standardową moc, po II wygrywa wszystkie pojeżdzawki ostatnio :P. Swoim startem zyskuje z 1s. - do dziś mi w aucie śmierdzi jego sprzegłęm :mrgreen: (w Miedzianej stałem przeważnie za nim w kolejce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...