Skocz do zawartości

Jakie sprzęgło do SPRT? I zamieszanie wokół tego


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leszek, nie chce być złośliwy ale większość fotek Twoich aut to zdjęcia na lawetach :mrgreen:

 

PS Co się stało się temu Subaruu?

ha ha fakt, tomoje takie zboczenie fotografie aut na lawetach, WRX czarnego nigdy nie woziłem na lawecie, ale to pierwsze auto które jedzie na lawecie bo coś jest nie tak.

Ogólnie jak go mam od tygodnia to od zeszłego piątku jak wracałem z pracy, zaczeły mi obroty wariować jak przy spalonym sprzęgle ale z minuty na minuty było gorzej i wogóle już nie przyśpieszał. Dojechałem do domu postawiłem przed garażem i sobotę rano już biegu nie mogłem wbić. Wiele opinii mówi, że sprzęgło metalowe jest nie do zajechania, ja go na pewno nie zdążyłem zajechać a boję się, że to coś gru8bego w skrzyni może siedzieć, czekamy na jutro na werdykt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, brzmi jakby Ci sie docisk rozpadl.

 

hm ciekawe ciekawe, jakaś teoria na temat dlaczego? :roll:

 

wg mnie to naturalne srodowisko subaru NEW AGE :roll:

 

oby nie

Leszek tym razem Cie oszczedze :mrgreen:

 

no, szkoła nie idzie w las.

 

Myślę, że jakby się wielu z nas postarało to by zdjęcia na lawetkach znaleźli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, jeśli to rzeczywiście sprzęgło to wykorzystaj okazję i zamontuj dobre sprzęgło organiczne np. AP Racing. W zupełności wystarczy i będzie łatwiej jeździć na codzień.

 

to mi wogóle nie przeszkadzało i wogóle nie było uciążliwe, mój spiek w WRX był gorszy, chyba, że jak już brałem to coś z nim nie tak było.

A tak w ogóle to nie mam ochoty na razie ponosić żadnych kosztów związanych z tym autem no ale jak już coś mati orientujesz się może jaki to jest koszt takiego sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się orientuje :wink: :arrow: http://www.nie-ASO.pl/kata...products_id=390

 

patrzyłem właśnie na to sprzęgło, no jak trzeba będzie to się wymieni choć bym wolał żeby nie :???:

 

Jak dla mnie blondyna szału nie ma, bmw szał jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapuszczasz juz wloski :?: :mrgreen:

 

nie ale już zafarbowałem

 

Mam werdykt, całe sprzęgło zjarane, koszt nowego 8500 zł :evil:

 

Z innym sprzęgłem muszę wymienić koło, co ja mam teraz robić, jakie koło wstawić, mati licze na pomoc

 

Leszek nie chcialbym powiedziec....a nie mowilem :mrgreen:

 

co Ci na poczatku powiedzialem, tak to bys mial piekne zadbane budyniowe STI

 

bierz od marcin@klubsubaru.pl kolo Fidanza lub ACT i do tego sprzeglo AP i masz komplet (taniej niz sprzeglot do SPRT) - mati Ci to samo powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek nie chcialbym powiedziec....a nie mowilem :mrgreen:

 

co Ci na poczatku powiedzialem, tak to bys mial piekne zadbane budyniowe STI

 

bierz od marcin@klubsubaru.pl kolo Fidanza lub ACT i do tego sprzeglo AP i masz komplet (taniej niz sprzeglot do SPRT) - mati Ci to samo powie

 

Adamusie zastanawiałem się nad budyniem i nawet nim jeździłem ale niestety był sprzedany :( skąd mogłem wiedzieć że sprzęgło nie do zajechania okaże się zajechane, parodia, koło zamachowe mam nówkę te co miałem wkładać do GT ale na nie-ASO piszę, że ono jest do GT WRX więc nie wiem czy do wrx pasuje, co do sprzęgła to właśnie czekam na telefon od komancza i chyba będę zamawiał,

 

Nie ma na to jakieś rekojmi, przepisu ukryta wada lub coś takiego, w 4 dni nie byłem w stanie zajechać sprzęgła, oj nie ciekawie się zapowiada przygoda z sprt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek nie chcialbym powiedziec....a nie mowilem :mrgreen:

 

co Ci na poczatku powiedzialem, tak to bys mial piekne zadbane budyniowe STI

 

bierz od marcin@klubsubaru.pl kolo Fidanza lub ACT i do tego sprzeglo AP i masz komplet (taniej niz sprzeglot do SPRT) - mati Ci to samo powie

 

Adamusie zastanawiałem się nad budyniem i nawet nim jeździłem ale niestety był sprzedany :( skąd mogłem wiedzieć że sprzęgło nie do zajechania okaże się zajechane, parodia, koło zamachowe mam nówkę te co miałem wkładać do GT ale na nie-ASO piszę, że ono jest do GT WRX więc nie wiem czy do wrx pasuje, co do sprzęgła to właśnie czekam na telefon od komancza i chyba będę zamawiał,

 

Nie ma na to jakieś rekojmi, przepisu ukryta wada lub coś takiego, w 4 dni nie byłem w stanie zajechać sprzęgła, oj nie ciekawie się zapowiada przygoda z sprt

 

od GT/WRX raczej nie bedzie pasowac do STI (ale to niech komancz albo marcin@ potwierdza)

 

kazde sprzeglo mozna zajechac - nie ma niezniszczalnych sprzegiel - a ktos kto stoi na swiatlach z wcisnietym pedalem sprzegla lub w korku jezdzi na polsprzegle zaraz zajedzie kazde chociazby bylo diamentowe

 

co do rekojmii to jakby Ci powiedzial ze masz nowe sprzeglo a by nie bylo to cos moglbys rzezbic, ale przy czesciach eksploatacyjnych jakim jest sprzeglo i sie po prostu zuzylo przez nieprawidlowe uzytkowanie to mysle ze nic nie wskorasz

 

a jak Ci mowilem, zebys bral Budynia to jeszcze nei byl sprzedany ale Ty swoje sprt i sprt :razz:

 

czasami spamer dobrze doradzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ci mowilem, zebys bral Budynia to jeszcze nei byl sprzedany ale Ty swoje sprt i sprt :razz:

 

czasami spamer dobrze doradzi :mrgreen:

 

Budyn był juz sprzedany nawet jak już wtedy z Tobą rozmawiałem uparciuchu jeden, (aha a poza tym jakbyś zobaczył jak szefowa nim jeździ to już byś nie sądził że taki zadbany :mrgreen:

Az myślę, że użyli takiego określenia dla ogółu, jak się spytałem co konkretnie to Pan powiedział że zjarane i koniec :roll: troche głupio no ale cóż, (coś chłopaki od Ciebie nie chcą oddzwaniać :razz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam werdykt, całe sprzęgło zjarane, koszt nowego 8500 zł

 

Od razu mówiłem, że to wóz nie dla niego. A jak się dowiedziałem, że kazał se RE070 na coś innego zmienić, to już byłem pewien na 100%. To BMW jest w tej sytuacji tylko logiczną konsekwencją - będzie szybko, lansowo, cicho, wygodnie. Wóz dla gwiazdy! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie teraz przeraziłeś, o tym nie pomyślałem,

 

Spokojnie Leszek. Samochód masz na gwarancji - turbo i silnik są nią objęte.

 

A Witek oprócz tego, że jest szczery, to robi niepotrzebnie aferę i udaje, że to tak niby z troski o Ciebie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło im o to że jest inne a co się w SIP dowiedziałem to sprzęgło w SPRT jest takie jak na nie-ASO exedy twin coś tam :shock: http://www.nie-ASO.pl/katalog/index.php? ... cts_id=240

 

i dlatego oni takiego koła w poznaniu nie widzieli,

Az można pod koło od tego exedy hyper twin wsadzić sprzęgło exedy hiper single

 

Własnie skończyłem rozmowe z SIP jeśli założe sprzęgło nie kupione w serwisie tracę grawancję również na silnik to jest ... jakaś paranoja ludzie, no żesz .... nie mogę normalnie tego słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...