Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajebista, nawet mój stary był zniesmaczony, a dodam,że do sportowca mu daaaleko ...

 

a mojemu się podobał i powiedział że sobie takiego kupi, ale nie teraz bo nie ma kasy.

 

a i później dodał że jest zniesmaczony na tych co sa zniesmaczeni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista, nawet mój stary był zniesmaczony, a dodam,że do sportowca mu daaaleko ...

 

a mojemu się podobał i powiedział że sobie takiego kupi, ale nie teraz bo nie ma kasy.

 

a i później dodał że jest zniesmaczony na tych co sa zniesmaczeni :twisted:

 

No to mu przekaż żeby morfinę odstawił ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakowego albinosa wrzuciłem na pulpit i już wydawało mi się, że jestem po nowej stronie mocy, ale to na ulicy wygląda strasznie ciężko, jakby słonia wiózł na tylnym siedzeniu. Takie wrażenie ta bryła robi. Może zmienię zdanie gdy na własne patrzałki ujrzę na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtanie kupicie takie auto w Japonii

Tam pasazer prowadzi :wink:

Jeżeli natomiast z US to fabryczne ograniczenie szbkości do 180km/godz

nie to zebym byl pewien jak to jest w MY08, w poprzednich nic takiego nie istnieje

brak gwarancji na auto

a po co jak SIP nie uznaje swojej? :razz: . Zaprosimy na Plejady i bec - po gwarancji :roll: .

ps. to tylko informacja

IMO - Klientow na takie auto u polskiego dealera i tak bedzie o niebo wiecej, import przez brokera czy takie firmy jak moja to margines i nie ma sie co oszukiwac. Chcialoby sie tylko zeby dealerzy traktowali te auta i Klientow na rowni z "polskimi" - bo to jednak chyba tez dla ASO/SIP troche kasy i nie zgodze sie, ze te samochody sa serwisowane z urzedu poza oficjalna siecia SIP-u /ale moze sie myle - statystyk nie znam/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma WRX do Sportu ? Poużywaj w sporcie, a nic z gwarancji :P

 

To po kiego te reklamy z golfem i kijami w bagażniku jak gwarancję za to odbierają :?: :!: :shock:

 

 

 

Co ma WRX do Sportu ?

 

To zależy, na remsach nic! :razz:

 

Widzę, że jednak chcesz sprzedać te "Dębowe Racing". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtanie kupicie takie auto w Japonii

Tam pasazer prowadzi :wink:

Jeżeli natomiast z US to fabryczne ograniczenie szbkości do 180km/godz

nie to zebym byl pewien jak to jest w MY08, w poprzednich nic takiego nie istnieje " :?: "

brak gwarancji na auto

a po co jak SIP nie uznaje swojej? :razz: . Zaprosimy na Plejady i bec - po gwarancji :roll: .

ps. to tylko informacja

IMO - Klientow na takie auto u polskiego dealera i tak bedzie o niebo wiecej, import przez brokera czy takie firmy jak moja to margines i nie ma sie co oszukiwac. Chcialoby sie tylko zeby dealerzy traktowali te auta i Klientow na rowni z "polskimi" - bo to jednak chyba tez dla ASO/SIP troche kasy i nie zgodze sie, ze te samochody sa serwisowane z urzedu poza oficjalna siecia SIP-u /ale moze sie myle - statystyk nie znam/.

 

Ograniczenie do 180 km/h jest w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtanie kupicie takie auto w Japonii

Tam pasazer prowadzi :wink:

Jeżeli natomiast z US to fabryczne ograniczenie szbkości do 180km/godz

nie to zebym byl pewien jak to jest w MY08, w poprzednich nic takiego nie istnieje

brak gwarancji na auto

a po co jak SIP nie uznaje swojej? :razz: . Zaprosimy na Plejady i bec - po gwarancji :roll: .

ps. to tylko informacja

IMO - Klientow na takie auto u polskiego dealera i tak bedzie o niebo wiecej, import przez brokera czy takie firmy jak moja to margines i nie ma sie co oszukiwac. Chcialoby sie tylko zeby dealerzy traktowali te auta i Klientow na rowni z "polskimi" - bo to jednak chyba tez dla ASO/SIP troche kasy i nie zgodze sie, ze te samochody sa serwisowane z urzedu poza oficjalna siecia SIP-u /ale moze sie myle - statystyk nie znam/.

 

Xbike , podawane ceny w CH. i US to ceny netto więc w cena netto WRX w Polsce to jakies 84 tyś (moze ktos policzy dokladnie -22% , -13.8 % , -10%) od 136000 tys.

Broker jakby byl uczciwy to by sam warunki gwarancji ustalił z SIP-em i taki dokument pokazal klientowi ktory zamawia auto a nie (wiedzac o problemach) naraza klienta na kłopoty. Klient ogłupiony cena brokera chodzi po salonach , prosi o jazdy probne , przyprowadza rodzine w celu ustalenia koloru, zajmuje sprzedawcy czas i.......zamawia u brokera. W Wa-wie to pojedzie potem do innego serwisu i ok. ale w miescie gdzie jest jeden serwis :?: troche głupia sytuacja....dla obu stron :wink: Macie Panowie pretensje do dilerow do Sip-u tylko nie do brokera , ktory gwarancje wam wreczyl , bez uaktualnienia jej u importera , który dziala na terenie Polski. Dziwne :?:

Nikt gwarancji z powodu startowania w róznych imprezach towarzysko-sportowych (często dotowanych przez SIP) nie stracil :!: No może jeden taki co w MP startował :cool: ale tez do konca nie wiadomo.... :mrgreen: ucieka....zmienia serwisy... :razz: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju prawie wszystko jest drogie

A jakie są wyjątki? :razz:

 

Żeby nie być OT... wczoraj sie przejechałem 2.0 Sport i tak (w porównaniu do MY07 2.0 RC):

1. Wnętrze większe od MY07

2. Bagaznik mniejszy od MY07

3. Czuć mniejszy power niż w MY07

4. Jest lepiej słyszalna niż MY07 :cool:

5. Fotele kubełkowe w wersji Sport nie pokazały mi żadnych plusów w stosunku do standardowych w MY07.

6. Jest reduktor, którego w sedanie nie mam.

7. Radio ma dużo wygodniejszą obsługę. Te duże przyciski i możliwość sterowania z kierownicy...

8. W MY07 nie mam obaw, że urwę lusterko wsteczne przy ustawianiu. No i jakoś tak dziwnie się czuje jak to lusterko jest w połowie szyby.

9. Lusterka boczne... chyba z dostawczaka. Wysokie i wąskie.

 

Ogólnie - Subaru chce wyjść z niszy. Zaprojektowali samochód dla ludu. Dla amerykańskiego i azjatyckiego ludu. Może kiedyś wyciągną wnioski podpatrując Koreańczyków (Kia Cee'd i Hyundai i30) i zrobią samochód dla europejczyków, z właściwą miękkością materiałów we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym dodal na plus wieksze pojemniki [kieszenie] na drzwiach, lepsze radio, manetki przy kierownicy, lepsze swiatla z tylu.

I tylko ten tylek taki jak milion innych - zunifikowany.

I to wsteczne lusterko - kleska.

No ale tylu sie nie widzi jak sie jedzie do produ :mrgreen: - wiec bym to przezyl.

Jako fan :mrgreen: .

Ostatni nomer bodajze AUTO MOTO sie rozpisuje o tym noworodku - ze trzy artykuly sa.

Na pocieszenie [jak to moze byc pocieszenie] nie takie koszmary sie poruszaja na naszych szosach i ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na ciekawą rzecz apropos nowej Imprezy szukając informacji o concepcie Alfa Exiga z 1996 roku. Pisałem już o tym w wątku o niej, ale to dotyczy bezpośrednio Imprezy, więc powielam ;-)

 

Rzeczona Exiga wyglądała tak :

 

Obrazek

 

Nic ciekawego, ale...popatrzcie na wnętrze ;-)

 

Obrazek

 

Czyż nie wygląda bliźniaczo w porównaniu z tym ? ;-) :

 

Obrazek

 

Chyba małym żółtym ludzikom zabrakło koncepcji, skoro kształt i układ deski w nowym modelu zaczerpnęli z conceptu sprzed prawie 12 lat...

 

Tak bardzo podobne...kolor podobny tu i tu jest kierownica i ręczny... O i dwa fotele są !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike , podawane ceny w CH. i US to ceny netto

Andrzej - cena 66000 PLN to wylacznie pokazanie /moze przejaskrawione – tak jak 180km/h :lol: /, ze sa rynki na ktorych ten samochod jest znacznie tanszy. Ja osobiscie traktuje ta informacje jako ciekawostke nie majaca wplywu na decyzje Klienta co do miejsca zakupu. Fakt, ze przy eksporcie, kupujac auto w US place cene netto i juz.

 

Polsce to jakies 84 tyś (moze ktos policzy dokladnie -22% , -13.8 % , -10%) od 136000 tys

Dlatego CH to IMO sredni przyklad. W przypadku USA wychodzi to odpowiednio: 24500 USD + 1100 USD = 25600 USD :arrow: 25600*1,1 /clo/ = 28160 :arrow: 28160 *1,136 /akcyza/ = 31989 :arrow: 31989 *1,22 = 39027 USD :arrow: 39027 *2,67 /kurs USD/ = 104000 PLN. Cena takiego egzemplarza w PL to ok. 137000 PLN :arrow: roznica wynosi 33000 PLN. Oczywiscie przyjalem wartosci cennikowe bez jakichkolwiek promocji i rabatow oraz zalozylem "normalne" zasady importu. Mozna sie zastanowic jaka kwote poswieci potencjalny nabywca na naprawy gwarancyjne w przypadku wersji US. Mam wrazenie, ze znacznie nizsza, ale.... O czym to swiadczy??? O tym, ze i tak ASO Koper sprzeda w pazdzierniku 15 sztuk a Xbike 1, moze 2 - to nie ta skala przedsiebiorstwa i sprzedazy. Dlatego my bazujemy na tanszych autach uzywanych i nawet zdarza mi się dawac gwarancje na takie pojazdy :roll:

 

Broker jakby byl uczciwy to by sam warunki gwarancji ustalił z SIP-em i taki dokument pokazal klientowi ktory zamawia auto a nie (wiedzac o problemach) naraza klienta na kłopoty.

nie wiem jak do tego podchodza brokerzy, ja bylem chetny do omowienia takich zasad z Sipem, ale takie proby spelzly na niczym. Jest to o tyle drazniace, ze inne marki nie maja z tym najmniejszego problemu - Klient posiada gwarancje uznawana w PL, niezaleznie od kraju zakupu w/w pojazdu. SIP natomiast 3 lata temu jako jedyny oficjalny importer zarzadal od nas usuniecia loga Subaru ze strony www bo..... bo tak i juz. Ok, ale jezeli twierdzi, ze reprezentuje w tym miejscu interesy producenta to dlaczego robi to wybiorczo?

 

Klient ogłupiony cena brokera chodzi po salonach , prosi o jazdy probne , przyprowadza rodzine w celu ustalenia koloru, zajmuje sprzedawcy czas i.......zamawia u brokera.

Moze byc irytujace, ale ja tez tworze milion ofert i trace czas na p/t Klientow, ktorzy w efekcie i tak pojda do kogos innego - moje ryzyko.

 

W Wa-wie to pojedzie potem do innego serwisu i ok. ale w miescie gdzie jest jeden serwis troche głupia sytuacja....dla obu stron

Dla mnie nie powinna byc glupia - jezeli przyjezdza do serwisu to zostawia kase dealerowi/Sipowi, jezeli z powodu "niezrecznosci" tego nie robi to obydwie strony na tym traca.

 

Macie Panowie pretensje do dilerow do Sip-u tylko nie do brokera , ktory gwarancje wam wreczyl , bez uaktualnienia jej u importera , który dziala na terenie Polski. Dziwne

jak to niby przeprowadzic?

 

Nikt gwarancji z powodu startowania w róznych imprezach towarzysko-sportowych (często dotowanych przez SIP) nie stracil

dla mnie bomba :wink:

 

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony oficjalnego dilera Mitsubishi firmy Mitcar:

 

Rzecz na początek najważniejsza - Lancer Evo X jest boski. Swoim wyglądem bije wszystkie poprzednie ewolucje na głowę, a konkurenta w postaci najnowszej porażającej (przerażającej?) Subaru Imprezy zjada na śniadanie. Zwłaszcza, jeśli "bokserka" jest w pokracznym hatchbacku. Wpada ona zmielona niczym biedne zwierzątko chcące przejść na drugą stronę ulicy w potężną atrapę przedzieloną listwą w stalowym kolorze. Tu jakby wzorowano się na Audi, jednak tak agresywnych reflektorów i pociętej maski (już będzie nowy wzór pokrywy silnika dla tuningowców) nie ma żadne auto z czterema owalami na atrapie.Od bombowego Prototype X Concept seryjną wersję wyczynowego Lncera odróżniają jedynie halogeny oraz lusterka.

 

http://www.mitcar.pl/productFamily.do;j ... setHistory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony oficjalnego dilera Mitsubishi firmy Mitcar:

 

Rzecz na początek najważniejsza - Lancer Evo X jest boski. Swoim wyglądem bije wszystkie poprzednie ewolucje na głowę, a konkurenta w postaci najnowszej porażającej (przerażającej?) Subaru Imprezy zjada na śniadanie. Zwłaszcza, jeśli "bokserka" jest w pokracznym hatchbacku. Wpada ona zmielona niczym biedne zwierzątko chcące przejść na drugą stronę ulicy w potężną atrapę przedzieloną listwą w stalowym kolorze. Tu jakby wzorowano się na Audi, jednak tak agresywnych reflektorów i pociętej maski (już będzie nowy wzór pokrywy silnika dla tuningowców) nie ma żadne auto z czterema owalami na atrapie.Od bombowego Prototype X Concept seryjną wersję wyczynowego Lncera odróżniają jedynie halogeny oraz lusterka.

 

http://www.mitcar.pl/productFamily.do;j ... setHistory

 

 

Co za bełkot. Do V i VI to temu X daleko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...