Skocz do zawartości

Jakie meble do garażu?


marcelii94

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam odpowiednich mebli do garażu nie chodzi mi tylko o takie na narzędzia etc Bo to wiadomo że muszą być stalowe szafki ;) Mój garaż jest dość duży i lubie się w nim zamykać przed resztą świata. Mieszkam w Toruniu i planowałem zakupić sobię sporą kanapę. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX chciałem wziąć amerykańską dość sporą skórzaną kanapę bo z takiej łatwo zmyć kurz etc. Oprócz tego planuje mini lodówkę na paliwo dla mnie ;p  Macie jeszcze jakieś fajne pomysły co warto sobie za udogodnienia zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina post z  forum moje osiedle czy coś takiego - kiedyś nawet sporo wymiany informacji międzysąsiedzkiej a teraz marketing wszystkich firm robiących meble, żaluzje i inne takie.

Właśnie przez "pseudo boty" - ludzi na etacie, piszących bzdurne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mix, wywalone szafki z domu, stojące i wiszące, półki z różnych biedamarketów ( na wszelki wypadek przymocowane do ściany bo chwiejne toto), półki z drewna na solidnych drewnianych nogach. Stalowy stolik jako podstawa do imadła, biurko solidne z lat 60. Mam 2 spore garaże. Stoją rowery, kosiarki i skuter oprócz samochodów. Sporo haków w ścianach na bambetle. Te stare przedmioty mają swoją historię , nowych nie lubię. Jest lodówka z zapasem piwa.

Edytowane przez stefanekmac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 22:13, przemekka napisał:

Jeśli Toruń to koniecznie radioodbiornik. ;)

 

 

Tam mają taki sygnał że można na rurach od grzejnika słuchać. ;)

 

 

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...