Skocz do zawartości

Impreza 1.5 - jak chodzi?


Gość wyspiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

GRAF, od kiedy słownik jest zintegrowany z porządnymi przeglądarkami, to ignorancji w sprawach pisowni mówimy głośne i zdecydowane NIE!

 

ps. Też mam taki papier, dostałem go jeszcze w czasach kiedy był mało znany, bo naprawdę miałem problemy z pisownią (do dzisiaj zresztą miewam) a nie tylko lenia do nauki, ale to naprawdę nie jest powód do dumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie!!! wpadacie w histerię z ty wyprzedzaniem :cool:

do niedawna robiłem to starym Subaru Leone1,3 :!: i żyję :cool:

(może dlatego, że mam doświadczenie w wyprzedzaniu "na czwartego" :evil: pomiędzy trzema TIR-ami/A2 na Świecko/starym VW busem, też boxerem :cool: Vmax-125km/h :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie!!! wpadacie w histerię z ty wyprzedzaniem :cool:

do niedawna robiłem to starym Subaru Leone1,3 :!: i żyję :cool:

(może dlatego, że mam doświadczenie w wyprzedzaniu "na czwartego" :evil: pomiędzy trzema TIR-ami/A2 na Świecko/starym VW busem, też boxerem :cool: Vmax-125km/h :twisted: )

Ja też robiłem wyniki 126p.

Generalnie uważam (dużo robię km na polskich drogach), że Subaru musi mieć min 200,że by konkurować ze Siena 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(może dlatego, że mam doświadczenie w wyprzedzaniu "na czwartego" pomiędzy trzema TIR-ami/A2 na Świecko/starym VW busem, też boxerem Vmax-125km/h )

Ja maluchem z przyczepką wyprzedzałem Tira, mnie wyprzedzał rozklekotany duży Fiat, jego wyprzedzał równie rozklekotany Merol 123... a z przeciwka Kamaz wyprzedzał Jelcza... i wszyscy się zmieściliśmy. Droga W-wa - P-ń, okolice Błonia.

W sumie na tej trasie to normalka.

 

Generalnie uważam (dużo robię km na polskich drogach), że Subaru musi mieć min 200,że by konkurować ze Siena 1.6

Myślę, że te 160 kuzyków jakie będę miał wystarczy by okrzesać zapędy jakiejś Sieny 1.6... Poza tym ona się pewnie w międzyczasie rozkraczy ze 2 razy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki aflinta za chęci.

Niestety, matka korporacja sama decyduje co dobre i niektóre rzeczy uznaje za korporacyjnie niepoprawne. Wtedy boli.

Pomijając kwestie bezpieczeństwa mają także na względzie kwestie poprawności licencyjnych itp.

 

W każdym razie staram się nie mylić przy pisaniu i używać polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmarski, spoko, chciałem tylko zauważyć, że proponowane dodatki mają status Freeware, więc nie ma tu mowy o naruszeniu jakiejkolwiek licencji. Co do kwestii bezpieczeństwa, to zawsze istnieje jakieś ryzyko, nie tylko związane z zainstalowanymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te 160 kuzyków jakie będę miał wystarczy by okrzesać zapędy jakiejś Sieny 1.6... Poza tym ona się pewnie w międzyczasie rozkraczy ze 2 razy :razz:

 

Ojjj, jeździłem Siena 1.6. Tam jest bardzo dynamiczny silniczek 100 KM i naprawde potrafi latać. Nawet dociążona Sienka potrafi zaskoczyć na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej twierdzę, że 2.0 N/A 160KM jeździ dużo lepiej od 1.6 110KM Toyoty :mrgreen: Silniczki w Corolli dużo bardziej męczyły się przy 120kph+ i nie miały ochoty pokręcić się do 7.5k rpm :cool:

Swoją drogą zastanawia mnie czemu Subaru zostawiło ponad 1000 rpm po mocy maksymalnej do odcięcia - czyżby nie wycisnęli jeszcze maksa z jednostki DOHC? Wykres mocy wskazuje, że nawet ładnie trzyma się tam moc, ~150KM. W cytowanych wcześniej Corollach odcinało najwyżej 100-200 rpm za maksimum, a tu? Może jakiś celowy zabieg na pozostawienie pola na małe dotuningowanie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam stary wątek. Dla zainteresowanych wyniki z testu drogowego Subaru Impreza 1.5R

 

Niestety brak informacji o elastyczności.

 

Zastanawiający jest wynik drogi hamowania Imprezy: zimne hamulce - 39m (b.dobry), rozgrzane hamulce - 68m :!: :!: :!:

 

pozdrawiam

 

mistee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, myślę, że nie będziesz miał konkurencji z Imprezą 1.5.

 

Wątpię, czy choć 20% klientów na nowe Imprezy z silnikiem wolnossącym wybiera właśnie maszynki z silnikiem 1500 cm3.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, czy choć 20% klientów na nowe Imprezy z silnikiem wolnossącym wybiera właśnie maszynki z silnikiem 1500 cm3.
O sprzedaży to jakiś diler czy ojciec dyrektor powinien się wypowiedzieć. Przyznam szczerze, że " na żywo" 1.5 jeszcze nie widziałem :roll: :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...