Skocz do zawartości

Impreza 1.5 - jak chodzi?


Gość wyspiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wątpię, czy choć 20% klientów na nowe Imprezy z silnikiem wolnossącym wybiera właśnie maszynki z silnikiem 1500 cm3.
O sprzedaży to jakiś diler czy ojciec dyrektor powinien się wypowiedzieć. Przyznam szczerze, że " na żywo" 1.5 jeszcze nie widziałem :roll: :razz:

Ktoś chyba kupił. Widziałem jedną w salonie jakiś miesiąc temu. Można poznać po tylnych hamulcach...

 

Ja zostałem namówiony na 2.0 i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też będę niedługo tylko silniki o małych pojemnościach i z LPG.

 

OT: sytuacja gospodarcza w Izraelu jest nie do pozazdroszczenia, a mieszkańcy przy wyższych cenach mają częstokroć niższe od naszych zarobki. 40% osób w wieku produkcyjnym nie pracuje... ze względów religijnych. A reszta utrzymuje wielodzietne rodziny "czarnych", jak zwą ich obywatele pracujący, a nie studiujący Torę i ustawowo zwolnieniu z obowiązku pracy.

 

U nas sytuacja jest podobna, a więc przygotujcie się w przyszłości na najpopularniejsze modele Subaru z silnikiem... 1.5 i LPG. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem przeczytac caly post - trudne :)))

Nie za bardzo rozumiem o co dyskusja - pewnie ze 300KM to nie 150 KM. jak mozna mowic wystarczy czy nie :) - jednemu wystarczy - drugiemu nie. Ja dzis do pracy z domku pod MSK (90 km) jechalem 50 min - na pewno nie rekord na autostradzie - ale to trasa 2 pasy w kazda strone i kilka swiatel. I dzis pomyslalem ze te 245 KM malo. Dlatego tez pisalem o tym INFINITY G35 z 315 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...