Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dine napisał(a):

Panowie! Subskrypcja wygasła. Pobrałem ostatnią aktualizację z datą majową lecz nie mogę wygenerować kodu aktywacyjnego. Zgodnie z tym co wyczytałem tu i na innych forach, powinieniem móc to zrobić. Ktoś coś? 

A nie masz tam przypadkiem wyświetlonego już kodu z poprzedniej aktualizacji? On się chyba po wygenerowaniu nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było tego kodu. Nie było w ogóle okienka z informacją "pobierz kod aktywacyjny". Jedynie info, że subskypcja wygasła. Udało mi się "zhakować" stronę by pokazała imputa do wprowadzenia request kodu lecz po wprowadzeniu go dostaję bad request. Nie wiem czy to jest moja wina czy wina faktu, że subskrypcja wygasła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Tak, kontaktowałem się z nim. Nawet próbował odzyskać dla mnie poprzednio wygenerowany kod. Cóż, szkoda. Bardziej mi zależy na aktualizacji softu niż na mapach. 

Subskrypcja mi wygasła w czerwcu. Nadal jest do pobrania marcowa mapa i kod na stronie. Dziwne.

https://subaru-maps.com/#/updates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Na razie jest darmowa i sami przedłużają/wznawiają ważność konta jak pojawia się nowa aktualizacja.

No właśnie…mam ważny update do 06.23, a tu datowana 11.30 i mogę ściągnąć… to ściągam
Przycisk zakupu licencji jest aktywny już btw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta: przycisk zakupu licencji jest aktywny w apce MapDownloader, ale… jak kliknę, to przekierowuje mnie na Subaru.maps by… pobrać darmową aktualizację
c8b4a97202bf49b2a61e870be4aaf32b.jpg

Bez kodu nie zainstalujesz a tokowego nie znajduje. Jedynie pobrać sobie można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, @daro napisał(a):


Bez kodu nie zainstalujesz a tokowego nie znajduje. Jedynie pobrać sobie można emoji20.png

Wlasnie tak mi sie wydawalo ze to dziala (tzn. nie dziala). Dlatego pytalem o subskrypcje :) Raz mi przedluzylo ale teraz juz chbya trzeba sie bedzie z karta kredytowa gdzies zglosic. Pytanie jakie sa zmiany i czy sie oplaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro[/mention]" userid="39431]
Bez kodu nie zainstalujesz a tokowego nie znajduje. Jedynie pobrać sobie można

Sprawdzę kod, który cały czas używałem. Nie pójdzie, to trudno… i tak b. rzadko z tego korzystam, za to przy okazji aktualizacja softu stacji jak najbardziej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2023 o 20:11, Snuff napisał(a):

Pobrałem, wgrałem (na pena ;) ) i... nie poszło :angry: stary klucz nie działa. Trudno, przeżyję :drinks:

Nie trać nadziei :) Dzisiaj z ciekawości odpaliłem Map Downloader by zobaczyć czy są jakieś ceny nowych subskrypcji.... a tu ni z tego ni z owego mam przedłużoną ważność do maja 2024 :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aflinta napisał(a):

Nie trać nadziei :) Dzisiaj z ciekawości odpaliłem Map Downloader by zobaczyć czy są jakieś ceny nowych subskrypcji.... a tu ni z tego ni z owego mam przedłużoną ważność do maja 2024 :)

Sprawdziłem...też mam do maja 24 i kod aktywacyjny :thumbup: no to instaluję dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...