Skocz do zawartości

"offroad" w subaru XV ;-)


zbyszko4x4

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach pakietu Black&Fresh / Bałkany 2K23

DIY i +4 punkty do „wizualnej skali dzielności w terenie” ( za każde koło +1) 

Czarny mat chodził za mną od dawna , no i wyszedł ;)

IMG_1535.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CUV napisał(a):

Zestaw spayów do malowania felg na czarny mat z alle, jak :YT i tyle

Fajnie to wygląda, też myślałem o czarnym macie (generalnie czarne matowe felgi mi się podobają)...ale jakoś się nie mogę zebrać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _akir_ napisał(a):

zabierz że sobą na bałkany zapas tego mazidła :) bo fajnie będzie wyglądać do pierwszych rys od kamieni

Tez coś tak czuję,  nie bede zabierał, w domu ogarnę. Myślę, żeby szosowe 18 tak zrobić , ale dopiero jak AT założę.

Do pakietu B&F doszły jesze przyciemnione szyby i lodówka kompresorowa, zamiast pasażera z przodu (w nogi, 15 L pasuje idealnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mechanik napisał(a):

Moi koledzy oddali felgi do proszkowego malowania. Też czarny mat.

Bardzo popularne się to zrobiło.

Ja zastosowałem podejście „Minimum viable Product” ;), a malowanie taniej niż nowy komplet .

Chociaż był taki szatański pomysł na 16” ET 48 z forka ca 800 pln komplet , to do czarnego proszku i w buty X-AT 195 lub 215. Tylko nie mam jeszcze zastosowania do takiego kompletu. Na razie muszę sie nawierzyć AT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, CUV napisał(a):

Ja zastosowałem podejście „Minimum viable Product” ;), a malowanie taniej niż nowy komplet .

Chociaż był taki szatański pomysł na 16” ET 48 z forka ca 800 pln komplet , to do czarnego proszku i w buty X-AT 195 lub 215. Tylko nie mam jeszcze zastosowania do takiego kompletu. Na razie muszę sie nawierzyć AT

Dlaczego. Jak chcesz to włóż XAT. Ja to pieniądze wkładam w modyfikacje raczej te które podnoszą możliwości. Felg nie dałbym do malowania na przykład, ale każdy jest inny. Mówię że koledzy dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Rok z Bagien napisał(a):

Nie wiem, czy już gdzieś było. Jak tak, to niech mod wywali. Filmik fajny....

 

 

Zastanawiam się tylko. O to za osłona pod silnik, bo ta w katalogu wyglada inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dober dań z BiH, jeżdżę (zgodnie z instrukcją), po drogach utwardzonych, w ramach zdobywania doświadczeń wjazd na Bielaśnicę i jeszcze jeden szczycik ca 2000 m npm za Prokośko. Tereny mega do takich zabaw. Polecam.. To bardziej podróżowanie / overlanding z elementami jazdy w terenie , chociaż tutaj to lokalne drogi. Towarzystwo zacne (3 GRy, Grand vitara , 4 jeepy) , odstaję wiekiem i wyglądem auta, nadrabiam ogarnianianiem sie w trasie 

IMG_1886.jpeg

IMG_1883.jpeg

IMG_1788.jpeg

IMG_1801.jpeg

IMG_1819.jpeg

Edytowane przez CUV
Dodanie filmu
  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...