Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dymian napisał:

Jak na reklamę na samochodzie nawet spoko, wręcz się wyróżnia na plus. Ja jednak jestem anty na takie fanty.

 

43 minuty temu, Danko napisał:

Załóż front lipa, a nie auto oklejasz, ciekaw jestem efektu :biglol:

 

Ja też byłem anty na takie reklamy, ale znajomy mnie namówił na tego typu reklamę, mówi że podbije na wyglądzie charakter samochodu, nie zeszpeci swoim reklamowym przekazem a będzie mimo wszystko przyciągać oko...i chyba tak jest :) 

 

Co do splittera, to leży i czeka na swoją kolej :biglol: spokojnie...przyjdzie i czas na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Kogut na dach i z daleka możesz robić za jakąś firmę ochroniarską. :D 

 

A tak serio - reklama fajna, nie jest nachalna, ale nie do końca leży mi jej początek na błotniku...

Też mam takie wrażenie, mogłaby się zaczynać od lampy albo nadkola może? Wygląda jak niedokończone jakby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dj Brabus napisał:

Mam nadzieję, że na najbliższym spocie pochwalisz się nowym nabytkiem - dla mnie ideał jeśli chodzi o wyposażenie, silnik i kolor. :) 

Postaram się :) Do ideału jeszcze trochę brakuje, ale pracuję nad tym. BTW nie stal się czasem czarny, albo szary ryjek? Brakuje mi czegoś na lusterku :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też, dzisiejszą

 

IMG_20200128_134521.jpg

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Fala napisał:

To ja też, dzisiejszą

 

IMG_20200128_134521.jpg

Dla mnie ta buda Outback,a jest genialna i na jesieni Forka daję synkowi na 18 ,a ja wracam do korzeni i sprawię sobie takiego tyle ,że z H6 pod maską. Bardzo miło wspominam moje pierwsze Subaru Legacy III. @Fala super zestawienie kolorów :).

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tedimy99 napisał:

Dla mnie ta buda Outback,a jest genialna i na jesieni Forka daję synkowi na 18 ,a ja wracam do korzeni i sprawię sobie takiego tyle ,że z H6 pod maską. Bardzo miło wspominam moje pierwsze Subaru Legacy III. @Fala super zestawienie kolorów :).

 

Z doświadczenia wiem, że dobrą H6 w tej karoserii jest trudno znaleźć. Bardzo. Na rynku szwajcarskim jest ich dużo ale sporo zaniedbanych mechanicznie/silnikowo, natomiast blacharsko często jest zaskakująco dobrze - zwłaszcza w przypadku egzemplarzy z dużym przebiegiem (samochód jeździ, samochód schnie, samochód nie rdzewieje - i jeszcze nie ma NaCl :biglol:). A remont H6 to kilkanaście tys. Ale da się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fala napisał:

 

Z doświadczenia wiem, że dobrą H6 w tej karoserii jest trudno znaleźć. Bardzo. Na rynku szwajcarskim jest ich dużo ale sporo zaniedbanych mechanicznie/silnikowo, natomiast blacharsko często jest zaskakująco dobrze - zwłaszcza w przypadku egzemplarzy z dużym przebiegiem (samochód jeździ, samochód schnie, samochód nie rdzewieje - i jeszcze nie ma NaCl :biglol:). A remont H6 to kilkanaście tys. Ale da się :D

A jest możliwość zweryfikować przebieg już sprowadzonego do Polski auta ze Szwajcarii ? Pytam bo ostatnio był wystawiony taki malinowy H6 za 13900,- z przebiegiem poniżej 200kkm od pierwszego właściciela i ze zdjęć widać ,że w przyzwoitym stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tedimy99 napisał:

A jest możliwość zweryfikować przebieg już sprowadzonego do Polski auta ze Szwajcarii ? Pytam bo ostatnio był wystawiony taki malinowy H6 za 13900,- z przebiegiem poniżej 200kkm od pierwszego właściciela i ze zdjęć widać ,że w przyzwoitym stanie. 

Jeśli wiesz, gdzie był serwisowany (= jest książka ze stempelkami) - można zatelefonować. 

Rozpiętość cen w CH teraz : od 500 (!) po 7200ChF (58000km)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fala napisał:

Jeśli wiesz, gdzie był serwisowany (= jest książka ze stempelkami) - można zatelefonować. 

Rozpiętość cen w CH teraz : od 500 (!) po 7200ChF (58000km)

Szukając swojego, trafiłem w CH przedliftowego OBK III (2005 albo 2006) z przebiegiem 48 kkm. Cena niestety nie puściła (16.000 CHF).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, elmot napisał:

Szukając swojego, trafiłem w CH przedliftowego OBK III (2005 albo 2006) z przebiegiem 48 kkm. Cena niestety nie puściła (16.000 CHF).

 

:o "cena fantazja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fala napisał:

 

:o "cena fantazja"

No trochę zaszaleli (wystawiał jakiś salon zajmujący się klasykami), ale trzeba przyznać, że auto wyglądało jakby miało 1 km. I chyba poszło, bo zniknęło z ogłoszeń (było na mobile i na autoscout).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...