Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

IMO. Jak chcesz mieć kurnik to jego zaślepienie musisz wykonać tuż przy samym wlocie. Jak dasz coś od spodu to się moment syfem zapcha, a zimą śniegiem.
Sam kminiłem czy do swojego takiej maski nie zaadaptować... Ale wtedy kombinowałbym raczej z założeniem sobie jakiegoś by-pass'u w komorze silnika, który po zamknięciu łączyłby się z wylotem kurnika i puszczał syf pod auto. Co jednak byłoby na pewno pracochłonne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje, ale IMO maska od OBK pasuje lepiej do NA Legacy, do tego jest aluminiowa, i poprostu wyglada bardzo przyzwoicie z tymi przetloczeniami.  Zakladanie zatkanych wlotow to zupelnie jak symulowane wydechy w niektorych autach.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eryk napisał:

 Zakladanie zatkanych wlotow to zupelnie jak symulowane wydechy w niektorych autach.

 

No właśnie....i zobacz jakie czasy nastały, że samochody po parę set tysięcy maja pseudo plastikowe chromowane końcówki, a w środku zwykła stalowa rura widoczna...ŻAL!

 

Więc wcale się nie będę przejmował, podoba mi się maska z kurnikiem i taką zakładam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Danko napisał:

Wizualnie maska legacy/OBK ma różnice? I wagowo jak to wygląda? W Legwanach jest dosyć ciężka.. 

Gdy mielismy jeszcze Legacy 2006 i OBK 2007 to Legacy mial stalowa maske a OBK aluminiowa - i wagowo ta od legasia byla ciezsza... nie wiem jaka roznica wagowa.  Pare stron wczesniej mozna zobaczyc maske OBK na Legacu - IMHO wyglada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro już tak podpowiadacie, na powyższych zdjęciach widzę dokladki do zderzaków. Ale sam jak szukałem czegoś takiego, to tylko so imprez.. Z tym też podpowie ie? :thx:

 

I maska faktycznie lepiej wygląda.. Może nawet nie kurnik, a takie coś. 

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danko napisał:

A skoro już tak podpowiadacie, na powyższych zdjęciach widzę dokladki do zderzaków. Ale sam jak szukałem czegoś takiego, to tylko so imprez.. Z tym też podpowie ie? :thx:

Dokładki są z eBay UK. Jaki masz zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki.. Chyba, że pytałeś o jakiś typ :biglol::facepalm:

 

Taki setup jak na pierwszym zdjęciu (biały) wygląda mega, jeszcze bardziej nabiera charakteru wtedy. Przedni zderzak w takiej specyfikacji jak ja mam robi wrażenie krótkiego.. Niby jest obniżony, a mam wrażenie, że fura wygląda jak seria 

20191210_141703.jpg

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do tego zderzaka akurat nie znam :mellow:

 

Tu jest taki lip jak na srebrnym aucie:

https://www.ebay.co.uk/itm/Fits-SUBARU-LEGACY-2003-07-FRONT-LOWER-LIP-BUMPER-SPOILER-SPLITTER-SKIRT-Z1564/263369778005?

 

a tu taki jak na białym i czarnym:

https://www.ebay.co.uk/itm/Fits-SUBARU-LEGACY-STI-03-08-FRONT-LOWER-LIP-BUMPER-SPOILER-SPLITTER-SKIRT-Z1774/232337836178? (w aukcji maja złe zdjęcia ale nie wiele sobie z tego robią:P)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda tymbardziej, że pewniak mod u mnie na przyszły rok to przelotowe tłumiki końcowe, przy okazji większe od ori nakładek.. Taki dyfuzor robiłby robotę w połączeniu :evil2: ALE.. Blacharka jest u mnie średnia.. Tu I ówdzie małe wgniotki, samochód niemal cały dookoła był malowany na raty (drobne otarcia miejskie poprzedniego właściciela i jedna stłuczka), najgorzej z dachem.. Mam kilka odpryskow, w których jest rdza. Gadałem z moim znajomym blacharzem, nic z tym raczej się nie zadzieje, ale mam świadomość że jest i mi starczy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, bikeman1 napisał:

Fajny equipment do naszych Legacy, ale realizacja dość dużo zachodu

 

https://www.rhdjapan.com/clear-world-dual-led-tail-lamp-set-smoke-lens-bp9-bpe-bph-bp5.html

Czarne nie wyglądają, lepsze są takie ze szkłem dymionym albo zwykłe jak moje. I do tych lamp full led żeby świeciły trzeba Wstawić magiczne pudełeczko w wiązkę żeby świeciły.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...