Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze kazda skoda wyglada tak samo, tyle ze taki superb jest wiekszy niz octavia. Zreszta teraz wszystkie marki tak robia, kazdy model tak samo wyglada, tyle ze roznia sie rozmiarem - bardzo mi sie to nie podoba.

Zgadzam się w 100% 

natomiast ja mam z tym większy problem - bo zaczynają mi się te samochody podobać, a za nimi leci cała seria podobających się.

Ciekawe natomiast będzie rozwiązanie gdy pewne "linie modelowe" przestaną być aktualne i nagle wszystkie modele będą wyglądać inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polubiłem Subaru za:

- wiernośc swoim założeniom

- ponadczasowy design

- symmetrical AWD

- nisko osadzony środek ciężkości

- i za to "coś", co powoduje, że niczego nie trzeba tym autem udowadniać. Subaru to Subaru.

Sumo1.jpg

 

Mazdę CX-5, CX-3, szóstkę albo trójkę to bym może jeszcze rozważył, choć design jest sprawą gustu:

zing_geisha_6.jpg

 

Bo nowe Toyoty, to już designerska porażka: 

pokemon-pikachu_00407819.png

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim bodaj numerze Motor'u to właśnie Skoda Yeti 2.0TDI wygrała porównanie...aut które mają najbardziej zawyżone fabryczne dane na temat przyśpieszenia 0-100km/h. Zdaje się, że mierzone przez autorów artykułu wypadało o ponad 2 sekundy gorzej, coś koło 12s. No, ale to nie była najnowsza Yeti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u fryzjera nie zdążyłem doczytać motoryzacyjnej gazetki, gdzie duster okazał się nie tak wytrzymały :D. Wiem że o skodzie, ale daster też się przewijał więc piszę. Było tam o remoncie skrzyni biegów.. generalnie chyba robili test w terenie, wrócę do klienta i doczytam artykuł.

A skoda... fabia 1 miała lepszy fotel niż fabia 2 i więcej miejsca na nogi. Ale mnie to wkurza, dlaczego nowe auta mają mniej miejsca w środku do życia? Czy to astra czy skoda jeden h.

 

Jeśli nie AWD ... to to: http://otomoto.pl/citroen-c6-112000tys-gaz-lpg-C33372607.html rozwala mnie to auto...

 

 

Christoph z tym porównaniem z zawodnikiem sumo nie można było lepiej trafić :D genialne, powinno iść na reklamę subaru do gazety.

Edytowane przez MateuszWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie AWD ... to to: http://otomoto.pl/citroen-c6-112000tys-gaz-lpg-C33372607.html rozwala mnie to auto...

Jeździłeś już tym samochodem? Bo jeśli nie, to się dobrze zastanów. Też mi się zawsze podobał, ale do momentu przejażdżki :wacko:. No chyba, że lubisz styl prowadzenia pt. galeon na pełnym morzu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...