Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

kiedy jedziesz po posiadaczach "tylko VW", to wszystko jest cacy, kiedy zas jada po Tobie, to juz nie jest tak fajnie, prawda?

 

Proszę o link do wypowiedzi. ;)

 

 

 

a prosze:

 

 

Może Tomku przyjadą do Wolbromia i Ci wytłumaczą, że VW bez względu na ilość koni zostanie zawsze tylko VW   ;)

 

wypowiedz w stylu killerazpruszkowa: nikogo nie obrazam, nie lamie zadnych zapisow w Regulaminie, jestem sprytny i cwany... :biglol:

 

 

I gdzie tu wypowiedź o "posiadaczach VW" bo nie widzę.  :biglol:

 

no faktycznie, jestes bardzo sprytny i cwany... :facepalm::biglol:

 

Cofnij się 50 stron wstecz np. w wątku o Nowym Foresterze czy teżż skoda lepsa od Subaru i zobacz co nieprzychylni do Subaru piszą, o nas, użytkownikach tej marki. Chcesz być obiektywny to się wykaż, bo sam robisz się tendencyjny w swoich wypowiedziach.

 

 

Eddie, dla jasności, mnie nie chodzi o to, że ma być zakaz krytycznych wypowiedzi, ale błagam, zrozum też, że (sam czuwam) mnie obchodzi, co pisał właściciel Passata o STi na swoim forum, jak jedzie nowa Fabia, gdzie mieszka Madox, co napisał moderator Subaru na forum VW - W WĄTKU O STi ! Albo o nowym OBK, Itd. Jak tam wchodzę, to fajnie by było poczytać rzeczy dotyczące tych aut, oczywiście to zawsze trzeba robić w odniesieniu do innych modeli - ale z sensem i na temat.

Nie unikniesz tego. Zawsze kogoś a to szlak trafi, a to ma ochotę, a to, a tamto. Myślę, że dałbym satysfakcję komuś rezygnując z Forum ale kusi mnie to bo tracę przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

fajne zestawienie i to z 2 powodow: - najdrozsze Subaru i jedno z najtanszych Porsche - kto tu cos pisal o "miszczach prostej"

 

Żeby było ciekawiej to na torze wcale nie byłbym taki pewien wygranej Subaru w zestawieniu z tym prosiakiem. To jest naprawdę dobry i fajny samochód. Nawet jeżeli to najtańsze prosie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unikniesz tego. Zawsze kogoś a to szlak trafi, a to ma ochotę, a to, a tamto.

 

Dlatego sugeruję odpowiedni wątek, zamiast 10 stron bez sensu i nie na temat, dwa wpisy właściwe, potem kolejne 10 stron jak wyżej.

Pomyśl od strony właściciela nowego STi, który przez cały temat dowiaduje się, jak beznadziejne auto kupił :) A ktoś taki jak ja nie może się nawet poślinić, bo czyta o meldunku madoxa i tak dalej :)

 

I tu trochę wbiję szpilę - od osób, które pewnie nawet nie stały koło nowego STi ;)

 

Jak mówię, założyć temat - jechać jechać jechać ile wlezie :) Ale tam. W który bym wątek ostatnio nie wszedł (z tych tematycznych), to jest ten sam syf.

 

P.S. Sam teraz robię offtopa, ale z dobrą intencją, z nadzieją na lepsze jutro :D;)

Edytowane przez Amstaff23
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie unikniesz tego. Zawsze kogoś a to szlak trafi, a to ma ochotę, a to, a tamto.

 

Dlatego sugeruję odpowiedni wątek, zamiast 10 stron bez sensu i nie na temat, dwa wpisy właściwe, potem kolejne 10 stron jak wyżej.

Pomyśl od strony właściciela nowego STi, który przez cały temat dowiaduje się, jak beznadziejne auto kupił :) A ktoś taki jak ja nie może się nawet poślinić, bo czyta o meldunku madoxa i tak dalej :)

 

I tu trochę wbiję szpilę - od osób, które pewnie nawet nie stały koło nowego STi ;)

 

Jak mówię, założyć temat - jechać jechać jechać ile wlezie :) Ale tam. W który bym wątek ostatnio nie wszedł (z tych tematycznych), to jest ten sam syf.

 

P.S. Sam teraz robię offtopa, ale z dobrą intencją, z nadzieją na lepsze jutro :D;)

 

Ale ja Ciebie doskonale rozumiem: nawet nie wiesz ile syfu dowiedziałem się o FXT. A auto jeździ jak marzenie. Hejterstwo w najczystszym wydaniu. Tak samo nie wiem o co czepiają się STI'15: naprawdę fajny samochód do wszystkiego. A jak komuś nie pasuje, idzie do innej marki i tam się udziela. Każdy normalny człowiek tak robi. Dlatego twierdzę, że kierunek wywodów niektórych ludzi jest jeden: zniszczyć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderator ,nie odpowiedział Pan na pytanie.Na podstawie jakiego punktu regulaminu posłużył się Pan nazwą miejscowości i imieniem na forum

Jeśli Korea wszczęła tajne dochodzenie ,a tak widzę jest na tym forum i nie tylko z tego powodu ,to zachowuje to dla siebie.To raz

Dwa.Wyznając szczerze,

moje zdenerwowanie na Subaru wynika z kilku powodów:

-podejścia do klienta w Krakowie i na drugim końcu Polski również

-faktu,że zaraz po kupnie przeze mnie SBD wybuchła afera z tym motorem i straciłem kupę kasy przy ewentualnej odpsrzedaży i pewnie będę miał z nią trudność

-polityki Subaru dot pękniętych wałów

-obecności na forum osób ,tworzących (ciekawe czy za darmo)wokół tej marki image  Bentleya, co w związku z powyższymi nijak ma się do rzeczywistości

  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przepraszam za OT z mojej strony, serio
 

Spoko, nie czuje urazy ale nie lubię jak ktoś piszę o czymś czego nie zrobiłem ;)

 

jezeli zle odebralem Twoja wypowiedz, sorry... jezeli faktycznie nie bylo intencji jazdy po posiadaczach VW (albo po samym VW ;) ), to ok, przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderator ,nie odpowiedział Pan na pytanie.Na podstawie jakiego punktu regulaminu posłużył się Pan nazwą miejscowości i imieniem na forum

 

Żadnego.

 

Nie ma ani zakazu ani nakazu nazywania kogoś po imieniu, czy wspominania nazw miejscowości.   

 

Ani imiona ani nazwy miejscowości nie są regulaminowo zakazane.  ;)

 

 

BTW, zgadłem?   B)

 

 

 

 

Wyznając szczerze, moje zdenerwowanie na Subaru wynika z kilku powodów: -podejścia do klienta w Krakowie i na drugim końcu Polski również -faktu,że zaraz po kupnie przeze mnie SBD wybuchła afera z tym motorem i straciłem kupę kasy przy ewentualnej odpsrzedaży i pewnie będę miał z nią trudność -polityki Subaru dot pękniętych wałów -obecności na forum osób ,tworzących (ciekawe czy za darmo)wokół tej marki image  Bentleya, co w związku z powyższymi nijak ma się do rzeczywistości

 

 

Jak widać Twoja rzeczywistość mocno odbiega od mojej. 

 

Z SBD nie mieliśmy z żoną żadnego problemu 160kkm przelotu, moja Impreza jest samochodem genialnym, do serwisu jak jadę to 500 kilometrów i już nie moge się doczekać przyszłego tygodnia* bo mam umówiony serwis. 

 

A VW jest "ok." i nic więcej, to tylko Volkswagen i nim pozostanie. 

 

   ;)

 

 

 

przepraszam za OT z mojej strony, serio
 

Spoko, nie czuje urazy ale nie lubię jak ktoś piszę o czymś czego nie zrobiłem ;)

 

jezeli zle odebralem Twoja wypowiedz, sorry... jezeli faktycznie nie bylo intencji jazdy po posiadaczach VW (albo po samym VW ;) ), to ok, przepraszam

 

 

Spoko, fajnie że się dogadaliśmy a przy okazji to na co dzień jeżdżę VW  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@madox, tylko czy to wszystko powód żeby syfić w kilku tematach i do zerzygania męczyć temat VW czy innych VAG?

 

Tak samo jak Ty mam SBD i nie czuję się oszukany. Póki co jeździ a jak się zepsuje to krzyż mu na drogę. Załóż temat pod tytułem "FHI zrobiło mnie w ch...balona" i tam wylewaj żale a nie w kilku wątkach. 

Edytowane przez matros1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdenerwowanie na Subaru wynika z kilku powodów:

 

 

 

-podejścia do klienta w Krakowie i na drugim końcu Polski również

Takiś już słynny, widzisz. Reputacja Cię wyprzedza.

 

 

 

-faktu,że zaraz po kupnie przeze mnie SBD wybuchła afera z tym motorem i straciłem kupę kasy przy ewentualnej odpsrzedaży i pewnie będę miał z nią trudność

Ja swojego FSBD po prawie pięciu latach z przebiegiem 140 tys km.odsprzedałem za 50 tys zł. Kupiłem za 105 tys. To źle?

A co lepsze SI SBD RS kupiłem za 35 tys zł z przebiegiem 136 tys km.

 

 

 

-polityki Subaru dot pękniętych wałów

A co jej zarzucasz? Partycypacja w kosztach nawet do 100% wartości - zależy od serwisowania w ASO, przebiegu itd - to źle?

 

 

 

-obecności na forum osób ,tworzących (ciekawe czy za darmo)wokół tej marki image Bentleya, co w związku z powyższymi nijak ma się do rzeczywistości

A to już pomówienia i/albo Twoje niezdrowe domysły.

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) obecności na forum osób ,tworzących (ciekawe czy za darmo)wokół tej marki image  Bentleya, co w związku z powyższymi nijak ma się do rzeczywistości

 

cos w tym jest i tu sie jednak zgadzam z madox'em... naprawde czasem odnosze wrazenie, ze jak ktos kupil Subaraka, to w stosunku do innych marek (i ich posiadaczy) czesto zachowuje sie tak, jak gdyby byl posiadaczem no moze nie Bentley, ale co najmniej Porsche (bo tez ma silnik boxer?  :biglol: )

 

choc z tym "ciekawe czy za darmo" to troszke przesadzil... nie liczac moderatorni, ujezdzajacej nowe STI'aje, nikt nic nie otrzymal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

choc z tym "ciekawe czy za darmo" to troszke przesadzil... nie liczac moderatorni, ujezdzajacej nowe STI'aje, nikt nic nie otrzymal

 

hola, hola, za pb98 nie zwracają :P 

 

 

 

cos w tym jest i tu sie jednak zgadzam z madox'em... naprawde czasem odnosze wrazenie, ze jak ktos kupil Subaraka, to zachowuje sie tak, jak gdyby byl posiadaczem no moze nie Bentley, ale co najmniej Porsche (bo tez ma silnik boxer?  )

 

Nie można zabronić cieszyć się z tego co się posiada, nie można mieć pretensji że ktoś chwali swój wybór, w przeciwnym razie sens istnienia for branżowych, związanych z daną marką czy modelem jest nieuzasadniona.

 

Ludzie, w tym również onegdaj ja, bardzo się jaraliśmy Seicento, choć dla wielu to nie samochód a toczydło.

 

A co z forum Multipli czy Tico... dajcie wy się ludzie cieszyć ludziom życiem i tym co ich cieszy. :)   


 

nie liczac moderatorni, ujezdzajacej nowe STI'aje, nikt nic nie otrzymal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

To akurat zwykłe pomówienie.

Ja dostałem.... ramkę na tablice :D

 

 

 

Podobno koś dostał dywaniki i wkładkę do bagażnika... do nowego FXT  :biglol:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie można zabronić cieszyć się z tego co się posiada, nie można mieć pretensji że ktoś chwali swój wybór, w przeciwnym razie sens istnienia for branżowych, związanych z daną marką czy modelem jest nieuzasadniona.

 

(...) dajcie wy się ludzie cieszyć ludziom życiem i tym co ich cieszy. :)  

 

 

z tym sie zgadzam jak najbardziej... ale chwalic swoj wybor to jedno, a jechac po innych, uzasadniajac ten swoj wybor, to zupelnie co innego... ktos wybral Subaru i fajnie, ktos wybral Alfe - ok, jeszcze ktos inny Skode - nie ma sprawy, ta marka tez ma swoje zalety... jest na Forum taki watek jak "kopanie lezacego" (w pierwotnym zalozeniu b. fajny, btw)

 

jezdzimy Subarakami i wiemy, gdzie sa ich mocne strony (a gdzie te slabsze ;) ), ale moze juz przestanmy "kopac lezacego" w tej swojej bezgranicznej radosci?

bo sami tez mozemy byc (i to dosc latwo) bolesne skopani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale chwalic swoj wybor to jedno, a jechac po innych, uzasadniajac ten swoj wybor, to zupelnie co innego... ktos wybral Subaru i fajnie, ktos wybral Alfe - ok, jeszcze ktos inny Skode - nie ma sprawy, ta marka tez ma swoje zalety...

 

Oczywiście. Ale zauważ też, że zrobiła się tu moda na kopanie Subaru i wychwalanie innych marek. Więc wydaje mi się to po prostu reakcją obronną, uzasadnioną we własnym "domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale chwalic swoj wybor to jedno, a jechac po innych, uzasadniajac ten swoj wybor, to zupelnie co innego... ktos wybral Subaru i fajnie, ktos wybral Alfe - ok, jeszcze ktos inny Skode - nie ma sprawy, ta marka tez ma swoje zalety...

 

Oczywiście. Ale zauważ też, że zrobiła się tu moda na kopanie Subaru i wychwalanie innych marek. Więc wydaje mi się to po prostu reakcją obronną, uzasadnioną we własnym "domu"

 

 

przyjmuje Twoj argument :)

 

zauwaz tylko, ze "akcje odwetowe" poszczegolnych uzytkownikow byly, moim zdaniem, zupelnie nieadekwatne i po prostu chamskie - nawet jezeli i nie lamaly konkretnych zapisow w Regulaminie... zgadzasz sie?

Edytowane przez eddie_gt4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale chwalic swoj wybor to jedno, a jechac po innych, uzasadniajac ten swoj wybor, to zupelnie co innego... ktos wybral Subaru i fajnie, ktos wybral Alfe - ok, jeszcze ktos inny Skode - nie ma sprawy, ta marka tez ma swoje zalety...

 

 

Oczywiście. Ale zauważ też, że zrobiła się tu moda na kopanie Subaru i wychwalanie innych marek. Więc wydaje mi się to po prostu reakcją obronną, uzasadnioną we własnym "domu"

Reakcja obronna chamstwem?To objaw braku argumentów nie wspominając o poziomie kultury i wychowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Golf R od ABT ma 400kucy i 480nM.A Subaru od 10lat jak powiedzieli w teście ma 300KM

 

http://trololololololololololo.com/

 

Czytam ten temat, nie mam nic do Skody... bo skoda działa, mój Tata miał 1000MB, potem była 100, wujek posiadał 105, sentyment pozostał.

Myślę jednak, że Carfit podsumował cały wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny,wydaje mi się,że forumowicz który nie podaje swoich danych personalnych ani adresowych ma prawo do swojej anonimowiości.Jeśli miałeś,jak to piszesz ciekawość czy Madox jest realną postacią,to wydaje mi się ,że po zaspokojeniu tej ciekawości  powinieneś te dane zostawić dla siebie.

 

Tak uważam.Trochę niefajnie to wyszło.Sprawia to faktycznie wrażenie lekkiego postraszenia.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...