Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Widać taki model biznesowy się sprawdza skoro tyle VAG'ów jeździ po ulicach świata. Całe szczęście są też jeszcze marki które oferują:

 

 

Smaczki stylistyczne i techniczne. Niekoniecznie doskonalosc.

Dzięki temu każdy z nas może coś sobie wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

valdiiaga , ja wcale nie oczekuje przeprosin za to, że ktoś mnie na tym Forum nazwał chamem czy burakiem . Z drugiej strony facet z jajami powiedziałby poniosło mnie i tyle,

Nie poniosło mnie - niestety lektura kilkudziesieciu twoich postów w tym wątku utwierdza mnie w słuszności takiej oceny.

Mi naprawde wisi czy Subaru czy skoda są lepsze - każdy jeździ czym chce - wiele wątków na tym forum jest trochę przewrotnych, ale widać niektórzy maja obsesję, a że nie potrafią prowadzić dyskusji na poziomie to nadrabiaja chamstwem:

 

 

No to się zamienił ,ale z hu......m na rozum

 

 

Jak to w VAG: gumofilce i kamizelka z nutrii w standardzie!

 

 

Podobnie jak pseudo samochody typu vag :lol: Jak to kiedyś ktoś ładnie opisał polotu w nich tyle co u sołtysa kobyły

 

 

Pewnie dlatego ten kraj długo nie będzie jeszcze normalny, skoro takie debile w nim żyją i piszą takie głupoty

 

 

Gumofilce, jak nic. Ha ha!

 

 

To dobre, ale na jakieś wsiowe A4 albo inne skodę

 

 

Ja też nie mogłem uwierzyć jaką skończoną pałą trza być

 

 

Pytanie z dziedziny motoryzacji:
Z jaką marką kojarzą się rzeczy poniżej:
-kamilzelka z nutrii
-kapelusz
-gumofilce
-czasem skarpety w sandałach
Proszę o przemyślane opinie

 

 

Ale za to w Skodzie i Audi jest klimatyzowany schowek - po to aby wracając z działki nie skisły mirabelki

 

 

Smutno bez tego tematu więc podbijam i czekam na opinie :) Sfrustrowanym fanom VAG dziękujemy :)

 

 

Podsumowując , to w Skodzie jest tyle polotu co u Sołtysa kobyły

 

 

Musiał bym się z miękkim narządem na rozumy pozamieniać aby kupić Skodę Superba albo Fabię

 

 

Gumiakami deko zaciąga

 

 

Nie wiem z jakiego PGR-u się urwałeś ale nie pytam ciebie i o to.
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co by tam nie namalowali, to dalej nudne gumofilce

 

 

W mniejszych Pcimiach i podobnych PGR-ach , tam gdzie cały czas kultywuje się mit błogosławionego Passata (w TDI najlepiej), Skoda może robić wrażenie, a właściciele dochodzić zasłużonego szacunku na dzielni  :biglol:

 

 

A powiedzie proszę z jaką marką kojażą się Wam te rzczy: gumofilce, czapka z nutrii i skarpety w sandałach?

 

 

bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki

 

 

Jedyną gorszą rzeczą od posiadania skody jest posiadanie konta na facebooku  :biglol:

 

 

A czy takie rzeczy jak: gumofilce, kamizelka z nutrii i kapelusz słomkowy coś Wam mówią ?   :biglol:

 

 

Na chwilę obecną każde jeździdło z oferty Skody ma tyle polotu co kobyła
sołtysa

 

 

bo jeszcze który na złość dla mnie dokona samookaleczenia wacka i na sumieniu kastrata będę miał :biglol:

 

 

bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki :biglol:

 

 

Większość normalnych ludzi ma podobnie, w końcu to XXI wiek i mit błogosławionego Passata tudzież Skody kultywowany jest jeszcze tylko w zapadłych wsiach, PGR-ach :) . Za to jak poczytasz ostatnich parę stron to zobaczysz , że co niektórzy nadal niewiele wymagają od tego ziemskiego padołu. Micha zupy, wieczorem telenowela w TV , skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej

 

 

I cały czas podtrzymuję, że musiałbym być miękkim wackiem robiony aby zamienić Subaru na Skodę!

Retoryka naprawdę na poziomie :(

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co by tam nie namalowali, to dalej nudne gumofilce

 

 

W mniejszych Pcimiach i podobnych PGR-ach , tam gdzie cały czas kultywuje się mit błogosławionego Passata (w TDI najlepiej), Skoda może robić wrażenie, a właściciele dochodzić zasłużonego szacunku na dzielni  :biglol:

 

 

A powiedzie proszę z jaką marką kojażą się Wam te rzczy: gumofilce, czapka z nutrii i skarpety w sandałach?

 

 

bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki

 

 

Jedyną gorszą rzeczą od posiadania skody jest posiadanie konta na facebooku  :biglol:

 

 

A czy takie rzeczy jak: gumofilce, kamizelka z nutrii i kapelusz słomkowy coś Wam mówią ?   :biglol:

 

 

Na chwilę obecną każde jeździdło z oferty Skody ma tyle polotu co kobyła

sołtysa

 

 

bo jeszcze który na złość dla mnie dokona samookaleczenia wacka i na sumieniu kastrata będę miał :biglol:

 

 

bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki :biglol:

 

 

Większość normalnych ludzi ma podobnie, w końcu to XXI wiek i mit błogosławionego Passata tudzież Skody kultywowany jest jeszcze tylko w zapadłych wsiach, PGR-ach :) . Za to jak poczytasz ostatnich parę stron to zobaczysz , że co niektórzy nadal niewiele wymagają od tego ziemskiego padołu. Micha zupy, wieczorem telenowela w TV , skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej

 

 

I cały czas podtrzymuję, że musiałbym być miękkim wackiem robiony aby zamienić Subaru na Skodę!

Retoryka naprawdę na poziomie :(

 

 

Podziwiam,że zechciało Ci się to zebrać do jednej KUPY.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co by tam nie namalowali, to dalej nudne gumofilce

 

W mniejszych Pcimiach i podobnych PGR-ach , tam gdzie cały czas kultywuje się mit błogosławionego Passata (w TDI najlepiej), Skoda może robić wrażenie, a właściciele dochodzić zasłużonego szacunku na dzielni  :biglol:

 

A powiedzie proszę z jaką marką kojażą się Wam te rzczy: gumofilce, czapka z nutrii i skarpety w sandałach?

 

bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki

 

Jedyną gorszą rzeczą od posiadania skody jest posiadanie konta na facebooku  :biglol:

 

A czy takie rzeczy jak: gumofilce, kamizelka z nutrii i kapelusz słomkowy coś Wam mówią ?   :biglol:

 

Na chwilę obecną każde jeździdło z oferty Skody ma tyle polotu co kobyła

sołtysa

 

bo jeszcze który na złość dla mnie dokona samookaleczenia wacka i na sumieniu kastrata będę miał :biglol:

 

bo się żylaków odbytu nabawicie od tej napinki :biglol:

 

Większość normalnych ludzi ma podobnie, w końcu to XXI wiek i mit błogosławionego Passata tudzież Skody kultywowany jest jeszcze tylko w zapadłych wsiach, PGR-ach :) . Za to jak poczytasz ostatnich parę stron to zobaczysz , że co niektórzy nadal niewiele wymagają od tego ziemskiego padołu. Micha zupy, wieczorem telenowela w TV , skoda czy inne Audi na podjeździe w TDI najlepiej

 

I cały czas podtrzymuję, że musiałbym być miękkim wackiem robiony aby zamienić Subaru na Skodę!

 

Retoryka naprawdę na poziomie :(

Raczej poniżej dna

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to trudne i pracochłonne - w co drugim poście wchodząc w profil kilera  możesz sobie zacytować dowolną ilośc gumofilców - poraża mnie to ze jak dołaczałem do tego skad inąd fajnego forum to tacy osobnicy w ciagu miesiaca odpływali w niebyt, a dziś mają popleczników :(

Edytowane przez lukass
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przykro mi, ale ulegliście propagandzie gazetek spod znaku Axel Springer lub założonej za kasę z WSI tv TVN 

Z tych mediodajni rzeczywiście wypływa jedynie propagandowy ściek.

 

 

A pod fabryka Bentleya w Crewe mnostwo samochodow sluzbowych. W wiekszosci sa to...Audi.Przygnebiajacy widok tak wspanialej marki w rekach pazernych profanow.

Daj spokój. Taki obrazoburczy tekst nie przystoi "prawdziwemu jewropejczykowi" w czasach powszechnej, błogosławionej globalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass , jeszcze dziś po południu myślałem, że się mylę, ale ty musisz mieć naprawdę problemy z osobowością, skoro zadałeś sobie tyle trudu aby odkopać te wszystkie posty.  Szkoda tylko, że nie potrafisz zachować się jak prawdziwy facet .............

I te teorie spiskowe o poplecznikach :biglol:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to trudne i pracochłonne - w co drugim poście wchodząc w profil kilera  możesz sobie zacytować dowolną ilośc gumofilców - poraża mnie to ze jak dołaczałem do tego skad inąd fajnego forum to tacy osobnicy w ciagu miesiaca odpływali w niebyt, a dziś mają popleczników :(

No niestety smutne to ale wystarczy zobaczyć ilośc postów popleczników i bedzie miał odpowiedz.

Dodatkowo najbardziej pro subarowi i nawet bardziej niz ustawa przewiduje sa użytkownicy 2.0D czyli właściciele takich nie do końca pelnokrwistych subaru bo te jak wiemy sa z Tuuuuurbo ale na benzynke a nie paliwo do traktorów i ciężarówek ;) no ale za to możemy podziękować polityce firmy :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie było to trudne i pracochłonne - w co drugim poście wchodząc w profil kilera  możesz sobie zacytować dowolną ilośc gumofilców - poraża mnie to ze jak dołaczałem do tego skad inąd fajnego forum to tacy osobnicy w ciagu miesiaca odpływali w niebyt, a dziś mają popleczników :(

No niestety smutne to ale wystarczy zobaczyć ilośc postów popleczników i bedzie miał odpowiedz.

Dodatkowo najbardziej pro subarowi i nawet bardziej niz ustawa przewiduje sa użytkownicy 2.0D czyli właściciele takich nie do końca pelnokrwistych subaru bo te jak wiemy sa z Tuuuuurbo ale na benzynke a nie paliwo do traktorów i ciężarówek ;) no ale za to możemy podziękować polityce firmy :)

 

Powiedział spec od Subaru bez Subaru :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na The Forum jakaś dziwna choroba wśród niektórych osobników zapanowała, a mianowicie uczulenie na gumofilce. Niezależnie od tego czy to jest spowodowane ich traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa czy ich kompleksami, dobrze im tak  :biglol: Jakoś tak się dziwnie składa, że na tą chorobę najbardziej podatni są miłośnicy niemieckiej motoryzacji (fanatyczni? - niech każdy sam oceni  :idea: )

 

Ten wątek od początku był chory. Banda miłośników niemieckich marek sterroryzowała resztę na zasadzie huzia na Józia, czyli wszyscy na jednego. Na szczęście to się już kończy, JA wam to obiecuję. 

 

A teraz do rzeczy. To jest The forum a nie jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Czy nie możecie sobie wzajemnie prawić komplementy na PRIV i nie zaśmiecać The Forum  :question: Najlepiej się dziewczyny spotkajcie na jakimś party, zakupcie odpowiednią ilość alkoholu i tam się wzajemnie adorujcie aż do rana  :biglol:

 

A tak konkretnie. Dowiem się wreszcie w czym to nudne, przeciętne jeździdełko pod tytułem skoda jest lepsze od mojego poczciwego OUTBACKA 3,6  :question:

Edytowane przez ten_Typ_tak_ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na The Forum jakaś dziwna choroba wśród niektórych osobników zapanowała, a mianowicie uczulenie na gumofilce. Niezależnie od tego czy to jest spowodowane ich traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa czy ich kompleksami, dobrze im tak  :biglol: Jakoś tak się dziwnie składa, że na tą chorobę najbardziej podatni są miłośnicy niemieckiej motoryzacji (fanatyczni? - niech każdy sam oceni  :idea: )

 

Ten wątek od początku był chory. Banda miłośników niemieckich marek sterroryzowała resztę na zasadzie huzia na Józia, czyli wszyscy na jednego. Na szczęście to się już kończy, JA wam to obiecuję. 

 

A teraz do rzeczy. To jest The forum a nie jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Czy nie możecie sobie wzajemnie prawić komplementy na PRIV  :question: Najlepiej się dziewczyny spotkajcie na jakimś party, zakupcie odpowiednią ilość alkoholu i tam się wzajemnie adorujcie aż do rana  :biglol:

 

A tak konkretnie. Dowiem się wreszcie w czym to nudne, przeciętne jeździdełko pod tytułem skoda jest lepsze od mojego poczciwego OUTBACKA 3,6  :question:

Czytasz w moich myślach. Zauważ proszę, że teraz na topie są też teorie spiskowe o zamaskowanych poplecznikach i celowo uszkadzanych silnikach 2.0 w dieslu - tak aby mieć o czym pisać na Forum :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na The Forum jakaś dziwna choroba wśród niektórych osobników zapanowała, a mianowicie uczulenie na gumofilce. Niezależnie od tego czy to jest spowodowane ich traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa czy ich kompleksami, dobrze im tak  :biglol: Jakoś tak się dziwnie składa, że na tą chorobę najbardziej podatni są miłośnicy niemieckiej motoryzacji (fanatyczni? - niech każdy sam oceni  :idea: )

 

Ten wątek od początku był chory. Banda miłośników niemieckich marek sterroryzowała resztę na zasadzie huzia na Józia, czyli wszyscy na jednego. Na szczęście to się już kończy, JA wam to obiecuję. 

 

A teraz do rzeczy. To jest The forum a nie jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Czy nie możecie sobie wzajemnie prawić komplementy na PRIV i nie zaśmiecać The Forum  :question: Najlepiej się dziewczyny spotkajcie na jakimś party, zakupcie odpowiednią ilość alkoholu i tam się wzajemnie adorujcie aż do rana  :biglol:

 

A tak konkretnie. Dowiem się wreszcie w czym to nudne, przeciętne jeździdełko pod tytułem skoda jest lepsze od mojego poczciwego OUTBACKA 3,6  :question:

Dodałbym jeszcze, że historia The Forum jest dłuższa od historii szkody motoryzacyjnej (oczywiście w wersji niemieckiej).

 

Nie było to trudne i pracochłonne - w co drugim poście wchodząc w profil kilera  możesz sobie zacytować dowolną ilośc gumofilców - poraża mnie to ze jak dołaczałem do tego skad inąd fajnego forum to tacy osobnicy w ciagu miesiaca odpływali w niebyt, a dziś mają popleczników :(

No niestety smutne to ale wystarczy zobaczyć ilośc postów popleczników i bedzie miał odpowiedz.

Dodatkowo najbardziej pro subarowi i nawet bardziej niz ustawa przewiduje sa użytkownicy 2.0D czyli właściciele takich nie do końca pelnokrwistych subaru bo te jak wiemy sa z Tuuuuurbo ale na benzynke a nie paliwo do traktorów i ciężarówek ;) no ale za to możemy podziękować polityce firmy :)

 

Interpunkcja i gramatyka Panowie... :facepalm: Kultura słowa, to też kultura języka.

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Na szczęście to się już kończy, JA wam to obiecuję (...)

 

A tak konkretnie. Dowiem się wreszcie w czym to nudne, przeciętne jeździdełko pod tytułem skoda jest lepsze od mojego poczciwego OUTBACKA 3,6  :question:

 

omg, toz to klasyczny przypadek "syndroma Napoleona"... super-bohater zza klawiatury zaraz nam pokaze... :superhero::biglol:

 

w czym Skoda jest lepsza od OBK? (konkretnie: Superb 3.6 vs OBK 3.6)

Superb ma lepszy silnik, lepsza skrzynie, lepsze osiagi, lepiej sie prowadzi, ma obszerniejsze i lepiej wykonczone wnetrze... no i wyglada lepiej... wystarczy  :question:  :mrgreen:

o cenie nie gadam, bo to zalezy od rynku, akurat w US Subaraki sa dosc tanie na tle konkurencji... jedyna przewaga (dla kogos akurat minus) to wiekszy przeswit w OBK... ale do lazenia po bezdrozach sa lepsze auta, np. Forester

 

po przejazdzce jednym i drugim wozidlem mialem bardzo podobne odczucia jak tutaj:

 

http://www.completecar.ie/testdrives/article/Subaru_Outback_vs./-/Skoda_Superb_4x4/713/3504

 

(artykul porownuje ropniaki, ktorych nie lubie, ja zas jezdzilem benzynowkami)

 

poprzedni OBK, nie dosc ze wygladal kiepsko (ale ok, wyglad rzecz subiektywna), to i jezdzil tez bardzo przecietnei jak na Subaru, powiedzialbym nawet kiepsko... nawet moja B9 (model z lekka nadwaga), jezdzi pewniej i fajniej niz poprzedni OBK - mam szczera nadzieje, ze w nowym OBK poprawili wiele rzeczy (jeszcze nei mailem okazji nim pojezdzic, ale przynajmniej wyglada naprawde dobrze w prowonaniu do poprzednika)

 

Once upon a time, Subaru made the best handling car you could buy. No, not a fast and furious Impreza Turbo (although, god knows, they were blisteringly good fun) but a regular, run of the mill 2.0-litre Legacy saloon (...) Four-wheel drive to deal with the rain and tractor spillages, beautifully communicative steering to guide you at ever-increasing pace and confidence levels through the corners and an almost perfectly judged ride quality that eased away the worst road surfaces before the vibrations reached your buttocks.

 

Sad to say that the new Outback just doesn't live up to that dynamic forebear. The new car still has great steering, with the sort of fingertip feel and feedback that we thought had gone for good, but the rest of the car is a disappointment. The ride is the first problem - it's just too stiff and too knock-kneed. Surface imperfections that its predecessor would have wiped away are now transmitted in all their unpleasantness to the driver and passengers, while body roll remains rampant. There's also an issue with balance - in spite of the traction advantages of the four-wheel drive system, the Outback is just too easily provoked into serious understeer, even to the point of making the front tyres howl in protest and trigger the electronic stability control (...)

 

i fajne podsumowanie:

 

There was a time when a Subaru, almost any Subaru, was a true thinking man's (or woman's) car. The sort of car that you bought for sensible reasons (space, reliability, 4x4 traction), but found yourself enjoying for more temporal reasons (steering, balance, performance, sheer fun). Sadly, the new Outback fails to live up to that history, it's just too compromised by a poor cabin, a poor emissions rating and some distinctly dubious suspension settings.

 

(...) I'm afraid there's no controversy here; the Skoda is, heads and shoulders above the Outback in all aspects that matter. Drive the two cars back-to-back as we did and you'll be shocked at the lack of refinement the Subaru has.

Edytowane przez eddie_gt4
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że na The Forum jakaś dziwna choroba wśród niektórych osobników zapanowała, a mianowicie uczulenie na gumofilce. Niezależnie od tego czy to jest spowodowane ich traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa czy ich kompleksami, dobrze im tak  :biglol: Jakoś tak się dziwnie składa, że na tą chorobę najbardziej podatni są miłośnicy niemieckiej motoryzacji (fanatyczni? - niech każdy sam oceni  :idea: )

 

Ten wątek od początku był chory. Banda miłośników niemieckich marek sterroryzowała resztę na zasadzie huzia na Józia, czyli wszyscy na jednego. Na szczęście to się już kończy, JA wam to obiecuję. 

 

A teraz do rzeczy. To jest The forum a nie jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Czy nie możecie sobie wzajemnie prawić komplementy na PRIV i nie zaśmiecać The Forum  :question: Najlepiej się dziewczyny spotkajcie na jakimś party, zakupcie odpowiednią ilość alkoholu i tam się wzajemnie adorujcie aż do rana  :biglol:

 

A tak konkretnie. Dowiem się wreszcie w czym to nudne, przeciętne jeździdełko pod tytułem skoda jest lepsze od mjego poczciwego OUTBACKA 3,6  :question:

 

Dodałbym jeszcze, że historia The Forum jest dłuższa od historii szkody motoryzacyjnej (oczywiście w wersji niemieckiej).

 

Nie było to trudne i pracochłonne - w co drugim poście wchodząc w profil kilera  możesz sobie zacytować dowolną ilośc gumofilców - poraża mnie to ze jak dołaczałem do tego skad inąd fajnego forum to tacy osobnicy w ciagu miesiaca odpływali w niebyt, a dziś mają popleczników :(

 

No niestety smutne to ale wystarczy zobaczyć ilośc postów popleczników i bedzie miał odpowiedz.

Dodatkowo najbardziej pro subarowi i nawet bardziej niz ustawa przewiduje sa użytkownicy 2.0D czyli właściciele takich nie do końca pelnokrwistych subaru bo te jak wiemy sa z Tuuuuurbo ale na benzynke a nie paliwo do traktorów i ciężarówek ;) no ale za to możemy podziękować polityce firmy :)

Interpunkcja i gramatyka Panowie... :facepalm: Kultura słowa, to też kultura języka.

Brawo tym sposobem masz juz całe 51 postów.Jezeli pozostałe wnosiły wojnie duzo do dyskusji to jesteśmy ci bardzo wdzięczni za twoja obecność i twój wkład w to forum.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum za dużo się nie udzielam bo wole poczytać kogoś mądrzejszego od siebie ale ta dyskusja mnie dobija...

Ludzie kochani!

Tez jeżdżę subaru ale jakimś fanatykiem to nie jestem, a czy to jakaś ujma dla danej marki, ze np skoda w pewnych elementach jest lepsza od subaru? Jest kilka takich punktów w których na pewno jest. I co z tego ? A niech jest.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a czy to jakaś ujma dla danej marki, ze np skoda w pewnych elementach jest lepsza od subaru? Jest kilka takich punktów w których na pewno jest. I co z tego ? A niech jest.

 

jak widac dla niektorych ludzi fakt (co tam fakt, nawet samo przypuszczenie :mrgreen: ), ze Skoda moze byc w niektorych punktach lepsza od Subaru, jest nie do przelkniecia, bo burzy to ich dotychczasowy swiatopoglad... -_-

Niestety samochody idealne nie istnieją. Każdy ma jakieś wady i zalety. W każdym swoim samochodzie coś lubiłem i w każdym coś mnie denerwowało. W jednych brak mocy w innych to że się psuły a w jeszcze innych że były ciasne itd. itp. Każdy samochód bez względu na markę to będzie jakiś kompromis.

 

dla mnie osobiscie nowy / obecny Forek XT jest autem bliskim idealu, ma kilka niedociagniec, ktore chyba w sumie dalbym rade przelknac (brak oswietlonych slonecznikow i pamieci ustawien fotela kierowcy czy tez legendarna juz szmatka przy kierownicy :biglol: )

 

mialem kiedys XT'eka i naprawde bardzo cieplo go wspominam (prawie tak samo cieplo jak klasyczego GT'eka), przede wszystkim za jego uniwerslanosc :thumbup:

jako ze teraz wlasciwie juz nie potrzebujemy w rodzinie tak duzego SUV'a jak Tribeca B9, to z checia powrocilbym do ciut mniejszego SUV'a - i wlasnie taki jest plan na najblizsze lata: zonie zakupic XT'eka, a sobie jakiegos fajnego klasyka spod znaku Plejad czy 3 diamentow B)

 

 

p.s. Skoda oczywsicie tez wchodzi w rachube jako zono-woz/rodzino-woz - czekam na obiecanego sredniego SUV'a :twisted::mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z fanklubu sfrustrowanych wielbicieli Vaga powiedział, że człowieka określają jego czyny i zachowanie, nie samochód. Z tym się zgodzę. Szkoda tylko, że uważają się za reprezentatywnych marki Subaru jak to podkreślają, a zachowują się zmanierowane ciotki nie potrafiące przyjąć krytyki, ( pomijam na temat Skody, ale  chociażby pod względem pisowni ) :biglol:   Smutne, że mamy tak zniewieściałe społeczeństwo :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@eddie_gt4, trochę ubiegłeś mnie w tym co właśnie chciałem napisać.

 

Dyskutujecie o Skodzie i Subaru  mając głównie na myśli obecną ofertę. Jednak wielu z nas użytkuje też starsze modele.

 

Dziś pokonałem trochę kilometrów moim "GT-kiem" i generalnie banan nie schodził z twarzy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że auto jest mocno pełnoletnie :) 

Chciałbym zapytać, czy jest jakaś fajna alternatywa ze stajni Skody z tamtych lat? ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...