Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bmw 328xi Gran Turismo

Jak Opel Vectra.

 

:biglol:

Na żywo jest jeszcze gorzej ;).
Nie zgodze sie. Tendencyjnie wybraliście malo atrakcyjne zdjecie. Forka tez mozna w ten sposob szybko skreslic ;)

 

W garazu stoi biala na ciemnej feldze i ladnym brazowym srodku. Moim zdaniem ciekawe auto, do tego malo kto wie, ze ma wiecej miejsca z tylu niz seria 5! i bagaznik wiekszy niz seria 3 kombi do tego miejsca nad glowa wiecej niz zwykła 3. Naturalnie prowadzi sie zaj.... - jak to BMW. Tym bardziej seria 3.

 

O rodzajach wnetrz, foteli, ich rodzajow i podparc ledzwiowych, masazach czy opcji sportowych i rodzajow kierownic dla przyzwoitosci nie wspomne ;)

 

Moim zdaniem dużo ciekawsza niz 5 GT.

 

P.S. Jak jestem/bylem milosnikiem jakiejkolwiek marki samochodowej, to nie Skody :biglol: jak tu...nieważne ;) - tylko wlasnie BMW.

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wdając się w polemikę czy Skoda czy Subaru jest najmojsze wydaje mi się, że jest coś o czym się tutaj zapomina a być może ma to całkiem spore znaczenie przy kupnie samochodu. Mianowicie dostępność salonu i serwisu w miejscowości gdzie się mieszka.

Jak dla mnie do niedawna było to kryterium numer jeden. Nawet nie patrzyłem w stronę samochodów które nie miały serwisu i salonu na miejscu.

Żonę zostawiałem z samochodem na kilka miesięcy samą i nie mogłem sobie pozwolić na to żeby z byle duperelą gwarancyjną musiała jechać do drugiego miasta.

Dopiero po zmianie systemu pracy zdecydowałem się na Subaru gdzie salon/serwis mam blisko 100km od domu.

Salony i serwisy Skody są prawie wszędzie.

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bmw 328xi Gran Turismo

Jak Opel Vectra.

 

:biglol:

Na żywo jest jeszcze gorzej ;).
Nie zgodze sie. Tendencyjnie wybraliście malo atrakcyjne zdjecie. Forka tez mozna w ten sposob szybko skreslic ;)

 

W garazu stoi biala na ciemnej feldze i ladnym brazowym srodku. Moim zdaniem ciekawe auto, do tego malo kto wie, ze ma wiecej miejsca z tylu niz seria 5! i bagaznik wiekszy niz seria 3 kombi do tego miejsca nad glowa wiecej niz zwykła 3. Naturalnie prowadzi sie zaj.... - jak to BMW. Tym bardziej seria 3.

 

O rodzajach wnetrz, foteli, ich rodzajow i podparc ledzwiowych, masazach czy opcji sportowych i rodzajow kierownic dla przyzwoitosci nie wspomne ;)

 

Moim zdaniem dużo ciekawsza niz 5 GT.

 

P.S. Jak jestem/bylem milosnikiem jakiejkolwiek marki samochodowej, to nie Skody :biglol: jak tu...nieważne ;) - tylko wlasnie BMW.

Cośtam cośtam non disputantum. Mi się ten samochód podoba, brałem go nawet pod uwagę dla siebie. W związku z powyższym wziąłem go nawat na jazdę próbną. I tu niestety zonk. Po pierwsze nie jeździ to jak BMW. Nie mówię, że źle, ale BMW to nie jest. Już chyba lepiej prowadzi się X3, a przynajmniej bardziej jak się tego spodziewasz. Po drugie - szum z uszczelek szyb. Przy ogólnym niezłym poziomie wyciszenia ten fakt tak się rzuca w oczy (uszy) , że pow 130 co chwilę "domykałem" okna. W zestawieniu z ceną (po rabatach) 207 kPLN samochód odpadł. Jeśli już wolałbym 3er kombi, nawet jako rodzinowóz. GT wymaga jak dla mnie za dużo kompromisów

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie śledzę juz tego wątku bo zwyczajnie się nie da ale widzę że juz nawet BMW wpłynęło :D

 

Nie ściemniaj. Śledzisz tylko się nie ujawniasz. Staniesz do walki gdy "Ałdi" wejdzie na tapetę  ;):P:biglol:

Takie juz tu teorie wypływają że siła rzeczy śledzić trzeba dla funu bynajmniej nie żeby zabierać głos ;)

Widzalem Ałdi wpłynęło juz parę razy przy okazji TSI no ale cóż ja będę ekspertów puczal więc dałem sobie spokó :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...