Skocz do zawartości

Upust przy kupnie nowego OBK


Tomasz Pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
W dniu 17.07.2018 o 04:47, Tomasz Pa napisał:

katalogowo $40k można kupić za $32k. Czy polscy dealerzy też mają takie pormocje

Nie.

 

Pozdrowienia

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2018 o 04:47, Tomasz Pa napisał:

Hej, w USA 3.6 touring ktory jest katalogowo $40k można kupić za $32k.

gdzie? Na 2018 w Pensylwanii nie ma żadnych promocji....Outback 3.6R Touring z nawigacją i starlinkiem $41.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎17‎.‎07‎.‎2018 o 04:47, Tomasz Pa napisał:

Hej, w USA 3.6 touring ktory jest katalogowo $40k można kupić za $32k. Czy polscy dealerzy też mają takie pormocje (pomijam brak 3.6 w ofercie)?

 

no to trzeba się pospieszyć bo wykupią... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest zbyt ogólnie aby definitywnie stwierdzić, że "nikt nie daje takich upustów". Jeśli auto jest np. demówką z zeszłego roku to -20% jest do zrobienia. Z tego co widzę u naszych dilerów to demówki z 2018 są około 7-8% tańsze na "dzień dobry" co oznacza 7-8% + dywaniki na "do widzienia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Xawery1939 napisał:

gdzie? Na 2018 w Pensylwanii nie ma żadnych promocji....Outback 3.6R Touring z nawigacją i starlinkiem $41.000

Jak to nie ma promocji, przecież pisze ze katalogowo $40000, a Ty masz za $41000, salon zrobił sobie promocje :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RoadRunner napisał:

Pytanie jest zbyt ogólnie aby definitywnie stwierdzić, że "nikt nie daje takich upustów". Jeśli auto jest np. demówką z zeszłego roku to -20% jest do zrobienia. Z tego co widzę u naszych dilerów to demówki z 2018 są około 7-8% tańsze na "dzień dobry" co oznacza 7-8% + dywaniki na "do widzienia".

No fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2018 o 01:20, adamW202 napisał:

 Może spadł z lawety, nikt takich upustów nie daje (na dobry i nigdy nie uszkodzony samochód) a jeśli znajdziesz kiedyś to bierz w ciemno!

Poczytajcie forum Subaru outback.org, pelnonjest ludzi którzy dostali takie e oferty ja sam mam na mailu jak poniżej:

 

2018 Subaru Outback 3.6R Touring CVT (JDL-31) (Stock #: XXXXX)
Crystal White Pearl
Java Brown Leather Interior
Option Package 31
Standard Model 
Popular Package #3a
Ext Auto Dim Mirror 
Crossbars - Touring 
All-Weather Floor Liners
Rear Seat Back Protector
Door Edge Guards

 

MSRP: $40,693
Invoice: $37,736
YOUR PRICE: $32,736 

 

 

Podobna ofertę mam od kilku innych dealerów, ale ta jest najlepsza. Do tego dochodzi -500USD za kupon od ambasadora i -500 za kupno kolejnego Subaru.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomasz Pa napisał:

Poczytajcie forum Subaru outback.org, pelnonjest ludzi którzy dostali takie e oferty ja sam mam na mailu jak poniżej:

 

2018 Subaru Outback 3.6R Touring CVT (JDL-31) (Stock #: XXXXX)
Crystal White Pearl
Java Brown Leather Interior
Option Package 31
Standard Model 
Popular Package #3a
Ext Auto Dim Mirror 
Crossbars - Touring 
All-Weather Floor Liners
Rear Seat Back Protector
Door Edge Guards

 

MSRP: $40,693
Invoice: $37,736
YOUR PRICE: $32,736 

 

 

Podobna ofertę mam od kilku innych dealerów, ale ta jest najlepsza. Do tego dochodzi -500USD za kupon od ambasadora i -500 za kupno kolejnego Subaru.

To kupuj, nad czym się zastanawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem co to obchodzi przeciętnego użytkownika forum Subaru Import POLSKA

Mnie sympatyczny sprzedawca powiedział w 2015 " obk kosztuje x ja mam y marży mogę zaproponować cenę z i nic więcej. I sciemniał bo dołożył jeszcze dywaniki. Kupujesz samochód nie rabat koniec końców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krist napisał:

Nie do końca rozumiem co to obchodzi przeciętnego użytkownika forum Subaru Import POLSKA

Mnie sympatyczny sprzedawca powiedział w 2015 " obk kosztuje x ja mam y marży mogę zaproponować cenę z i nic więcej. I sciemniał bo dołożył jeszcze dywaniki. Kupujesz samochód nie rabat koniec końców

Wiesz, ale to jest tak, ze każdy lubi mieć poczucie, ze "dobrze kupił" bo świetnie negocjował. Potem będzie ze szwagrem przy opijaniu opowiadać, jak to się ścisnęło tego dealera, No normalnie krew na zębach i płakał jak wychodziłem ;)

Taki syndrom. Zauważ, ze 90% kupujących auta drogie, zaczyna od "świetnie kupiłem, dali mi rabat taki to a taki...". To taka gra - sprzedawca zawyża cenę produktu żeby dać satysfakcję kupującemu udzielając rabatu. I wszyscy "Happy". :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamin napisał:

Wow, i to jest właściwa cena, wyjaśniająca dlaczego Subaru w Stanach jest tak popularne :)za takie pieniądze mielibyśmy same subaraki na ulicach

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Wiesz, ale to jest tak, ze każdy lubi mieć poczucie, ze "dobrze kupił" bo świetnie negocjował. Potem będzie ze szwagrem przy opijaniu opowiadać, jak to się ścisnęło tego dealera, No normalnie krew na zębach i płakał jak wychodziłem ;)

Taki syndrom. Zauważ, ze 90% kupujących auta drogie, zaczyna od "świetnie kupiłem, dali mi rabat taki to a taki...". To taka gra - sprzedawca zawyża cenę produktu żeby dać satysfakcję kupującemu udzielając rabatu. I wszyscy "Happy". :)

 

 

Mieszkałem w kilku krajach i wszędzie gdy ktoś kupował prywatnie samochód starał się negocjować. Ba, w wielu miejscach ludzie pytali się o rabaty kupując sprzęt AGD czy coś w tym stylu. Nie ma co dorabiać ideologii, że robi się to po to aby chwalić się przy kielichu. Jeśli można zapłacić mniej teo dlaczego tego nie robić ? Tym bardziej, że często wystarczy o to ZAPYTAĆ i nie trzeba chodzić 10 razy, marudzić, itp.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RoadRunner napisał:

Mieszkałem w kilku krajach i wszędzie gdy ktoś kupował prywatnie samochód starał się negocjować. Ba, w wielu miejscach ludzie pytali się o rabaty kupując sprzęt AGD czy coś w tym stylu. Nie ma co dorabiać ideologii, że robi się to po to aby chwalić się przy kielichu. Jeśli można zapłacić mniej teo dlaczego tego nie robić ? Tym bardziej, że często wystarczy o to ZAPYTAĆ i nie trzeba chodzić 10 razy, marudzić, itp.

Dokładnie tak! Ja tez zawsze pytam o rabat i dostaję. Nawet jak kupuje większa ilość np odzieży. 

Sprzedawcy to rozumieją i wszyscy wchodzą w ta konwencję. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...