Skocz do zawartości

Wypadek Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skrzyżowanie Sobieskiego z Idzikowskiego. Ja w kierunku Centrum, focus w przeciwnym kierunku, na pasie do skrętu w lewo. Obaj zielone światło, ja 200 m wcześniej ruszyłem ze skrzyżowania lewym pasem, on "tradycyjnie" nic nie widząc postanowił skręcić :evil: Uciekałem w prawo i uderzyłem na wysokości jego drzwi pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość jechał służbowym focusem CBŚ.

:shock: no chlopie... teraz to podpadles :wink: teraz sie zaczna masowenaloty na posiadaczy Subaru :lol:

W kazdym razie dobrze, ze wylazles z tego calo. Rozumiem, ze jesli chodzi o okreslenie sprawcy, to nie bylo watpliwosci? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: no chlopie... teraz to podpadles :wink: teraz sie zaczna masowenaloty na posiadaczy Subaru :lol:

 

Śmichy chichy, ale żeby Ci teraz Hogi nie dociekali, czy też może miałeś niehomologowane powietrze w oponach albo nieważną gaśnicę, co może w kapitalny sposób wpłynąć na kwalifikację czynu oraz określenie winy... :roll:

 

Trzymaj się tam i wracaj do formy jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: no chlopie... teraz to podpadles :wink: teraz sie zaczna masowenaloty na posiadaczy Subaru :lol:

 

Śmichy chichy, ale żeby Ci teraz Hogi nie dociekali, czy też może miałeś niehomologowane powietrze w oponach albo nieważną gaśnicę, co może w kapitalny sposób wpłynąć na kwalifikację czynu oraz określenie winy... :roll:

 

Trzymaj się tam i wracaj do formy jak najszybciej!

 

Zgadzam sie z moimi przedmówcami, teraz to sie może (ale nie musi) zacząć "zabawa" - oni zawsze chcą odwrócić kota ogonem :evil:

 

Trzymaj się hogi

 

 

PS. Spot w piatek w Galeonie aktulany? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, faktycznie teraz zacznie sie dziubanie przy temacie. Jesli co prawda kobieta jest na OIOMie to juz jest zwolnienie powyzej 7-miu dni - wiec tutaj to prokuratura wchodzi. Wazne tez co napisano w protokole na miejscu wypadku i komu zaproponowano zasilenie budzetu miejskiego odpowiednia kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co napiał hogi sprawcą będzie w Focus, choćby nie wiem jak się zapierał. Ewidentne wymuszenie pierwszeństwa. Zaliczyłam dokładnie to samo kilka lat temu, nawet całkiem niedaleko tej krzyżówki. hogi może najwyżej dostać mandat za prędkość, jeśli ją określą. Z "ratowania" prawą stroną domyślam się, że hamowanie było, więc pewnie coś tam określą. Za ewentualne gaśnice i inne homologacje też najwyżej mandaty.

Gdyby się pyknęli jadąc w tym samym kierunku, byłby materiał do spekulacji, ale skoro Focus zjeżdżał ze skrzyżowania, to miał obowiązek puścić wszystkich, choćby był i papieżem ;)

hogi, grunt że wszyscy żywi, teraz musisz być tfardzielem ;) Jakby Ci próbowali wmówić winę, to wiesz gdzie pisać. Porozmawiamy z czwartą władzą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina oczywista kierowcy focusa. Mam dwóch świadków, którzy sami się zgłosili na miejscu.

Gość, który miał zamiar skręcić za focusem i jeszcze jeden, który jechał prosto.

Na miejscu (w szpitalu) po dmuchaniu w alkomat, policjanci czekali czy ja będę hospitalizowany i czy mogą zakończyć sprawę z winy tamtego.

Ogólnie naroiło się od CBŚ, bo gość chyba wziął sobie służbowe auto w czasie służby i po cichu. Odebrał żonę z pracy i chciał ją podrzucić do domu. Nie miał dokumentów samochodu, tylko jakąś kartę drogową(wewnętrzny dokument), do tej pory nie podali mi nr polisy.

Szkic z sytuacji zrobił holownik z Link4 na podstawie dokumentów patrolu WRD na miejscu.

Policjanci cały czas mówili, że tamten jest sprawcą a ja poszkodowanym.

Gość podobno w nocy nie chciał przyjąć do wiadomości, że jest winny.

Czuję, że zacznie się walka.

a2dc926ed45ef62em.jpg

 

Ja to A. Focus B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...