Skocz do zawartości

Wypadek Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hogi trzymaj sie.prawnika mam jak by co takiego ze nawet kaczki by wsadzil !

natomiast mysle a i mam pewne doswiadczenia z cbs beda chceli to wyciszyc a nie robic afere.bez paniki.sam tez nie wybiegaj przed szereg.w takich sytuacjach trzeba dzialac powoli i z umiarem.zaczniesz robic dym to sam sie wykonczysz z nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parszywa historia.

Co gorsza z Subarynki prócz wyprzedaży częśći to chyba nic już nie będzie.

Kij z tym . Chłopie, żyjesz, babka z Focusa też. Tego patafiana rozliczy policja. Poza tym z autopsji wiem ,że najważniejsza jest notaka policyjna, bo tego żadna ubezpieczalnia nie podważy.

Z tego co widzę masz tu ogromne wsparcie i nie o pocieszanie mi tutaj chodzi.

Wracaj szybko do formy bo już tam gdzieś czeka na Ciebie nowa,niebieska piękność.

 

Czołem!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parszywa historia.

Co gorsza z Subarynki prócz wyprzedaży częśći to chyba nic już nie będzie.

Kij z tym . Chłopie, żyjesz, babka z Focusa też. Tego patafiana rozliczy policja. Poza tym z autopsji wiem ,że najważniejsza jest notaka policyjna, bo tego żadna ubezpieczalnia nie podważy.

Z tego co widzę masz tu ogromne wsparcie i nie o pocieszanie mi tutaj chodzi.

Wracaj szybko do formy bo już tam gdzieś czeka na Ciebie nowa,niebieska piękność.

 

Czołem!! :wink:

 

juz czeka na ciebie......wspania niebieska dacia logan :)

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa :sad: , całkiem konkretny dzwon :shock: , jak juz wszyscy mówili dobrze ze jesteś cały, mam nadzieję ze pasażerka focusa też wyjdzie z tego bez wiekszego uszczerbku. Samochód to tylko blacha do której sie czasem mocno przywiązujemy, ale bedzie nastepny pewnie jeszcze szybszy i fajniejszy. Głowa do góry :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, przykra sprawa :cry: najwazniejsze ze wszyscy cali i ze kazdy bedzie mial jeszcze okazje co nieco przemyslec.Wszyscy uczymy sie na bledach pod warunkiem ze za duzo nie kosztuja :roll: Wracaj za kierownik jak najszybciej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, po pierwsze, 3maj sie, to najwazniejsze :!:

 

 

po drugie, pare lat temu miałem identycznego dzwona w Krakowie, gość poprostu zajechał mi drogę przecinając mój tor jazdy, bo chciał skręcic w lewo.

Wyq....em mu tak, ze polonez rozjechał sie na dwie części, na szczęście poszkodowanych nie było, bo jechał sam.

Też mial jakieś plecy, bo mimo ewidentnego wskazania sprawcy przez policję ( czyli jego) gostek sie nie przyznał i sprawa poszła do sądu.

Załatwił se swiatków, których na miejscu zdarzenia nie było, ale on ich przyprowadził na rozprawę, ze niby to zapier....em jak szalony itp itd.

Zrobili mnie współwinnym zdarzenia :!:

 

 

bądź czujny :!:

 

i weź auto do siebie, bo jeszcze cos przy nim między czasie zmajstrują :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zna to skrzyżowanie to wie, że wcześniej z 200 metrów jest skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną.

Musiałbym mieć niezły czas na 1/4 mili

Mogłem mieć niewiele ponad 50 może 60 km/h, ale żadnych śladów hamowania nie było.

oj hogi, coś kręcisz :twisted: Tak dla rozrywki startując dzisiaj z tych wcześniejszych świateł poleciałam "dnem" i na Idzikowskiego już mi zegarek stał na 100 (dalej nie leci, bo się spsuł :mrgreen: ). A jak szybko się mój samochód rozpędza, to chyba nie muszę pisać? :roll: ;)

i weź auto do siebie, bo jeszcze cos przy nim między czasie zmajstrują

A to nie jest gupia myśl. Pomijając że zmajstrują, to rozdrapią wszystko wszystkie. Mię ukradli nawet stare zdechłe głośniki w czasie kiedy byłam w śpitalu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...