Skocz do zawartości

Wypadek Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Zasada jest taka, że jeżeli sa problemy, to najpierw naprawa idzie z Twojego autocasco, a później rozliczaja polisę OC sprawcy. Tak miałem z zarządem dróg wojewódzkich.

 

Fajnie, tylko wszystkie znizki diabli biora. Jezeli nie masz znizek to w nastepnym roku przy ubezpieczeniu auta dostaniesz zwyzke.

E e. Zniżki mam full.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z własnego doświadczenia wiem, że na zgłoszenie szkody jest 7 dni.To ,że kierowca Focusa jest jeszcze u kitlarzy nie powinno mieć wpływu na postępowanie odszkodowawcze (co za słowo?? :mrgreen: ) Trzeba poinformaować boską uUniquę i dowiedzieć się od policji co dalej. Podstawą do przyznania odszkodowania jest notatka policyjna, tą można sporządzić dopiero gdy ten patafian przyjmie mandat, nie przyjmie leżąc w szpitalu .... generalnie proponuję działać, nawet jeśli naprawa musiałaby iść z własnego AC.Po rozstrzygnięciu winy zwrócą kasę.Jeśli nie od razu to na pewno wyrokiem sądu....bo tu zalatuje rozprawą. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi - ogłoszenie francuskie o bugaju to ściema - taki nr telefonu nie istnieje ani we Francji, ani w Niemczech.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka, że jeżeli sa problemy, to najpierw naprawa idzie z Twojego autocasco, a później rozliczaja polisę OC sprawcy. Tak miałem z zarządem dróg wojewódzkich.

 

Fajnie, tylko wszystkie znizki diabli biora. Jezeli nie masz znizek to w nastepnym roku przy ubezpieczeniu auta dostaniesz zwyzke.

 

Zabierają 10% przy wypłacie z AC ale po ściągnięciu kasy z OC sprawcy zwracają te procenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle - oba wypadki są mi znajome, pierwszy to Hogi, oczywiście, a drugi to wspólny mój i Włochatego znajomy :shock:

 

Dodam tylko, że z Marcinem W., reporterem na motorku z TVP3, chodziłem do liceum. Czyli sami znajomi. Ale nie wiem, czy w tym kontekście to teges, czy nie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS napisał/a:

:shock: Ale co ma piernik do wiatraka?

 

Nie wiem, tak mi powiedzieli w WRD.

 

 

Tak to działa, procedura wypadkowa tez jest inna jak mamy doczynienia z samochodem służbowym Policji. Chyba tutaj trzeba eksperta forumowego ściągnąć :-/

 

MAN 111 :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, dzięki, tak myślałem. Masz u mnie browara. :mrgreen:

 

 

Maj pleźer! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...