Skocz do zawartości

Wypadek Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to wina kierownika focusa to czeka Cie walka z ubezpieczalnia. latwo nie bedzie i jest duza szansa ze niestety nie bedziesz zadowolony. Jezeli poniosles szkode na zdrowiu powyzej 7 dni to chyba bedziesz mogl sie ubiegac o odszkodowanie od kierownika focusa.

 

jesli twoja wina (moga sie o predkosc przyczepic) to niestety moze byc nie za wesolo. Znam to bardzo dobrze wiec jesli chcesz wiedziec to wal na pw

 

 

edit: dopiero przeczytalem poprzedni post hogiego.

 

Patrzac na rysunek i ze nie bylo innych uczestnikow ruchu to kierownik focusa to ladny debil :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za pomoc.

barbie, minimus, jeżeli będzie potrzebna zgłoszę się do Was.

Najpierw przesłuchanie na Waliców w WRD.

Pasażerka o 2 w nocy była na OIOMie ale podobno odzyskała przytomność.

Jeszcze raz dzięki wielkie wszystkim za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia, bo jeżeli gość ją przegra, to jest umoczony na amen, więc czuję, że trzeba się przygotować do tematu. Niestety, on też może mieć świadków, którzy zeznają np. że jechałeś bez świateł, z prędkością podświetlną albo coś w tym stylu. Więc może się to różnie skończyć, od współwiny począwszy - ale bardzo dobrze, że WRD było na miejscu - będzie im się ciężej wycofać z zeznań. Pilnuj protokołów które otrzymałeś, bo czasem lubią zniknąć. Trzymam kciuki, a czwartą władzę już warto ruszyć, Barbie ma rację. Zrób zdjęcia auta - TVN czy inny Fakt lubią takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie bylo innyh uczestnikow ruchu to kierownik focusa to ladny debil :evil:

_________________

Szkic jest tak zrobiony.

Skręcali z jednej i drugiej strony. On nic nie widział i postanowił i tak skręcić. Spieszyło mu się.

Zdjęcia nadają się do galerii "martwych" subaraków a nie do rannych :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, a czwartą władzę już warto ruszyć, Barbie ma rację. Zrób zdjęcia auta - TVN czy inny Fakt lubią takie rzeczy.

Będę miał lepsze zdjęcia.

Na miejscu było dużo osób z kamerami i aparatami ale nie wiem kto.

Jak ktoś ma jakieś dobre kontakty to będę mógł podrzucić jakieś zdjęcia.

Chyba łatwo to się nie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał lepsze zdjęcia.

Na miejscu było dużo osób z kamerami i aparatami ale nie wiem kto.

Jak ktoś ma jakieś dobre kontakty to będę mógł podrzucić jakieś zdjęcia.

Chyba łatwo to się nie skończy.

 

Barbie, działaj, jeżeli możesz - choćby info w lokalnym www warszawkim - ogarniesz? Hogi, lepsze zdjęcia. Gdzie wrak stoi?

 

Przykład materiału - http://www.tvn24.pl/-1,1523412,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ogarnę, ale najpierw musi być o czym pisać. Na razie sam wypadek hogi może opisać tu http://www.alert24.pl/alert24/0,0.html

Jak się zaczną jakieś problemy, to mogę coś porzeźbić. Na razie nie ma jeszcze powodu do paniki, bo wszelkie przeczucia, że nie będzie lekko są na razie tylko przeczuciami. Czilałt, zobaczymy co będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie naroiło się od CBŚ, bo gość chyba wziął sobie służbowe auto w czasie służby i po cichu. Odebrał żonę z pracy i chciał ją podrzucić do domu. Nie miał dokumentów samochodu, tylko jakąś kartę drogową(wewnętrzny dokument), do tej pory nie podali mi nr polisy. Szkic z sytuacji zrobił holownik z Link4 na podstawie dokumentów patrolu WRD na miejscu.

Policjanci cały czas mówili, że tamten jest sprawcą a ja poszkodowanym.

 

To niestety :evil: wróży kłopoty, smutas z cbś będzie kombinował to pewne :evil:

 

Hogi - trzymaj się :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co krakać. Skoro policja od razu stwierdziła, że to Hogi jest poszkodowanym, to raczej trudno będzie im się z tego wycofać. Z tego co rozumiem na razie sprawy idą w dobrym kierunku, i trzeba jedynie przypilnować, żeby doszły do szczęśliwego (choć w nieszczęściu) finału.

 

Hogi trzymam kciuki za dobry finisz. BTW - masz się czym przemieszczać? Mogę Ci Hondę pożyczyć jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre i dobrze, ze wszyscy zyja. kilka razy w tym miejscu prawie przydzwonilem podobnie, kiedy niektorzy podobnie zrobili, a co wiecej jeszcze nawrotke robili bezmyslnie. a ze kolo z CBS to nie znaczy, iz musi kombinowac. sa swiadkowie i nie pozwola sobie raczej na kompromitacje przed sadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi,przykra sprawa ale ważne że szkód osobowych u Ciebie nie było, pasażerki szkoda a co do ew. problemów to dobrze się przygotować choć sprawa raczej jest jasna ale koledzy sprawcy mogą robić różne myki bo gostkowi może grozić strata kasy za naprawę autka, wydalenie ze służby plus prokurator za szkody u pasażerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi strasznie mi przykro z powodu Subaryny i emocji tych negatywnych :sad:

Na zdjęciu strasznie to wygląda - dla tego jest się z czego cieszyć że wyszedłeś z tego

bez szwanku. Żonie musiało nieźle ulżyć :shock:

A o kierowniku focusa - szkoda gadać. Za głupotę trzeba bulić - mam nadzieję że sporo za to straci (żebyś Ty zyskał :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...