Skocz do zawartości

Co to za przycisk?


himber

Rekomendowane odpowiedzi

W Foresterze identyczny przycisk oznacza właczanie podgrzewania wycieraczek ( pasek na przedniej szybie) oraz jednocześnie lusterek.

Dokładnie tak jest. Jeżeli na przycisku jest narysowana przednia szyba, to przyciskiem włącza się ogrzewanie przednich wycieraczek i lusterek.

(...) jak nie ma podgrzewania szyby to nie ma i podgrzewania lusterek

Może być osobny przycisk do ogrzewania samych tylko lusterek.

W Foresterze ogrzewanie lusterek nie jest sprzężone z ogrzewaniem tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się podłączyć do tematu typu do czego służy ten przycisk, bo albo coś ze mną jest nie tak albo ja nie wiem, DO CZEGO W GT SŁUŻy PRZYCISK BRIGHT, do czego się pytam, bo jak na razie to podświetlenie zegara mi się zmienia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pod wycieraczkami jest pas kilku nitek biegnący przez całą szerokość przedniej szyby.

 

W polskiej instrukcji nic o tym nie jest napisane, jak się okazało w angielskiej jest cała strona o tym magicznym przycisku :)

 

Muszę sprawdzić czy włączając owe ogrzewanie jednocześnie będzie grzanie lusterek. Mam osobny przycisk do ogrzewania lusterek zamontowany w drzwiach.

 

Dzięki Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mam pytanie- przewertowałem całą instrukcje i jakoś nie mogłem się doczytać do czego służy przycisk obok spryskiwacza reflektora ( środek deski rozdzielczej nad radiem), jest na nim napisane BRIGHT i jakieś kółko obok :grin: może ktoś ma pojęcie do czego on jest ??

z góry dzięki za info :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk z kółeczkiem BRIGHT służy do mocniejszego podświetlenia zegarka . Gdy włączysz światła on przyciemnia się ,w nocy to dobrze ale w dzień jest słabo widoczny dlatego masz możliwość podświetlić go mocniej . I to dobry patent bo w hondzie jadąc na świtłach w dzień był on niewdoczny . A SUBARU ma taki fajny pstryczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a u mnie przez pewien czas przy wlaczonym przycisku "BRIGHT", jasniej podswiecalo sie (teraz juz nie :grin: ) rowniez i oswiecenie regulatora poziomu reflektorow... :mrgreen:

 

mam kilka dodatkowych pytan:

- do czego sluzy ten przycisk tuz za kierownica? (u mnie po jego wcisnieciu wlaczaja sie wszystkie swiatla postojowe)

- czy przy wlaczonym silniku sa podswietlane wlaczniki przednich i tylnego halogena? bo umnie jest podswietlony tylko wlacznik przednich halogenow... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do czego sluzy ten przycisk tuz za kierownica? (u mnie po jego wcisnieciu wlaczaja sie wszystkie swiatla postojowe)

Możesz zostawić samochód na światłach pozycyjnych wyjmując kluczyk ze stacyjki.

 

- czy przy wlaczonym silniku sa podswietlane wlaczniki przednich i tylnego halogena? bo umnie jest podswietlony tylko wlacznik przednich halogenow... :roll:

Powinny być, często się przepalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do czego sluzy ten przycisk tuz za kierownica? (u mnie po jego wcisnieciu wlaczaja sie wszystkie swiatla postojowe)

Wlasnie do tego - do wlaczenia swiatel postojowych :)

 

- czy przy wlaczonym silniku sa podswietlane wlaczniki przednich i tylnego halogena? bo umnie jest podswietlony tylko wlacznik przednich halogenow... :roll:

Tak - o ile pamietam to przod na zielono a tyl na pomaranczowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie do tego - do wlaczenia swiatel postojowych :)

tak tez myslalem (dziwny patent :mrgreen: )

 

Tak - o ile pamietam to przod na zielono a tyl na pomaranczowo.

chodzi mi o podswietlenie niewlaczonych przyciskow... po wcisnieciu, tak jak napisales, wlacznik przednich pali sie na zielono, tylnego - pomaranczowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...