Skocz do zawartości

Co to za przycisk?


himber

Rekomendowane odpowiedzi

marcin@klubsubaru.pl napisał/a:

Tak - o ile pamietam to przod na zielono a tyl na pomaranczowo.

 

chodzi mi o podswietlenie niewlaczonych przyciskow... po wcisnieciu, tak jak napisales, wlacznik przednich pali sie na zielono, tylnego - pomaranczowo

 

oba na pomoarańczowo, przy włączeniu, jak wyłączone to oba na zielono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tak pasjonującym temacie nie mogę sobie odmówić wzięcia udziału.

Uwaga : u mnie jak u hogi-ego :mrgreen:

 

G.

 

PS. Dyscyplina dodatkowo : jak to jest z podświetleniem panela sterowania szybkami i pozycjami lusterek . Powinien się świecić, ili niet ? U mnie świeci się tylko przycisk AUTO. Rozebrałem dziadostwo ale miejsca na żarówki to ja tam nie widzę.

PSS. Dyscyplina dodatkowa nr 2 - gdzie w Warszawie można zlutować "syndrom rezystora 510" - wiadomo zegarek wciąż pokazuje brak godziny. Ćwinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pomarańczowo palą się "ideogramy" w przyciskach, gdy zielony kapturek żarówki popęka od gorąca, albo gdy ktoś wymienił już żarówkę w przycisku, z zielonokapturzastej na zwykłą :wink:

czyli twierdzisz, ze normalnie te "ideogramy" halogenow (przod & tyl) u GT'eka powinny palic sie na zielono?

no to pewnie jakis kolejny patent od Subaru, bo o ile mi wiadomo, to we wszystkich autach przednie halogeny maja zielone "ideogramy", a tylne - pomaranczowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSS. Dyscyplina dodatkowa nr 2 - gdzie w Warszawie można zlutować "syndrom rezystora 510" - wiadomo zegarek wciąż pokazuje brak godziny. Ćwinia.

Jeżeli zegarek wyjmiesz sam to zrobi ci to dowolny elektronik, jeżeli nie, to większość zakładów ogarniających instalacje elektryczne w autach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, halogeny tylne :?: :shock:

halogeny = swiatla przeciwmgielne (sorry, srot myslowy :smile: )

 

Czy wiesz na pewno, co to jest ideogram ? To ten znaczek - symbol na przycisku. Nie chodzi mi o lampkę sygnalizującą włączenie, także wbudowaną w przycisk.

myslalem, ze to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podepnę się, a co :wink: . Czy moglibyście mi powiedzieć, czy lewa boczna szyba (tylna)w starym forku również jest podgrzewana? Widzę, że ma plątaninę drucików, ale nie zauważyłam, żeby się "odchuchiwała" przy włączeniu ogrzewania czy to tylnej szyby, czy to przedniej (wycieraczki). Coś mam zepsute, czy to tylko taka ozdoba? ;) A może nie wiem, gdzie się to włącza :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lewej stronie to mam trzy włączniki - przednie fog, tempomat i ogrzewanie przedniej szyby. Pod radiem jest kieszonka, schowek... tam może wsadzę? Radio zamierzam zmienić i będę miał jeszcze jedno miejsce bo z dwóch DIN zrobi się jeden... Chciałem wiedzieć gdzie są te włączniki w EU spec. A samopoziomujące zawieszenie? tego to chyba nie mam. Zajrzę do książek ale poza "cold weather package" czyli wszystko możliwe podgrzewane nie ma nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w forku turbo z 99 ogrzewanie wycieraczek jest samo, a ogrzewanie szyb jest razem z ogrzewaniem lusterek............, czyli odwrotnie jak pisaliście.....

Hogi u Ciebie będzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w forku turbo z 99 ogrzewanie wycieraczek jest samo, a ogrzewanie szyb jest razem z ogrzewaniem lusterek............, czyli odwrotnie jak pisaliście.....

Hogi u Ciebie będzie tak samo

Jak kiedyś przyjdzie do nas zima to sam sprawdzę jak jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...