Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Durbos napisał:

Fabia Proto? Ciekawe co to? Boję się że to tylko kwestia budżetu, Chuchała Proto

Pewnie to Fabia od Evolve(Siemanko z nimi współpracuje) co ostatnio Lisowski jechał na memoriale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły debiut Miko 

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/grzyb-po-raz-piaty-podium-marczyka,84078

To chyba jedno znajlepszych odkryć mlodychy talentów ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

Niezły debiut Miko 

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/grzyb-po-raz-piaty-podium-marczyka,84078

To chyba jedno znajlepszych odkryć mlodychy talentów ostatnich lat.

 

Jeszcze niedawno się ze mnie śmiali jak pisałem ze to nadzieja polskich rajdów.

 

Miko będzie jeździł w WRC. Zobaczycie. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

No na prawde imponujący jest i do tego ta regularność i mało dzwonów jak na prędkość / doświadczenie wiec nie będę sie z tobą kłócił ;) 

 

Kilka razy miałem okazje z Miko porozmawiać, czasem powisielismy na telefonie, czasem podczas rajdu. 

 

Ten gość ma taki fokus, tak analityczna głowę, talent i potrzebę ciągłej pracy ze ciezko uwieżyć. 

 

Juz kiedyś pisałem chyba, na ubiegłorocznej Gali Motorsportu ludzi chodzili dumni, puszyli się, cieszyli z sukcesów a Miko siedział i kminił, rozmawiał z innymi zawodnikami o konkretnych sytuacjach na rajdzie i jak rozwiązania dana sytuacje. Wyglądał jakby to co do tej pory osiągnął można opisać... za mało, za wolno, muszę się jeszcze tyle nauczyć. 

 

Z drugiej strony bardzo chętnie pomaga i dzieli się swoją wiedzą. 

 

Oby tak dalej!!

 

 

W dniu 12.04.2018 o 21:47, Dehnel napisał:

Jakby ktoś z Foruma na świdnickim zobaczył czerwonego Fiata z numerem 122 to ja ;)

023.thumb.jpg.41a910dd5af783ff8b2dba02ce328cdf.jpg

 

Trzymaj czarnego i blysczącym do góry, jest ma zdradziecko ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chojny napisał:

 

Kilka razy miałem okazje z Miko porozmawiać, czasem powisielismy na telefonie, czasem podczas rajdu. 

 

Ten gość ma taki fokus, tak analityczna głowę, talent i potrzebę ciągłej pracy ze ciezko uwieżyć. 

 

Juz kiedyś pisałem chyba, na ubiegłorocznej Gali Motorsportu ludzi chodzili dumni, puszyli się, cieszyli z sukcesów a Miko siedział i kminił, rozmawiał z innymi zawodnikami o konkretnych sytuacjach na rajdzie i jak rozwiązania dana sytuacje. Wyglądał jakby to co do tej pory osiągnął można opisać... za mało, za wolno, muszę się jeszcze tyle nauczyć. 

 

Z drugiej strony bardzo chętnie pomaga i dzieli się swoją wiedzą. 

 

Oby tak dalej!!

 

 

 

Trzymaj czarnego i blysczącym do góry, jest ma zdradziecko ;)

To chyba taki typ jak Lappi czy Sunninen.Co by nie robił to i tak bedzie niezadowolony bo wie ze mozna lepiej.Podoba mi sie takie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2018 o 10:14, chojny napisał:

Trzymaj czarnego i blysczącym do góry, jest ma zdradziecko ;)

tylko po czarnym zamierzam się poruszać i niespecjalnie szybko. Konfiguracja w tym roku jest wyjątkowo niesprzyjająca. A wogóle, to przez lata oglądania tego rajdu nabyłem koszmarnego respektu dla tych tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kukson napisał:

Raczej nie miał tyle czasu aby zapoznać się z autem

Niech ogarnia się na Dolnośląski i ogień.

Czas był , tylko ów wynalazek evolve , ma zwyczajne problemy techniczno/zapleczowe , już na memoriale w Wieliczce były , gdzie Lisowski nie dojechał do mety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carfit napisał:

Czas był , tylko ów wynalazek evolve , ma zwyczajne problemy techniczno/zapleczowe , już na memoriale w Wieliczce były , gdzie Lisowski nie dojechał do mety .

 

Na Memoriale padła nowa skrzynia, a w tym przypadku to chyba nie problemy techniczne tylko kwestia dogadania się dwóch stron, to zawiodło... Poza tym, nic nie ujmując Mateuszowi, jest wybitnym katem dla auta. Ale mimo wszystko nowa skrzynia powinna wytrzymać, więc nie dopatrywałbym się winy ze strony Evolve. Zawsze takie auto, kundelek, będzie miało problemy wieku dziecięcego...

Edytowane przez marcin_kielce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, marcin_kielce napisał:

a w tym przypadku to chyba nie problemy techniczne tylko kwestia dogadania się dwóch stron, to zawiodło...

bzdury ........ Wojtek zwyczajnie został delikatnie mówiąc wykiwany , dobrze że jak zwykle sytuację uratowała Dyrekcja , i Wojtek mógł swoich sponsorów wozić ........... Subaru.

 

Godzinę temu, marcin_kielce napisał:

Mateuszowi, jest wybitnym katem dla auta

następne bzdury , jak można zakatować sekwencyjną skrzynię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla załóg Subaru !!!! Słobodzian 1 miejsce w Open , i 8 w generalce , Harvi + Krzysiek z miażdżącą przewaga w HRSMP , brawa !!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2018 o 09:09, carfit napisał:

 

bzdury ........ Wojtek zwyczajnie został delikatnie mówiąc wykiwany , dobrze że jak zwykle sytuację uratowała Dyrekcja , i Wojtek mógł swoich sponsorów wozić ........... Subaru.

 

następne bzdury , jak można zakatować sekwencyjną skrzynię ?

 

jak to jak? Normalnie, chociażby mega agresywnie hamując skrzynią...Zapytaj ile kosztowała odbudowa auta po Memoriale 2017, jak jechał Lisu :D

 

co do Wojtka nie wiem, nie chcę siać zamętu. Każda strona ma swoje argumenty. Dla mnie wielka szkoda, że Wojtek nie pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...