Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy :)

 

 

 

Dziwna ta konferencja... czy tylko mi się wydaje że słabo to przygotowane i mało profesjonalnie?

 

Konkrety dwa, prowadzenie jakby właśnie wstali z wyrka i trzeba było usilnie z siebie coś wydukać, może teraz taka moda na luz ale wyszły 4 konkretne zdania, filmik, trzy pytania na krzyż i zaproszenie na kotleta. :blink:

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukson napisał:

Szczepaniak to chyba na obecną chwile najlepsza jak nie jedyna opcja na prawy fotel.

 

albo zagranica. ;)

 

Hołek tak startował. 

 

Kuzaj się szykował i ćwiczył angielski opis, sławne "To nie był fajf majnus" ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda i tu bedzie problem bo ciezko pokazać sie na rajdach których sie nie zna.

laik popatrzy i bedzie .....Uuu co to za mistrz Europy co nagle przyjeżdża na P5 czy P6 w klasie a siedzący w temacie zobacz z sprzodu nazwiska typu Rovampera , Tidemand , Kopecky czy Kamilli i bedzie wiedzal.Tylko ze decyzje podejmują zazwyczaj laicy.

pytanie tylko jaki ma na to plan Kajto bo w WRC2 nie ma wożenia sie na punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, turdziGT napisał:

To prawda i tu bedzie problem bo ciezko pokazać sie na rajdach których sie nie zna.

laik popatrzy i bedzie .....Uuu co to za mistrz Europy co nagle przyjeżdża na P5 czy P6 w klasie a siedzący w temacie zobacz z sprzodu nazwiska typu

 

Sorry, ale porównania nie da się uniknąć.

 

Czy Kubica znał rajdy w debiutanckim sezonie WRC2 ? No właśnie.  Jeszcze się rajd nie zaczął, a już biadolimy że wyniku nie będzie bo nie zna tras. Wierze ,że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jumpman napisał:

 

Sorry, ale porównania nie da się uniknąć.

 

Czy Kubica znał rajdy w debiutanckim sezonie WRC2 ? No właśnie.  Jeszcze się rajd nie zaczął, a już biadolimy że wyniku nie będzie bo nie zna tras. Wierze ,że będzie dobrze.

Hehe Trochę źle zrozumiale.Ja nie biadole że wyniku nie będzie po prostu napisałem że ma bardzo ciężkie zadanie żeby się zaprezentować w tych rajdach bo dodatkowi akurat w tym sezonie konkurencja w WRC2 jest na prawdę mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto myślę, że sobie poradzi potrzebował szansy którą wreszcie otrzymał, ja osobiście będę bardzo mocno trzymał za niego kciuki i dopingował, oby szczęśliwie i zawsze na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jumpman napisał:

 

Sorry, ale porównania nie da się uniknąć.

 

Czy Kubica znał rajdy w debiutanckim sezonie WRC2 ? No właśnie.  Jeszcze się rajd nie zaczął, a już biadolimy że wyniku nie będzie bo nie zna tras. Wierze ,że będzie dobrze.

Kubica i Kajetanowicz to zawodnicy innego kalibru, wg mnie nie może tu być mowy o żadnym porównaniu. 

 

Dobrze, że startuje, będzie można pokibicować, ale dużych szans mu nie daje, WRC2 to nie ERC. 

Edytowane przez Barton2B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barton2B napisał:

Kubica i Kajetanowicz to zawodnicy innego kalibru, wg mnie nie może tu być mowy o żadnym porównaniu. 

 

Też mam takie odczucia. Kajto jest bardzo dobry ale nie aż tak dobry.  

 

Kubica jest zwyczajnie nie z tej ziemi i tyle. 

 

Liczę bardzo na Miko Marczyka, że będzie połączeniem spokoju, wyrachowania, analitycznej jazdy Kajta i wielkiego talentu, tytanicznej pracy i tego magicznego czegoś, które ma Kubica. ;)

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barton2B napisał:

Noo, przeszedł tym do historii :)

Dla tych którzy nie widzieli:

 

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że właśnie ten intercom jest teraz u mnie w rajdówce ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...