Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczny rajd , ALL WRC warte każdych pieniedzy , świetne jest uczucie , jak z helikoptera , czy pokładu auta widzisz odcinki na których byłem i mogłem to śledzić live . Ech były to zajebiste czasy .... Może kiedyś jeszcze wrócą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kukson napisał:

Najfajniejsze jest to że w następnym rajdzie także zobaczymy Loeba :)

dokładnie , mało tego sceptycy powiedzą że to rajd domowy Loeba , a to gówno prawda , Jego domowy rajd to Alzacja gdzie  mieszkał , teraz mieszka w Szwajcarii . Ale czuje że będzie bardzo mocny na Korsyce

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jumpman napisał:

Citroen w spec asfaltowym

Myśle że będzie lepiej jak na szutrze , od dawień dawna Cyrtryna na asflacie jest bardzo szybka ,myśle że teraz za sprawą LOE , bedzie jeszcze lepiej , bo zespół zobaczył że to gość z pierwszej trójki WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał:

Nie wiem jak sobie poradzi Citroen w spec asfaltowym, ale forma Loeba z pewnością jest taka że może walczyć o wszystko. W sumie to jechał tak jak by nigdy nie miał przerwy.

Dokładnie wsiadł jak by ostatnim jego rajdem była Szwecja 2018.Ale widac ze mu sie podobało.Nowe samochody sporo szybsze ostra walka bo za jego czasów nie było tylu kierowco mogących realnie walczyć o zwycieztwo i Myse ze to mogą byc składniki ktore tworzą dla niego ten Challenge którego mu juz brakowało w chęci zdobycia 10 tytułu.Probowal rożnych innych dyscyplin i moim skromnym zdaniem nigdy nie wyszedł tam poza ta lepsza przeciętna i jedna widac ze rajdy to jego chleb i ma tu jeszcze cos do dołączenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy rajd, Ogier taktycznie blisko czuba a jak poczuł krew to wygrał.

świetny powrót Loeba do rywalizacji, nie spodziewałem się takiej jego jazdy i prowadzenia w rajdzie.

Sordo bardzo dobry wynik na szutrze, natomiast Toyota słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, szubaru napisał:

bardzo ciekawy rajd, Ogier taktycznie blisko czuba a jak poczuł krew to wygrał.

świetny powrót Loeba do rywalizacji, nie spodziewałem się takiej jego jazdy i prowadzenia w rajdzie.

Sordo bardzo dobry wynik na szutrze, natomiast Toyota słabiutko.

No tak gdyby nie pech Loeba to kto wie jak by to wyglądało na koniec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że dźwięk itd... ale Rallycross wydaje sie byc idealną dyscypliną dla elektryków. Ogromne moce na krótkie dystanse.

W rajdach jeszcze długo elektryk się nie sprawdzi, no przynajmniej na tym etapie technologii który mamy dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jumpman napisał:

Ja wiem, że dźwięk itd... ale Rallycross wydaje sie byc idealną dyscypliną dla elektryków. Ogromne moce na krótkie dystanse.

W rajdach jeszcze długo elektryk się nie sprawdzi, no przynajmniej na tym etapie technologii który mamy dzisiaj...

Jeśli elektryki wejdą do RX w 2020 To ja przestaje się tym interesować i to oglądać<_<

Też mi idealne dyscyplina, już sparodiowali wyścigi formułą E, jeszcze w rallycross się będą wpieprzac pacany..:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lotosie czy Orlenie to dosyć często w ostatnim czasie zmieniają się prezesi. Kajto wspomniał, że jest gotowy na start w WRC2 w Portugalii więc pewnie jeszcze z miesiąc może się ciągnąć ta niewiadoma co do startów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jumpman napisał:

Prezes Lotosu odwołany, ciekawe jaki to bedzie miało wpływ na Kajto. Trochę to przypomina sytuację z RK po Monte Carlo 2016... oby tutaj historia nie zatoczyła koła.

 

Nie wiem gdzie ale gdzieś czytałem że zdejmowali logotypy LOTOSU z rajdówki Kajta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chojny napisał:

Nie wiem gdzie ale gdzieś czytałem że zdejmowali logotypy LOTOSU z rajdówki Kajta

 

Też mi się obiło o oczy i to ze dwa tyg. temu, że Kajto kazał rozkleić fieścine z naklejek Lotos. No nic, trzeba trzymać kciuki za chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERC wraca tym razem bez Kajto.

KWALIFIKACJE
1. Moura/Costa Skoda Fabia R5 1:52,808
2. Łukjaniuk/Arnautov Ford Fiesta R5 +0,424
3. Ahlin/Sjoberg Skoda Fabia R5 +1,011
4. Yates/Edmondson Skoda Fabia R5 +1,467
5. Magalhaes/Magalhaes Skoda Fabia R5 +1,492
6. Larsen/Eriksen Ford Fiesta R5 +1,908
7. Ingram/Whittock Skoda Fabia R5 +2,070
8. Teodosio/Teixeira Skoda Fabia R5 +2,108
9. Pellier/Combe Peugeot 208 T16 R5 +2,591
10. Kołtun/Pleskot Ford Fiesta R5 +2,793
11. Habaj/Dymurski Ford Fiesta R5 +2,933
12. Loubet/Landais Hyundai i20 R5 +3,591
13. Neubauer/Ettel Ford Fiesta R5 +3,802
14. Fontes/Babo Citroen DS3 R5 +3,922
15. Kreim/Christian Skoda Fabia R5 +4,022
---
17. Ptaszek/Szczepaniak Skoda Fabia R5 +4,246
---
28. Kasperczyk/Syty Ford Fiesta R5 +11,482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...