Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Trzykrotnym mistrzostwem świata w udowadnianiu, że JML nie jest taki super jak wszyscy myślą. 

 

Trochę te piękne statystyki błędną jak uświadomisz sobie, że wszystko to JML osiągnął w "zaledwi"e 12 lat startów w zespolach fabrycznych i nigdy nie wygrał dwóch rajdów z rzędu. A nigdy nie jeździł w słabym zespole. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki statystykami.Faktem jest ze jego kariera jest rownolegla z obecnoscia jednego z najwybitniejszych  kierowcow WRC.

Odstawajac statystyki na bok tylko on jak i Neuville byli w stanie stworzyc Ogierowi realne zagrozenie i chodz by sam ten fakt zasluguje na uznanie biorac pod uwage poziom Ogiera . JML jest tez kierowca kompletnym tzn. potrafi wygrywac na kazdej nawierzchni co jak na fina ( za wyjatkiem Makinena ) tak wiec stwierdzenie ze nic nie osiaglna jest po prostu krzywdzace bo jest to kierowca zdecydowanie bardziej utalentowany niz Øsbergi , Mikkelseny i cala reszta " przecietniakow "

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jari jeździ jak na Fina przystało w środku pełen spokój a na zewnątrz pełna bomba I mimo ze nie wyjeździe mistrza to wlasnie dlatego go lubię.Never give up i Max attack I za to szacun.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie twierdziłem, że Latvala jest słabszy od Ostberga czy Mikkelsena. Ale już Hirvonenowi mógłby buty wiązać.

Uważam, że hype na niego jest zdecydowanie na wyrost. Nie ma, nie miał i już nie będzie miał mentalności na mistrza świata. Nie ma regularności, psuje proste piłki, nie trzyma ciśnienia, a tłumaczenie, że nie osiągnął więcej bo był w cieniu Loeba, a potem Ogiera to już w ogóle jakiś absurd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tutek napisał:

Nigdy nie twierdziłem, że Latvala jest słabszy od Ostberga czy Mikkelsena. Ale już Hirvonenowi mógłby buty wiązać.

 

Ale Ty głupoty chłopie piszesz.Na mniej wiecej podobna ilośc startów JML ma az dwukrotnie większa ilośc wygranych odcinków.Juz sam ten fakt świadczy o klasie kierowcy w porownaniu do Hirvonena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz kryterium są wygrane oesy? Bo w % wygranych do startów, podiach i ilości wicemistrzostw świata Hirvo bije Jarriego na głowę. 

 

Po raz kolejny powtarzam, nie przeczę, że JML ma szybkość na pojedynczych odcinkach. Ale nigdy nie walczył o mistrzostwo do ostatniej rundy, nigdy nie miał dobrego sezonu od początku do końca, nigdy nie był realnym zagrożeniem przez cały sezon dla Loeba/Ogiera. A Mikko wszystkie te punkty spełniał. O wygraniu dwóch imprez z rzędu już nawet nie chcę pisać. 

 

Kibicujesz JML, szanuję to. Ale pisanie, że zrobił co miał zrobić, albo że nie osiągnął więcej bo mu przeszkadzał zły Ogier, a wcześniej jeszcze gorszy Loeb jest dla mnie śmieszne. 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tutek napisał:

Czyli teraz kryterium są wygrane oesy? Bo w % wygranych do startów, podiach i ilości wicemistrzostw świata Hirvo bije Jarriego na głowę. 

 

Po raz kolejny powtarzam, nie przeczę, że JML ma szybkość na pojedynczych odcinkach. Ale nigdy nie walczył o mistrzostwo do ostatniej rundy, nigdy nie miał dobrego sezonu od początku do końca, nigdy nie był realnym zagrożeniem przez cały sezon dla Loeba/Ogiera. A Mikko wszystkie te punkty spełniał. O wygraniu dwóch imprez z rzędu już nawet nie chcę pisać. 

 

Kibicujesz JML, szanuję to. Ale pisanie, że zrobił co miał zrobić, albo że nie osiągnął więcej bo mu przeszkadzał zły Ogier, a wcześniej jeszcze gorszy Loeb jest dla mnie śmieszne. 

 

 

Nie ma  żadnych kryteriów.Dla ciebie sie liczy ilośc 2 miejsc w klasyfikacji dla mnie ilośc wygranych rajdów i odcinków.Kazdy mierzy to swoją miara.Prawda jest taka ze co do osiągnięć i statystyk to sa to kierowcy bardzo równi i pisanie ze ktos komuś buty moze wiązać to kompletna bzdura . Ja stawiam JML wyżej bo w moich oczach jest kierowca bardziej kompletnym czyli takim ktory wygrywa na kazdej nawierzchni w przeciwieństwie do Hirvonena ktory był bardzo słaby na asfalcie i to jest moje kryterium oczeny z ktorym sie możesz zgodzić lub nie czy przekręcić jak tam ci sie podoba.

A wracając do sedna całej dyskusji to powiedzalem ci juz wczesniej najpierw sam sie pochwał tym co w życiu osiągnąłes a pózniej oceniaj , a raczej znieważaj innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sednem dyskusji był i jest JML.

 

Po drugie pokaż mi w którym miejscu kogokolwiek znieważyłem. 

 

Po trzecie od kiedy trzeba się chwalić osiągnięciami żeby móc się wypowiadać w tym wątku? Rozumiem, że aby móc zabrać głos tutaj trzeba mieć przynajmniej jeden dzban wyjeżdżony w WRC? W Estetach można wrzucać tylko swoje zdjęcia, a w nitce o Kubicy można się udzielać tylko jak się wystartowało w co najmniej 3 Grand Prix?

 

Zluzuj trochę, nie mam zamiaru prowadzić z Tobą wojny, Ty uważasz że JML jest supcio, ja uważam, że byli i będą supciejsi zawodnicy i na tym koniec. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu w ERC,  Alexey nie daję szans rywalom , i oby tak do końca , bardzo mu kibicuje , aby wyjął majstra w ERC . Niestety Polacy trochę słabo :( . Jedynie Grzyb/Wróbel w miarę dobrze jadą . Hubert dramat ..... Zawada jeszcze gorzej , ale jemu absolutnie nie kibicuje ! Nie wiem jak Wam , ale mega mnie gosć wkurza z językiem ...... a właściwie jego brakiem. Startuje z polską flagą , polską licencją , a wstydzi sie naszego języka i wywiady , profil na Insta , FB , prowadzi tylko w języku angielskim , tak jakby zapomniał ojczystego języka , FUJ !!!! rozumiem jakby był jakąś sławą , i miał 100tys. fanów z zagranicy , gość nie pokazał nic a robi z siebie gwiazdę europejskiego formatu...... Dla mnie turbo idiota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexey za największego rywala ma chyba samego siebie i jak go nie poniesie brawura i nie "pocałuje" czegoś to obstawiam, że w tym sezonie ERC padnie jego łupem i trzymam kciuki bo nie kalkuluje tylko idzie ogniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...