Skocz do zawartości

Forester XT 2018


Seweryn Sew

Rekomendowane odpowiedzi

84021b82da2b5797256f8b3efb49a8ef.jpg&key=98d9c4fee9ae6bb0eb91d91f4234bdc48c473631af28a71819c5ff5047c27720

 

Ascent to jakos tak miał wyglądać niby.

... No chyba że to cały czas koncept

 

 

O tyle jest to bardziej prawdopodobne ze ten tutaj wyglada amerykańsko a Ascent idzie na rynek US. A ten domniemany forek z grafiki wcześniej wyglada europejsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Turanza napisał:

Coś po niemiecku, chyba Forek V przyjdzie z zachodu a nie z Azji ;-)

 

no i masz klina ;)  

Edytowane przez Seweryn Sew
z tego co kobieta mówi to marzec 2018 ;) to w sumie troszkę zabawne człowiek chce kupić samochód i nie kupuje bo nikt niczego nie wie w subaru bądź też nie chcą wiedzieć wniosek jeden nie ma się co podpalać na MY18 IV bo niebawem wejdzie V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mechanik napisał:

 

Mnie to zdjęcie się nie wyświetla.. :huh:

Link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=mMDw8w0bj5c

 

2 godziny temu, Seweryn Sew napisał:

no i masz klina ;)  

:angry: Tak, ale można tylko gdybać co do polskiej (europejskiej) specyfikacji i silnikach, może w ogóle nie być wersji XT bo poza Europą, gdzie i tak Subaru sprzedaje promil produkcji, nigdzie indziej nie cieszy się takim wzięciem. Obstawiam co najwyżej 2,5i w wersji z bezpośrednim wtryskiem (patrząc na to co jest w XV MY2018 i OBK MY2018).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turanza napisał:

Link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=mMDw8w0bj5c

 

:angry: Tak, ale można tylko gdybać co do polskiej (europejskiej) specyfikacji i silnikach, może w ogóle nie być wersji XT bo poza Europą, gdzie i tak Subaru sprzedaje promil produkcji, nigdzie indziej nie cieszy się takim wzięciem. Obstawiam co najwyżej 2,5i w wersji z bezpośrednim wtryskiem (patrząc na to co jest w XV MY2018 i OBK MY2018).

 

czyli nic się nie zmienia ... ;) co robić Panie kupować czy odpuścić ;) mętlik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GREGG napisał:

Ja się zdecydowałem poczekać rok ze zmianą auta z myślą o nowym F. Patrząc na aktualne XV i imprezę, jest spory postęp w nowych modelach

A w czym ten postęp konkretnie? Oferta na PL zawężona skrajnie w kwestii silników i skrzyń zarówno w Imprezie jak i w XV. Specyfikacja OBK też już okrojona pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Turanza napisał:

A w czym ten postęp konkretnie? Oferta na PL zawężona skrajnie w kwestii silników i skrzyń zarówno w Imprezie jak i w XV. Specyfikacja OBK też już okrojona pod tym względem.

 

Zobacz wnętrze nowej imprezy i XV, dodane przydatne systemy jak eye-sight (i inne wodotryski ale mnie mniej obchodzą). Do tego zalety nowej płyty i prowadzenia. Mnie interesuje automat więc brak manuala mi nie przeszkadza. A oferta silnikowa jest już od lat żenująco mała i w tym względzie jest jakby constans ;) Więc jeżeli będzie nowy FXT to na pewno będzie lepszy niż aktualny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GREGG napisał:

 

Zobacz wnętrze nowej imprezy i XV, dodane przydatne systemy jak eye-sight (i inne wodotryski ale mnie mniej obchodzą). Do tego zalety nowej płyty i prowadzenia. Mnie interesuje automat więc brak manuala mi nie przeszkadza. A oferta silnikowa jest już od lat żenująco mała i w tym względzie jest jakby constans ;) Więc jeżeli będzie nowy FXT to na pewno będzie lepszy niż aktualny 

No właśnie: "jeśli będzie" :angry: Wielu spodziewało się, że skoro Subaru dorobiło się uturbionej 1.6 (Levorg), to przy najbliższym odmłodzeniu gamy zacznie to być opcja wobec podstawowej jednostki 2.0i (o 1.6i nawet nie wspominając) w kompaktowych modelach na nowej płycie, a tymczasem... przybyło 6 KM w N/A. W Forku brak manuala nie jest dotkliwy, ale w XV, a tym bardziej w Imprezie, może dziwić. Konia z rzędem temu z użytkowników (nie licząc torowych wyjadaczy), kto natychmiast odczuje zwiększoną o ileś tam procent sztywność nowej płyty (obecna uchodzi za jedną ze sztywniejszych w ogóle). Fikuśniejsza deska i nowy interfejs Starlinka (sam system raczej bez drastycznych zmian) to jeszcze nie milowy postęp, aczkolwiek mnie twierdzę, że nie będzie zalet nowości, ale rewolucji chyba też nie. Za to ryzyko chorób wieku dziecięcego pozostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, też mi szkoda, że nie ma porządnej oferty silnikowej. Ale realia są jakie są. Rok mogę na nowego FXT poczekać, jak nie będzie z czego wybierać, to może będzie przerwa od Subaru

 

22 minuty temu, piotruś napisał:

A to nie ma być taki kloc ponad 5m długości?

 

W takim wypadku ja podziękuję, obecny rozmiar to dla mnie max co mogę znieść

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Turanza napisał:

Fikuśniejsza deska i nowy interfejs Starlinka (sam system raczej bez drastycznych zmian) to jeszcze nie milowy postęp

 

Z tego co piszą koledzy o nowej Imprezie, środek to jest teraz klasę wyżej niż poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, GREGG napisał:

 

Z tego co piszą koledzy o nowej Imprezie, środek to jest teraz klasę wyżej niż poprzednio

Trzeba będzie pomacać...

16 minut temu, Kukson napisał:

Nowa Impreza ma stacje na androidzie więc papa starlink :)

To spory plus zatem.

Teraz, spawalniczy napisał:

 

OBK MY18 nie ma bezpośredniego wtrysku.

OBK przeszedł lift a nie zmianę generacji, więc jest to co było, ale skoro dali wtrysk bezpośredni do 2.0 NA, to pewnie rozwiną w ten sposób 2,5 w kolejnej generacji. Widać po XV i Imprezie że nie idą w turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GREGG napisał:

Więc jeżeli będzie nowy FXT to na pewno będzie lepszy niż aktualny 

Nie to, żebym narzekał na swój FXT'18, ale chciałbym tylko zauważyć, że każdy kolejny Forek jest "gorszy" od poprzedniego i ceny dobrze utrzymanych Dwójek przestały spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, raveout napisał:

@Guliwertak z ciekawości, w czym Forek obecnej generacji jest gorszy od SH?

Ok, zapędziłem się, SH faktycznie jest brzydki jak noc ;) ale ja o nie tym :) Dla mnie wzorcem SUV-a i Forestera jest SG 2,5 turbo i co ja poradzę, że się ślinię do niego:wub: V generacja będzie straszyć albo 1.6 DIT, albo hybrydą, albo cukierkowatością, albo wszystkim naraz :wacko: Gdyby jednak przypadkiem było inaczej, to wymienię Lazurka na nowego. Chyba, że wcześniej zagości u mnie FXT II STI :rolleyes:

p.s. a do SJ nie mam większych zastrzeżeń, tym bardziej że się dotarł i zaczyna pokazywać pazurki - w stolicy zgasiłem już kilka drwiących uśmiechów ze świateł :biglol: chyba będę częściej tu przyjeżdżał B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...