Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690769885

w mojej okolicy też są wieśniaki potrafiące popsuć klasyka :!:

na szczęście, tamta wieś jest już dla mnie zabita dechami i mam nadzieje że nigdy nie spotkam go na drodze lub pod tamtejszą remizą :mrgreen:

"Sprzedaję SUBARU IMPREZĘ allegrowiczu jeśli tu trafiłeś to zapewne wiesz co to autko potrafi nie muszę go zbytnio opisywać. "

Szkoda, że nie opisał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690769885

w mojej okolicy też są wieśniaki potrafiące popsuć klasyka :!:

na szczęście, tamta wieś jest już dla mnie zabita dechami i mam nadzieje że nigdy nie spotkam go na drodze lub pod tamtejszą remizą :mrgreen:

"Sprzedaję SUBARU IMPREZĘ allegrowiczu jeśli tu trafiłeś to zapewne wiesz co to autko potrafi nie muszę go zbytnio opisywać. "

Szkoda, że nie opisał :mrgreen:

 

Zabrakło na malowanie całego boku po "drobnej stłuczce na parkingu" :arrow: pasiak był tańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wykonywane jest rozpedem ...... fakt fajna jazda ale oska pojade podobne a nawet lepiej PS mocna oska ... np saxo vts :twisted::twisted:

 

a nie czarujmy sie 90ps i 4lapy i otwarte dyfry ......... mam 2.0 na co dzien i cierpi na powazny brak mocy...... moze dla tego ze zawsze mialem auta ok 200ps... :mad: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll- muszę przyznać, że ten przód nieźle pasuje do tego auta i wcale nie rzuca się w oczy. Nie bijcie, ale moim zdaniem to pierwsza fura w tym wątku ,która daje radę :smile: (jedynie przedni błotnik wymaga dopracowania)

Jakby patrzeć tylko na wygląd to fakt - ładny przód subaru połączony z ładnym tyłem od mazdy.

Ale jakoś mi nie pasuje mieszanie rajdówki z tanim GT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Pojazd przerobiony profesjonalnie na pickupa.Maksymalnie orurowany rurami z nierdzewki polerowanej"

 

"Zakładany miękki dach" :mrgreen:

 

Scorpio Allroad Pickabrio :razz:

 

"Auto jest pojazdem reprezentacyjnym rzucającym się w oczy jedyny w swoim rodzaju."

 

No to na pewno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Auto jest pojazdem reprezentacyjnym ...."

 

No to na pewno :lol:

 

Mój brat od razu zauważył, że jest to jeden z pojazdów reprezentacyjnych w stylu

No i jest profesjonalna podstawka na maczetę typu "Rurex" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...