Skocz do zawartości

SJS Zlot Subaru Imprez Kielce 29.07


beben

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, woyt napisał:

 

Stenkju, stenkju wery mocz :)

 

 

Dzięki Adaś!

 

 

Cóż ja mogę więcej napisać...

Liczyłem na miejsce w pierwszej 5, tak sobie jakoś kalkulowałem, ale zarówno auto jak i ja sam nie popełniliśmy żadnych błędów, żadnych!

Auto jechało mega równo, żadnych oznak zmęczenia w prawie 30C, turbina biła piknie, zawieszenie, opony, balans...miód. No i wreszcie ja sam nie popełniłem żadnego błędu :)

suma summarum - jestem happy!

dzięki @carfit@PKocial@Bryku za doprowadzenie auta do miejsca w jakim jestem teraz ;)

 

Pozdro dla: @skuterJet@Beavis@Martinez3433@kefir@yaareq@kowal @bmarcin@Pan Dziedzic@cybel i wszystkich innych których spotkałem a zapomniałem ;)

Fajnie się Ciebie oglądało :) naprawdę szacun!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, woyt napisał:

 

o kufa, zapomniałem o Tobie, jak zwykle............. ;)

 

już nic nie chciałem pisać, ale ok... przyzwyczaiłem się ... :D:D

 

 

 

U mnie minimalne straty w postaci

19904485_10212268023568012_2120022785_n.jpg.6092266cdb0f7f99bf61566d0815fbd6.jpg

 

Oraz opona... pytanie czy to się nadaje do reklamacji czy tak się dzieje? to była pierwsza jazda na tych oponach i takie coś ;( 

20536055_10212273709870166_691190792_o.thumb.jpg.660d411631423ec868b3152024104c07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SOpEL napisał:

już nic nie chciałem pisać, ale ok... przyzwyczaiłem się ... :D:D

 

 

 

U mnie minimalne straty w postaci

19904485_10212268023568012_2120022785_n.jpg.6092266cdb0f7f99bf61566d0815fbd6.jpg

 

Oraz opona... pytanie czy to się nadaje do reklamacji czy tak się dzieje? to była pierwsza jazda na tych oponach i takie coś ;( 

20536055_10212273709870166_691190792_o.thumb.jpg.660d411631423ec868b3152024104c07.jpg

Ślady na karoserii po oponach do spolerowania pastą, myśmy tez dotknęli szykany z obu stron,  ( biały typ-r ) i po zawodach śladu nie było :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Ślady na karoserii po oponach do spolerowania pastą, myśmy tez dotknęli szykany z obu stron,  ( biały typ-r ) i po zawodach śladu nie było :D

 

Paradoksalnie mniej się przejmuję karoserią bo wlasnie to sobie spoleruję niż tą oponą :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję woyt ,pamiętasz jak mówiłem Ci na Wielkim Starciu IMPRvsEVO ,,,,,,że Twoja technika jazdy genialna, te twoje przejazdy przez szykany do dzisiaj mam przed oczami - mistrzostwo ! Wiedziałem ,że przyjdzie taki czas a wraz znim miejsca na podium. Jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Możesz spróbować napisać , może uznają ;)

Jak dla mnie jest to typowe uszkodzenie/wyrwanie części barku opony (tarka?) 

Nie pierwszy raz widzę tego typu uszkodzenia w Extreme. I to nie po tarkach a po Ułężu na którym tarek nie ma ;). Moim zdaniem jakość do kitu i reklamacja jak najbardziej.

Edytowane przez Simon WRC
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdarzyła się mała awaria i turbina przestawała dmuchać pow 5000 obr i kicha. Dopiero w domu zauważyłem, że wyskoczył się mały niebieski przewodzik. Nie wiem czy się cieszyć że nic poważnego -czy smucić się z powodu ślepoty :-(. Patrzyłem się w silnik i nic nie zauważyłem, a było to w najbardziej widocznym miejscu.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
 

I jeszcze zdjęcie.

Zły jestem na siebie bo stracilismy 3 przejazdy ,,czasowe" i dużo zabawy.

przewód2.jpg

Edytowane przez rutek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tedimy99 napisał:

Ja również gratuluję woyt ,pamiętasz jak mówiłem Ci na Wielkim Starciu IMPRvsEVO ,,,,,,że Twoja technika jazdy genialna, te twoje przejazdy przez szykany do dzisiaj mam przed oczami - mistrzostwo ! Wiedziałem ,że przyjdzie taki czas a wraz znim miejsca na podium. Jeszcze raz gratuluję.

 

Dzięki, ale już tak nie przesadzajmy że wszystko było idealnie :)

Zacząłem analizować onboardy i widzę, że jeszcze dużo rzeczy jest do poprawy...

 

3 godziny temu, kowal napisał:

@woyt gratulacje :)

Dziękuję z miło spędzony dzień i konwój warszawski

 

A jak u Ciebie z poduchą? Nic poważnego?

 

1 godzinę temu, rutek111 napisał:

Dopiero w domu zauważyłem, że wyskoczył się mały niebieski przewodzik

 

o widzisz, całe szczęście. Gdybyśmy zerknęli pod maskę, może byśmy coś dostrzegli, a tak to sobie tylko pomądrkowaliśmy o odłączeniu aku...... ;)

 

p.s.

może czas odświeżyć mój wątek w nielegalu, dawno nic nie pisałem i nie wklejałem.

 

A tymczasem onboard i kamera na dachu.

Tak swoją drogą, największa prędkość jaką osiągnąłem na pętli leśnej, przed szykaną, to 169km/h, teraz patrząc na filmy, analizując i widząc że z taką prędkością pokonuje się zakręt........ chyba rzeczywiście wyłącza się racjonalne myślenie w takich momentach!

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, woyt napisał:

o widzisz, całe szczęście. Gdybyśmy zerknęli pod maskę, może byśmy coś dostrzegli, a tak to sobie tylko pomądrkowaliśmy o odłączeniu aku...... ;)

My gapiliśmy się w silnik z 10-razy i jakaś ,,pomroczność jasna" nas ogarnęła :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woyt, gratulacje raz jeszcze! Dałeś czadu :)

No i @Martinez3433, -  szacun! Zwłaszcza, że po sporej przerwie.

 

Awarii było sporo jak się okazuje. Spore żniwo, niektórym nie udało się ukończyć zawodów, niektórym ich rozpocząć, a niektórym nawet na nie przyjechać ;)

Nam, w sumie na szczęście, udało się dojechać jakoś do końca, tylko do domu to już musieliśmy... pociągiem :biglol:

Dnia 27.07.2017 o 00:08, Beavis napisał:

 

Dnia 25.07.2017 o 20:53, beben napisał:

jakiś pogrom widzę :(

 

Zobaczę co mnie jeszcze spotka, ale mi dzisiaj właśnie się zepsuł lawetowóz. Tuż po odbiorze z.... naprawy.

A laweta sprawna i aż się pali do jazdy. :) Będzie musiała zostać...

Dzisiaj odebrałem też Białasa z małego serwisu. Powiem to celowo i prowokacyjnie: ciekawe co mnie jutro spotka w drodze, jeśli wybiorę się Białasem? :D

 

Pieruna, prorok jakiś cy cuś.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki dla zwycięzców, tak się na was zapatrzyłem, że zapomniałem wystartować :yahoo: .

Podziękowania dla organizatorów, jak zwykle impreza na wysokim poziomie oraz dla wszystkich spotkanych. Wreszcie miałem tyle czasu, że mogłem z wami pogadać :D

Szczególe dzięki dla ekipy, która pomogła mi wtoczyć mojego subaraczka  w nieszczęściu na lawetę.

Mam nadzieję, że pechowy pogrom  zakończony:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skuterJet napisał:

 

Szczególe dzięki dla ekipy, która pomogła mi wtoczyć mojego subaraczka  w nieszczęściu na lawetę.

Mam nadzieję, że pechowy pogrom  zakończony:)

 

Do usług, ale mam nadzieję, że nie będziesz więcej potrzebował takiej pomocy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, woyt said:

 

 

 

 

 

Ufffff miło że jednak nie goniłeś za wszelką cenę, bardzo nie chciałem zobaczyć swojego auta ponownie przed metą... :)

 

Gratulacje, obserwując Twoje przejazdy widzę jak jeszcze daleka droga przede mną.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...