Jump to content

McDoune

Nowy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobry

About McDoune

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Subaru Impreza GC GT - zbędna zabawka nr1
  Mercedes SL500 R129 - nr2
  Mercedes SEC500 R126 - nr3 :)
  Mercedes S600 W140 - nr4 absolutna miłość do V12:)
  Mercedes CL600 W140 - nr5 V12
  Mercedes S350 W220 - gazowóz
  Honda Odyssey RL1 - wakacjobus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a czy namiarami na ten tani i dobry warsztat w Zegrzu, co tam wszyscy go znają i korzystają, to mógłbyś się podzielić?
 2. Tak jest, zwłaszcza że te auta są dość szerokie, więc czasem to jedyne wyjście w jakimś centrum handlowym, czy innym zatłoczonym miejscu Ja polecam Hondę (wiadomix ) Odyssey, wygodne wozidło na długie trasy.
 3. A ja pozdrawiam kierowcę Legacy spotkanego na Mini TrackDay w sobotę na Bemowie i przepraszam że tak bez pożegnania się zmyłem. Jak już wyjechałem z lotniska, to udało mi się znaleźć przyczynę spadku mocy i nie było sensu wracać na tor.
 4. McDoune

  Kubica w F1

  Taki wpis pojawił się na FB Cezarego Gutowskiego - czyli pytanie "czy", należy teraz zastąpić pytaniem "kiedy" "Cezary Gutowski 49 min · "Nie mamy wyboru i musimy przyznać, że tak naprawdę sprawdzamy Roberta, ale nie na ten sezon" - Cyril Abiteboul. No w końcu coś więcej, niż "nie ma planów, to tylko jeden raz" itp., itd. Szef Renault w obszernych wypowiedziach przedstawił podejście ekipy do testów z Robertem. Przyznał, że kryje się za tym coś więcej i rozważał obecną sytuację Palmera. W bardzo elegancki sposób.
 5. -=nikon=- Jak coś, to ja wczoraj... ale pewnie to była zbiorowa wysyłka więc nie ma się czym chwalić
 6. McDoune

  Kubica w F1

  No to czekamy HERE WE GO.. Kubica out on the ultra soft tyres Update posted on 16:42:27
 7. McDoune

  Kubica w F1

  hłe hłe zapeszyłeś CHAT WITH US ABOUT THIS LIVE UPDATE IT'S NORRIS After a very impressive run, Lando Norris has stopped out on track in the McLaren. The MCL32 broke down yesterday also.
 8. Ufffff miło że jednak nie goniłeś za wszelką cenę, bardzo nie chciałem zobaczyć swojego auta ponownie przed metą... Gratulacje, obserwując Twoje przejazdy widzę jak jeszcze daleka droga przede mną.
 9. w sobotę była otwarta tylko nitka asfaltowa, ale nie wiem czy to reguła. No i dla chcącego... można było i po piachu
 10. Pierwszy raz na torze - była super zabawa i nawet na taką ładną fotkę się załapałem a ta z poboczem to chyba jakiś fotomontaż http://www.ak-rzemieslnik.pl/galeria,621,2017,Otwarty_Dzien_Slomczyn_(2207).html
 11. Najbliższą niedzielę, to niestety mam całą zajętą. W ogóle na stronie motopark to ciężko o jakieś informacje, więc o Ułężu nie myślałem. Po Twojej podpowedzi przez fejsiwo trafiłem na Pro Race day, tam są, więc postaram się kiedyś wybrać. I na bemowie też robią, a tam to mawet w kapciach mogę dotrzeć ;). Widziałeś jakie fajne auto jest na zdjęciu najbliższego wydarzenia?
×
×
 • Create New...