Skocz do zawartości

Mniut Malyna by kriskristoffers


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie w ten piękny dzień - piękny, bo kolejny raz kupiłem Subaru. Żona mnie podśmiewa, że to już 3 Subaru na 40 urodziny :biglol:  No niestety bez Subaru jak bez tlenu i oto jest, on :yahoo:

 

Rocznik 2001

Przebieg: 295 kkm

Silnik 2.0 125 M + instalacja LPG Stag dwuletnia

 

Dzisiaj zrobiłem przegląd przed zakupowy,  w SKP bo się kończył przegląd okresowy. Diagnosta wnikliwie sprawdził podzespoły i kazał brać. Bez dyskusji po negocjacjach kupiłem. Auto na swoje lata i km jest w stanie dobrym. Kilka grubszych rzeczy do ogarnięcia a mianowicie: sprzęgło, przednie amory bo prawy kompletnie "ma wylane" na otoczenie, ale sprężyny nówki (jakiś mądry mechanik wymienił sprężyny ale amorów nie ruszył bo były dobre).. Przednie tarcze jako tako, ale poczekam aż skończą się klocki i wtedy razem wszystko. Do wymiany łączniki stabilizatorów i muszę zreanimować silniczek tylnej wycieraczki - ze smaczków to spryskiwacze reflektorów działają bezproblemowo, Tylne amortyzatory KYB + sprężyny nówki, butla w kole 55L. Muszę dokupić 2 letnie opony bo 2 się skończyły, ale duży plus że zimówki Hankook nowe . Wrzucam na razie 3 fotki a dalsza relacja jak auto trochę ogarnę. Ale jestem szczęśliwy :D

 

large.58e5116938209_ForekMalina1.jpg.33e

 

large.58e5116d04a74_ForekMalina2.jpg.8c3

 

large.58e5116f80aef_ForekMalina3.jpg.af7

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Moi rodzice takiego mieli w 2002r, granatowego. Wdzięczne, ponadczasowe toczydło z przełożeniem na maglownicy godnym wozu drabiniastego :D (mam tak samo w swoim S-turbo 98.)

Miłego podróżowania! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KrisKristoffers napisał:

Dziękuję za miłe słowa - kurcze bug kombi takiego wrażenia jednak nie robi jak ładny, leciwy Forek :)

Już zapomniałem jak bug wygląda, (mój) Forek (też) rulezzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrisKristoffers napisał:

Taki czy na taki? Mogę wziąć Twoją atrapę Sturbo ;)

nie myślałem o sprzedaży swojej hee

przerabiam taki grill jak Twój (wstawiam siatkę, część chromowaną na czarno + f = za pół roku może coś z tego będzie)

Jak będziesz na etapie upiększania to lotkę na klapę mam (bez światła stopu, oem do malowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym wiedział że kupię Forka to bym zostawił - małe pocieszenie, że teraz taniej te same kupiłem ;) no i wiem jak się na nich jeździ. A właśnie jak w Forku u Ciebie się sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...